Világ 58 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Bocsika,de a klántársad dobott egy magas labdát én meg nem hagytam csak úgy a földre huppanni.
Igen,lehet,hogy támadjátok az Axis és az Ez van klánokat,de még mindig több falut foglaltatok magatoktól mint tőlük.
Ennyi. Itt be is volt fejezve. Igaznak igaz,de viccnek volt szánva. Érted?
Nem,nem értetted és egyből elkezdtél engem támadni. Bocsi,de egy vezértől kicsit magasabb szintü felfogást vártam.

Az a gond talán,hogy engem is egynek vélsz a magadfajta törtetők közül. Ilyen voltam igen,de már nem vagyok.
Grepolisoztam én anno,3 világot nyertem vezérként. A v12őn kezdtem a klánháborút,először csak haverok miatt. Mert ők azt mondták,hogy ez jobb mint a grepo. Hittem is meg nemis,megpróbáltam.
v14en az akkor felhype-olt MHC ellen mentünk de nem sokat értettem én még a dolgokból, v15ön a Skullsba kerültem akik kiálltak a Spárta ellen. A másik nagy ász. Akkoriban ez a két klán volt az elit.
Ott kezdtem kapisgálni a játékot és nagyon szuper kis világ volt. Elbuktunk. Mivel voltam vezér előtte greplison,v16on megpróbáltam,hogy itt mit tudok elérni vezérként. Több világon megfordultunk de csak kevesen voltunk,V23 idejére sikerült annyi ismerőst gyüjtenem,hogy indulhattunk többen,a győzelemért. Meglett,de sajnos a végén már nem voltam ott.
v34en legyőztük az MHC-t (akkor már messze nem voltak a régiek persze). Ott csak a nyakamba hullott a vezérség,nem terveztem. De nyilván más igen,mert ebből lett a DSA,amit azt hiszem mindenki ismer.
v38ra Vigyori EW klánja ellen mentünk,mert akkoriban ők 2ből 2 szerót nyertek,az utóbbi szerót pedig "bajnokok ligájára" keresztelték,mert szó mi szó,az akkoriban 2 legnagyobb klánnak számitó CNN-t és Mesehősöket verték el. Sajna nem a végjátékban hanem az elején,de legyőztük őket is.
v45ön pedig az akkor már 5-6 szerógyőztes spártát. Ott kaptam bannt először,pedig akkor már rég nem használtam illegális dolgokat,mert a klánom fontosabb volt mint az egyéni sikereim. Előtte persze kipróbáltam mindent,volt amit többször is használtam,nem tagadom. De én csalásért bannt nem kaptam.

Szerinted ezek után mi motivált? Semmi.
Jó volt a társaság és jött egy pp mentes szeró,igy bevállaltam,de megintcsak tiltottak. Gondold csak azt,hogy tényleg csaltam. Épp nem izgat. Én felismerem ha hibáztam és szó nélkül elfogadom ha ezt a szememre hányják. De ha én nem vagyok bünös és mégis azzal példálózik valaki,pláne úgy,hogy nemis ismer ahogy én se őt,na arra allergiás vagyok.
Lényeg a lényeg: Akiket én megismertem a játékban,azokkal mind jóban vagyok. Vannak páran akik nem kedvelnek persze,de ezek közül a 99% nem váltott velem 1 szónál többet úgyhogy nemis tud rólam semmit. A külső nem ismerkedésre van,a külső egy eszköz. Ezt jó lesz megjegyezned.

Ami az itteni pályafutásom illeti,csak azért jöttem,hogy ismét együtt játsszak Rembo-val,akivel anno nagyon jóban voltunk és nap mint nap beszélgettünk,mindenről. Találkoztunk is már párszor.
Hogy a vereség tényét látnám? Nekem nincs mit veszitenem,ha kimegyek a szélére ugyanolyan jó lesz mint itt. Mert az emberek miatt játszok már,nem pedig azért,hogy a többiek nagynak lássanak egy virtuális világban. Jól esik huzogatni titeket,régen az ilyen jellemü klánok mint a tiétek messze voltak a top helyezésektől. Gondolok itt a faluval való üzengetésre,stb. Nekem nem célom legyőzni egy HNK-t (akikkel szintúgy találkoztam régebben és nem voltak tényezők) se egy Cotl-t (szintén vagy lopott név vagy pedig ugyanúgy nem voltak tényezők amig játszottam rendesen) . Érted?
Amit akartam már elértem,most csak játszok bármi legyen is a vége.
A Random is kimenőfélben van,már rég nem az ami volt. De az tuti,hogy akkoriban nevetve szedték volna szét klánotokat. Nem kell elhinned,se elfogadni. De ez a mai kh már elég vicc,és ezt mi sem bizonyitja jobban,mint az,hogy ti top2 klán vagytok egy szerón 1 hónap után is. Vannak jó játékosaid,de azok Lightrex miatt vannak veled. Nélküle kétlem,hogy tartani tudnád őket,ahhoz túl komolytalan vagy vezérnek.

Nos erre a hosszúra csak most tudok reagálni.. :)
Egyrészt, ha nézed a térképet szerintem pontosan megérted miért is az AV klánoktól van több foglalás, mint Ez van AXIS-tól, és szerintem a belsőzés ugyanúgy elmondható rólatok is, vagy talán a Random nem belsőzik, mert nekik belső szabályzat tiltja??... Hagyjuk az álszent dumákat légyszíves..
Ha az emberekért játszol, és kicsit sem érdekelne a bukás ténye, akkor nem jönnél ki naponta ide, hogy féligazságokat átkreálva próbálj mindennel a CotL-ba belekötni.
Kicsit el vagy tévedve attól, hogy milyen klán lesz a topban. Egy klánt a szervező tesz jó klánná, legyenek ott full nagyképűek, vagy legyenek ott bárki mások, akiket mindenki utál. Egy klán egységét a szervező fogja megkreálni, és, ha jó a szervezettség, akkor a klán a "top-ban" lesz. De tudom régen nehezebb volt a topba lenni, mert többszáz klán volt, de sokkal több gyengébb is volt. Falunévvel üzengetünk? ÉS akkor mi van? Ott a jogod neked is, hogy falunevet válts, mi a játékot szórakozásként éljük meg, nem pedig rajta ülünk egésznap, hogy jaj most nem váltok falunevet, mert komornak kell lenni, meg full komolynak, mert jaj topklán vagyunk... Azért nem hiszem, hogy megkellene feleljünk az Archangel által elismert topklántípusnak. Nekünk első szerverünk volt a V31, ahol még gyerekcipőben jártam, szervezésről azt se tudtam eszik vagy isszák, szerencsém volt, hogy V30 egyidőben ment v31-el, és tudtam a sparta tagjaként ellesni taktikákat, és fejlődgetni, de mégsem voltam elég jó ahhoz, hogy egybetartsam a klánt, bár végül igazi állófront alakult ki a Sic-el szemben, akik mindig megkapták az arma cp-inket az egyik alvezér duáljától(utólag kiderült), így kb. mindig egálban voltunk, mert amikor jött 3000-5000kard lekellett védenünk valahogy, bár néha voltak azért áttörések, de a lényeg, hogy betöröltünk lordne-ékkal. V44-re jöttem vissza ppzni KingLajos-sal, ahol elkezdtünk toborozni, és az első tényleg komolyan induló világnak gondoltuk a 46-ot, amit végigharcoltunk, és megnyertük. Most 46 után ide tértünk vissza, a 46-os alap maggal. De az, hogy te olyan nagyképűen beszélsz a klánomról, hogy csak Lightrex miatt vannak velem, ha jól tudom mindössze 3-4 tagot hozott, abból 2 elment, 1 pedig középkategóriás kb., jó azért légió ott van nála duálban. Conq az, aki talán még miatta jöhetett, de Conq velünk nyert 46-on, szóval őt én hívtam, hogy végül miért mondott igent az már nem az én dolgom. A legjobb játékosaimat is én hívtam vagy azok hozták magukkal még akik barátaik voltak. Nélküle is egyben volt a klán v46-on, amíg be nem lépett, szóval nem kellene egy játékosból kiindulni, csakmert te nem ismersz valakit. Végy vissza az egóból, mert kicsit túltolod, és engem nevezel komolytalannak, holott semmire nincs bizonyítékod, csak adod elő, mintha minden okésan menne... Azért kicsit se hidd, hogy te jobb vezér vagy, mint egy átlagos vezető, vagy jobb szervező lennél. V45-n a sparta frontját azért törtétek csupán át, mert nem volt erősebb szervező jellemű vezetőnk, az FS nélkül ti sem nyertetek volna ott. Sőt az utolsó 1v1-et elvesztettétek volna abban is biztos vagyok. Szóval felesleges itt az egós nagymenőt előadni, szóval az elején leírtad, hogy nem vagy törtető, és nem érdekel a világ, stb. közbe meg minden második szavad üti az előzőt. Ez olyan, mint Gabriel tegnapi hozzászólása, hogy mi csak úgy viszünk falut, hogy face-n ráírunk minden tagotokra, aki nem válaszol azt foglaljuk is. Találjatok ki jobb szórakozást magatoknak, mert ezzel nem nekem szóltok be, hanem saját magatokat égetitek...
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Nos erre a hosszúra csak most tudok reagálni..
Egyrészt, ha nézed a térképet szerintem pontosan megérted miért is az AV klánoktól van több foglalás, mint Ez van AXIS-tól, és szerintem a belsőzés ugyanúgy elmondható rólatok is, vagy talán a Random nem belsőzik, mert nekik belső szabályzat tiltja??... Hagyjuk az álszent dumákat légyszíves..
Ha az emberekért játszol, és kicsit sem érdekelne a bukás ténye, akkor nem jönnél ki naponta ide, hogy féligazságokat átkreálva próbálj mindennel a CotL-ba belekötni.
Kicsit el vagy tévedve attól, hogy milyen klán lesz a topban. Egy klánt a szervező tesz jó klánná, legyenek ott full nagyképűek, vagy legyenek ott bárki mások, akiket mindenki utál. Egy klán egységét a szervező fogja megkreálni, és, ha jó a szervezettség, akkor a klán a "top-ban" lesz. De tudom régen nehezebb volt a topba lenni, mert többszáz klán volt, de sokkal több gyengébb is volt. Falunévvel üzengetünk? ÉS akkor mi van? Ott a jogod neked is, hogy falunevet válts, mi a játékot szórakozásként éljük meg, nem pedig rajta ülünk egésznap, hogy jaj most nem váltok falunevet, mert komornak kell lenni, meg full komolynak, mert jaj topklán vagyunk... Azért nem hiszem, hogy megkellene feleljünk az Archangel által elismert topklántípusnak. Nekünk első szerverünk volt a V31, ahol még gyerekcipőben jártam, szervezésről azt se tudtam eszik vagy isszák, szerencsém volt, hogy V30 egyidőben ment v31-el, és tudtam a sparta tagjaként ellesni taktikákat, és fejlődgetni, de mégsem voltam elég jó ahhoz, hogy egybetartsam a klánt, bár végül igazi állófront alakult ki a Sic-el szemben, akik mindig megkapták az arma cp-inket az egyik alvezér duáljától(utólag kiderült), így kb. mindig egálban voltunk, mert amikor jött 3000-5000kard lekellett védenünk valahogy, bár néha voltak azért áttörések, de a lényeg, hogy betöröltünk lordne-ékkal. V44-re jöttem vissza ppzni KingLajos-sal, ahol elkezdtünk toborozni, és az első tényleg komolyan induló világnak gondoltuk a 46-ot, amit végigharcoltunk, és megnyertük. Most 46 után ide tértünk vissza, a 46-os alap maggal. De az, hogy te olyan nagyképűen beszélsz a klánomról, hogy csak Lightrex miatt vannak velem, ha jól tudom mindössze 3-4 tagot hozott, abból 2 elment, 1 pedig középkategóriás kb., jó azért légió ott van nála duálban. Conq az, aki talán még miatta jöhetett, de Conq velünk nyert 46-on, szóval őt én hívtam, hogy végül miért mondott igent az már nem az én dolgom. A legjobb játékosaimat is én hívtam vagy azok hozták magukkal még akik barátaik voltak. Nélküle is egyben volt a klán v46-on, amíg be nem lépett, szóval nem kellene egy játékosból kiindulni, csakmert te nem ismersz valakit. Végy vissza az egóból, mert kicsit túltolod, és engem nevezel komolytalannak, holott semmire nincs bizonyítékod, csak adod elő, mintha minden okésan menne... Azért kicsit se hidd, hogy te jobb vezér vagy, mint egy átlagos vezető, vagy jobb szervező lennél. V45-n a sparta frontját azért törtétek csupán át, mert nem volt erősebb szervező jellemű vezetőnk, az FS nélkül ti sem nyertetek volna ott. Sőt az utolsó 1v1-et elvesztettétek volna abban is biztos vagyok. Szóval felesleges itt az egós nagymenőt előadni, szóval az elején leírtad, hogy nem vagy törtető, és nem érdekel a világ, stb. közbe meg minden második szavad üti az előzőt. Ez olyan, mint Gabriel tegnapi hozzászólása, hogy mi csak úgy viszünk falut, hogy face-n ráírunk minden tagotokra, aki nem válaszol azt foglaljuk is. Találjatok ki jobb szórakozást magatoknak, mert ezzel nem nekem szóltok be, hanem saját magatokat égetitek...

Újra ès újra bebizonyitod nekem,hogy mennyire igazam van. :D
Ti falunevekkel üzengettek,èn meg itt irok,hogy reagàlni is tudj. Mindig is szerettem a külsőt,plàne ha az ellenfèl is követi. Nehogymàr majd TE megtiltsd,hogy irjak rólatok. Kedves vènegyvenhat.
Közèpkategóriàs jàtèkos,ugyan ki lenne az? Így berangsorolod a tàrsaid? Ès nem vagy nagykèpű? :D
Kedves vènegyvenhat.
A Spártàt egyedül senki nem győzte volna le, mert senkinek nincs akkora tekintèlye ès olyan nagy ès erős jàtèkosàllomànya mint nekik. Mi ezt felismertük Lighttal ezèrt fogtunk össze.
Hogy elbuktuk volna a vègèn az 1v1et? Valószínű. De mivel mi elejètől fogva a spàrtàval harcoltunk,ezèrt nem csoda,hogy az FS a vègère fölènybe került.
De te egy vènegyvenhatos győzelem utàn leszólod az èn sikereimet?
Ès èn vagyok nagykèpű, hát ez micsoda? Pofàtlansàg. :D
Ès hiàba tàmadsz,èn tudom miről beszèlek,te meg majd megtudod ha odajutsz. Ès tudod mit?
Ha nem fèlnèl attól,hogy igazam van akkor màr règ ejtettük volna a tèmàt ;)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Újra ès újra bebizonyitod nekem,hogy mennyire igazam van. :D
Ti falunevekkel üzengettek,èn meg itt irok,hogy reagàlni is tudj. Mindig is szerettem a külsőt,plàne ha az ellenfèl is követi. Nehogymàr majd TE megtiltsd,hogy irjak rólatok. Kedves vènegyvenhat.
Közèpkategóriàs jàtèkos,ugyan ki lenne az? Így berangsorolod a tàrsaid? Ès nem vagy nagykèpű? :D
Kedves vènegyvenhat.
A Spártàt egyedül senki nem győzte volna le, mert senkinek nincs akkora tekintèlye ès olyan nagy ès erős jàtèkosàllomànya mint nekik. Mi ezt felismertük Lighttal ezèrt fogtunk össze.
Hogy elbuktuk volna a vègèn az 1v1et? Valószínű. De mivel mi elejètől fogva a spàrtàval harcoltunk,ezèrt nem csoda,hogy az FS a vègère fölènybe került.
De te egy vènegyvenhatos győzelem utàn leszólod az èn sikereimet?
Ès èn vagyok nagykèpű, hát ez micsoda? Pofàtlansàg. :D
Ès hiàba tàmadsz,èn tudom miről beszèlek,te meg majd megtudod ha odajutsz. Ès tudod mit?
Ha nem fèlnèl attól,hogy igazam van akkor màr règ ejtettük volna a tèmàt ;)

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hát igen, mint vezér betudom sorolni, hogy mit is tudnak a tagjaim.. Jaj nekem.. :( Halljátok srácok, túl nagy az archom....Angel mondta :(
 

DeletedUser19895

Vendég
Az ArchangeI féIe taktika bukásra van ítéIve
Hiába viseItek nagy meIIényt, úgy néz ki az egótúItengésben szenvedő /visszaoIvasva a kommenteket muItizó/ Arch már már a vereség tudatávaI egyre jobban táncoI
 
Fent