Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1534977

Vendég
Az ArchangeI féIe taktika bukásra van ítéIve
Hiába viseItek nagy meIIényt, úgy néz ki az egótúItengésben szenvedő /visszaoIvasva a kommenteket muItizó/ Arch már már a vereség tudatávaI egyre jobban táncoI

Ne fokozd, vegre elhallgatott :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Újra ès újra bebizonyitod nekem,hogy mennyire igazam van. :D
Ti falunevekkel üzengettek,èn meg itt irok,hogy reagàlni is tudj. Mindig is szerettem a külsőt,plàne ha az ellenfèl is követi. Nehogymàr majd TE megtiltsd,hogy irjak rólatok. Kedves vènegyvenhat.
Közèpkategóriàs jàtèkos,ugyan ki lenne az? Így berangsorolod a tàrsaid? Ès nem vagy nagykèpű? :D
Kedves vènegyvenhat.
A Spártàt egyedül senki nem győzte volna le, mert senkinek nincs akkora tekintèlye ès olyan nagy ès erős jàtèkosàllomànya mint nekik. Mi ezt felismertük Lighttal ezèrt fogtunk össze.
Hogy elbuktuk volna a vègèn az 1v1et? Valószínű. De mivel mi elejètől fogva a spàrtàval harcoltunk,ezèrt nem csoda,hogy az FS a vègère fölènybe került.
De te egy vènegyvenhatos győzelem utàn leszólod az èn sikereimet?
Ès èn vagyok nagykèpű, hát ez micsoda? Pofàtlansàg. :D
Ès hiàba tàmadsz,èn tudom miről beszèlek,te meg majd megtudod ha odajutsz. Ès tudod mit?
Ha nem fèlnèl attól,hogy igazam van akkor màr règ ejtettük volna a tèmàt ;)

Ha ezután rendesen álló ékezetekkel írsz, én eskü Téged támogatlak!
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nyugalom, vele sem lőttem mellé véleményem szerint.
Nagyon megy a sárdobálás felé világok óta, de nagyon régóta itt van a játékban, hátha tudott valami olyat mondani, amivel segített valakinek. Ha lesz ilyen, akkor már megérte :D Ha nem, akkor pedig megismerhettétek :D
Ezen kívül még lesz asszem 2 riport. Max 3.
Végezetül ikonikusan, magammal fogom lezárni a riportosdit és keresek jővére más elfoglaltságot :D De hogy ki fog meghallgatni, még én sem tudom:D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Hát igen, mint vezér betudom sorolni, hogy mit is tudnak a tagjaim.. Jaj nekem.. :( Halljátok srácok, túl nagy az archom....Angel mondta :(

Bár mondana valami újat xD Eskü olyan jól szid hogy CotL-ben a helye.. :D
Tipp Arch.: legközelebb vágd hozzá hogy "De én winter ellen nem töröltem be", tuti siker;):p
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Bár mondana valami újat xD Eskü olyan jól szid hogy CotL-ben a helye.. :D
Tipp Arch.: legközelebb vágd hozzá hogy "De én winter ellen nem töröltem be", tuti siker;):p

Nem szidtam,kikérem magamnak. Társakról beszéltem,mellélőttem. Neki tagjai vannak. Ő már nagy ász,hisz megnyerte a vénegyvenhatot. Aki kapott plecsnit örüljön, és boruljon térdre előtte. Én is ezt teszem mostantól. Szivesen lennék a tagja. Mondjátok el nekem milyen érzés tagnak lenni?
Max arra tudok gondolni,hogy tojásból keltetek ki. Igy értelmet nyer a kotlós név,meg az is,hogy a tulajdonainak tart titeket.
Vagy csak nincs tisztában a szavak jelentésével se. Inkább az utóbbi. Úgyhogy fellélegezhettek :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Bár mondana valami újat xD Eskü olyan jól szid hogy CotL-ben a helye.. :D
Tipp Arch.: legközelebb vágd hozzá hogy "De én winter ellen nem töröltem be", tuti siker;):p
Az ilyenben nincs semmi szégyen. Engem is darált már be a hnk és ma reggel az asg másodjára csak most külföldön (üldöznek tuti). Nem az számít hogy mekkorát utsz hanem hogy menyi ütést állsz ki amikor talpon kell maradni!
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Nem szidtam,kikérem magamnak. Társakról beszéltem,mellélőttem. Neki tagjai vannak. Ő már nagy ász,hisz megnyerte a vénegyvenhatot. Aki kapott plecsnit örüljön, és boruljon térdre előtte. Én is ezt teszem mostantól. Szivesen lennék a tagja. Mondjátok el nekem milyen érzés tagnak lenni?
Max arra tudok gondolni,hogy tojásból keltetek ki. Igy értelmet nyer a kotlós név,meg az is,hogy a tulajdonainak tart titeket.
Vagy csak nincs tisztában a szavak jelentésével se. Inkább az utóbbi. Úgyhogy fellélegezhettek :D


Hogy milyen érzés CotL nek lenni? hmmm... voltál te ASG?
Na nem olyan, annál sokkal rosszabb! :p
Most mennem kell imádkozni a vénegyvenhatos szoborhoz, remélem meg hallgat a CotLosok Istene..xD
Éljen a király! vagyis izzéé tyúk apó! :oops::D

ui: Ahhoz hogy tag lehess tudnod kell melyik a léggerősebb Pokemon.. :rolleyes:
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Hogy milyen érzés CotL nek lenni? hmmm... voltál te ASG?
Na nem olyan, annál sokkal rosszabb! :p
Most mennem kell imádkozni a vénegyvenhatos szoborhoz, remélem meg hallgat a CotLosok Istene..xD
Éljen a király! vagyis izzéé tyúk apó! :oops::D

ui: Ahhoz hogy tag lehess tudnod kell melyik a léggerősebb Pokemon.. :rolleyes:

Biztos borzasztó lehet a Núúúúb egyik kollégája lenni több hónapon keresztül:( Ide igazi kiképzés szükséges :p
csak azért, mert lopod a lájkjaimat @-NooBLeadeR- :D
 
Fent