Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Én a magam részéről megvédeném Deadpoolt. KH karrierem alatt eddig ő az egyetlen vezér, akivel amit megbeszéltem, az úgy volt, és tartotta magát hozzá az elejétől a végéig. Pedig hallottam előtte dolgokat róla. Lehet másnak más a véleménye, de én pozitívan csalódtam benne.

Jó, de téged bárki lesimáz gerinctelenség nélkül is:confused::confused:
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Őszintén szólva az előzmények alapján nem tudom mit vártatok az acctól...:)
De a megbízhatatlanságát szerintem ne más nyakába varrjátok.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Őszintén szólva az előzmények alapján nem tudom mit vártatok az acctól...:)
De a megbízhatatlanságát szerintem ne más nyakába varrjátok.

Miért varrnánk a nyakába? Tud mindenről, ugyanúgy elkövette. Ennyire megijedt attól, hogy veszteni fog, bár amilyen gyenge vezér szegény még 3000-es falu előnybe is toborozná az ellenfelet, biztos ami biztos alapon. :)
Még mindjárt én leszek a hibás, amiért a tagjai gerinctelenek, és ő adja hozzá a nevét, nem? :)
Remélem igazán büszke lesz erre a győzelemre, már, ha nyerni fog, azért biztonság kedvéért írjon még rá a -TO- tagok felére, hogy nem e lépnének át vagy adnák át a faluikat ingyen, csakhogy biztosabb legyen a győzelem. De, mint mondtam csak azokat sajnálom akiket így rossz szó ér, hiszen hiába ő a szemét, akkor is a Wintert fogjuk, fogják emlegetni... ;)
Egyébként megértem őt, ha már szervezni nem tud, valahogy falukhoz kell jutni, ha azt 1200as faluelőnyben is teszi... :rolleyes:
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Kedves Soul!

Nem gyakran szoktam külsőre írni, mert támadási felületet ad az ember a ráérős külső huszároknak. Ettől függetlenül igyekszem úgy megírni a hozzászólásom, hogy a tiszteletet mindenki irányába megtartsam veled ellentétben.

Sehol nem verem a mellem, hogy ekkora és akkor vezető vagyok. Ennyit tudok, ( ha vki 1m-t ugrik távolugrásban egy nevesebb versenyen az értelmesebbje nem beszól hanem tamogatja, elfogadja) nem tudom ez miért probléma. Soha nem állítottam, hogy bárki tudásával felerne az enyém vagy akkora vezető vagyok, hogy Napoleon elbujhat mellettem. Meg ugrom az 1m-em és ennyi.
Novarit fiokkal kapcsolatban enyhe túlzás, hogy tudok mindent mivel nem sok közöm van a “bizniszhez”.

Renaék betoborozasa is kicsit ferde nekem. Persze nálunk vannak, bár ha megnézed ő nálunk is volt. Ugyanúgy felkerestétek őket ti is ( ami természetesen logikus lépés ) csak akkor nem értem miért én vagyok szinten a rossz, de elfogadom.

46-ra kitérve pedig szerintem Conq-ot nem én hívtam át a háttérben úgy hogy hetek óta nem védte saját társait az ASG-ben csak a belsoket vitte. Aztán mikor töröltek ugyanúgy 2-3 embert még atvittel a top1 után. Ezzel soha nem mocskoltalak sehol, nyertetek, ezt soha senki nem felejti és már KH történelem vagy hogy mondják. Az érdem a tied és az embereide, bár nem tudom miért mutogatsz rám.

Természetesen a véleményed elfogadom, gondolhatod hogy félek, bár mivel sem a családom, sem a jövedelmem sem az életem nem múlik ezen úgy gondolom jobb dolgom is van annál, hogy egy online jatekban feljek barmitol is. Természetesen ha bármelyik fentebb említett dolog függne a játékomtol esetleg versenyszerűen csinálnánk azt mondanám persze, félek. De ez nekem játék marad továbbra is.

Maradok tisztelettel,
Deadpool

Ui: sok sikert neked/nektek a továbbra is
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Kedves Soul!

Nem gyakran szoktam külsőre írni, mert támadási felületet ad az ember a ráérős külső huszároknak. Ettől függetlenül igyekszem úgy megírni a hozzászólásom, hogy a tiszteletet mindenki irányába megtartsam veled ellentétben.

Sehol nem verem a mellem, hogy ekkora és akkor vezető vagyok. Ennyit tudok, ( ha vki 1m-t ugrik távolugrásban egy nevesebb versenyen az értelmesebbje nem beszól hanem tamogatja, elfogadja) nem tudom ez miért probléma. Soha nem állítottam, hogy bárki tudásával felerne az enyém vagy akkora vezető vagyok, hogy Napoleon elbujhat mellettem. Meg ugrom az 1m-em és ennyi.
Novarit fiokkal kapcsolatban enyhe túlzás, hogy tudok mindent mivel nem sok közöm van a “bizniszhez”.

Renaék betoborozasa is kicsit ferde nekem. Persze nálunk vannak, bár ha megnézed ő nálunk is volt. Ugyanúgy felkerestétek őket ti is ( ami természetesen logikus lépés ) csak akkor nem értem miért én vagyok szinten a rossz, de elfogadom.

46-ra kitérve pedig szerintem Conq-ot nem én hívtam át a háttérben úgy hogy hetek óta nem védte saját társait az ASG-ben csak a belsoket vitte. Aztán mikor töröltek ugyanúgy 2-3 embert még atvittel a top1 után. Ezzel soha nem mocskoltalak sehol, nyertetek, ezt soha senki nem felejti és már KH történelem vagy hogy mondják. Az érdem a tied és az embereide, bár nem tudom miért mutogatsz rám.

Természetesen a véleményed elfogadom, gondolhatod hogy félek, bár mivel sem a családom, sem a jövedelmem sem az életem nem múlik ezen úgy gondolom jobb dolgom is van annál, hogy egy online jatekban feljek barmitol is. Természetesen ha bármelyik fentebb említett dolog függne a játékomtol esetleg versenyszerűen csinálnánk azt mondanám persze, félek. De ez nekem játék marad továbbra is.

Maradok tisztelettel,
Deadpool

Ui: sok sikert neked/nektek a továbbra is

Hát nézd Deadpool, látszik hogy egy ASGstől hallottál vissza mindent és semmit nem tudsz :D
De ha már felhoztad rena-t, elmondhatom, hogy Conq ugyanez a paksaméta. Az elejétől kezdve nálunk akart lenni, de kontin kívül esett, majd jött a Random és miután Sophie elment, szétestek, majd mentek az ASGbe. Már az ASG előtti csatlakozásakor szó volt róla, hogy hozzánk jön, szóval nem értem a problémád. :)

46-n még hittem, hogy tudsz játszani és klánt vezetni, de azt hiszem ez a két hét v54es világ bebizonyította, hogy csak manipulálásban vagy ott a szeren.

Maradok tisztelettel:
Ulti/Soul fiók 46os duálja
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hát nézd Deadpool, látszik hogy egy ASGstől hallottál vissza mindent és semmit nem tudsz :D
De ha már felhoztad rena-t, elmondhatom, hogy Conq ugyanez a paksaméta. Az elejétől kezdve nálunk akart lenni, de kontin kívül esett, majd jött a Random és miután Sophie elment, szétestek, majd mentek az ASGbe. Már az ASG előtti csatlakozásakor szó volt róla, hogy hozzánk jön, szóval nem értem a problémád. :)

46-n még hittem, hogy tudsz játszani és klánt vezetni, de azt hiszem ez a két hét v54es világ bebizonyította, hogy csak manipulálásban vagy ott a szeren.

Maradok tisztelettel:
Ulti/Soul fiók 46os duálja
de tulajdonképpen akkor csak végig menekült míg elért hozzátok?!
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Úgy gondolod hogy conq és rena ugyanaz a kategória?

Ahogy írtam rena az elejétől fogva velünk van, stat és látod.
Nem beszéltem ASG taggal, láttam hogy belsőt vitt védeni nem védett támadni nem támadott.
De az előtte lévő kérdés jogos hogy akkor kivárt pár hétig?
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Hát nézd Deadpool, látszik hogy egy ASGstől hallottál vissza mindent és semmit nem tudsz :D
De ha már felhoztad rena-t, elmondhatom, hogy Conq ugyanez a paksaméta. Az elejétől kezdve nálunk akart lenni, de kontin kívül esett, majd jött a Random és miután Sophie elment, szétestek, majd mentek az ASGbe. Már az ASG előtti csatlakozásakor szó volt róla, hogy hozzánk jön, szóval nem értem a problémád. :)

46-n még hittem, hogy tudsz játszani és klánt vezetni, de azt hiszem ez a két hét v54es világ bebizonyította, hogy csak manipulálásban vagy ott a szeren.

Maradok tisztelettel:
Ulti/Soul fiók 46os duálja
Szóval két klanban kémkedett és rombolt belülről, aminek ti meg nagyon őrültetek na meg hát sosem éltetek ilyen dolgokkal (legalábbis a 46os fórumban ilyeneket írkáltatok). Így tényleg jobb képet fest!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
De ha már felhoztad rena-t, elmondhatom, hogy Conq ugyanez a paksaméta. Az elejétől kezdve nálunk akart lenni, de kontin kívül esett, majd jött a Random és miután Sophie elment, szétestek, majd mentek az ASGbe. Már az ASG előtti csatlakozásakor szó volt róla, hogy hozzánk jön, szóval nem értem a problémád. :)

Ulti... XDDDD
Nem tudom, hogy mire emlékszel, de kétszer hívtuk meg egyszer mielőtt olvadtak az ASG-be, utána meg amielőtt átlépett azelőtt 3 nappal, mondjuk mondta, hogy az elejétől felhívtuk a figyelmét, de azért nem hiszem, hogy az elejétől kezdve nálunk akart lenni xDDDD
 
Fent