Világ 58 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Nem szidtam,kikérem magamnak. Társakról beszéltem,mellélőttem. Neki tagjai vannak. Ő már nagy ász,hisz megnyerte a vénegyvenhatot. Aki kapott plecsnit örüljön, és boruljon térdre előtte. Én is ezt teszem mostantól. Szivesen lennék a tagja. Mondjátok el nekem milyen érzés tagnak lenni?
Max arra tudok gondolni,hogy tojásból keltetek ki. Igy értelmet nyer a kotlós név,meg az is,hogy a tulajdonainak tart titeket.
Vagy csak nincs tisztában a szavak jelentésével se. Inkább az utóbbi. Úgyhogy fellélegezhettek :D

Ennyire nagy a baj a Randomban, vagy csak nem tetszett, hogy egy 'kezdő' úgy irányít külsőn ahogy ő akar? :rolleyes:;)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ennyire nagy a baj a Randomban, vagy csak nem tetszett, hogy egy 'kezdő' úgy irányít külsőn ahogy ő akar? :rolleyes:;)

Hahahaha ha ha, mintha a 11 éves unokahugommal beszélgetnék,az is ilyen agyafúrt hazugságokat szokott nyomni :D
Várjunk csak. Lehet te vagy az. Ennek utána kell járnom,bocsi :p
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Hahahaha ha ha, mintha a 11 éves unokahugommal beszélgetnék,az is ilyen agyafúrt hazugságokat szokott nyomni :D
Várjunk csak. Lehet te vagy az. Ennek utána kell járnom,bocsi :p

Ezt valamelyik mesekönyvedben olvastad? :D
Követelem Kakajóscsigát, őt legalább mindenki szereti :$
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hogy milyen érzés CotL nek lenni? hmmm... voltál te ASG?
Na nem olyan, annál sokkal rosszabb! :p
Most mennem kell imádkozni a vénegyvenhatos szoborhoz, remélem meg hallgat a CotLosok Istene..xD
Éljen a király! vagyis izzéé tyúk apó! :oops::D

ui: Ahhoz hogy tag lehess tudnod kell melyik a léggerősebb Pokemon.. :rolleyes:

Voltam ASG-ben,asszem pont az ominózus vénegyvenhaton. De nem ütöttem meg a szintet,kirúgtak. :D :D :D :D
Ha ez rosszabb akkor valszeg nem lennék kirugva. Mindjárt irok a vezérnek,hogy vegyen fel.
Fanni vagyok amúgy

A legerősebb Pokemon pedig Mewtwo,természetesen.
 
Utoljára szerkesztve:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Viszont én megmondtam,hogy melyik a legerősebb pokémon. Mondd el te nekem,hogy melyik a legerősebb digimon?
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ha elég alacsony lesz a kerités még lehet dobbantóról én is átugrom sunyiban! :oops:
 
Fent