Csevegő

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Nem olvastad?
Eki megint beszedte az ekit és elbukunk,a sötét oldal nem győzhet,megmondta a próféta!:D
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Ahha...és az infókat akkor végül is megkaptátok a kémektől akik átmentek?
duckylucky
Chucky

A legjobb az, hogy nincsenek kémek :)
Sajnálatos hogy elkezdődött a másik sarazása főleg korábban történtek után, semmilyen infót nem tudok a HNK-ról és nem is fogok/fogunk tudni. Az, hogy kinek mennyi szövetségese van, volt úgy tudom sehol nem volt megszabva illetve a szerver eleje óta együtt dolgozunk. ( plusz továbbra is azt mondom nézz meg más szervert ott is vannak erre példák ) Ettől függetlenül semmi nincs lejátszva hiszen az egyik legakaratosabb klanrol beszélünk szerintem a mai KH folyamán. Ami viszont szerintem felesleges egyből a másik fél besarazása, de aki ebben kedvét leli egészségére és sok sikert
 

DeletedUser19926

Vendég
Ti nagyon beleéltétek magatokat a dolgokba :D
Nem elég a világon csatáztok de még itt is.. tettek mellett megy a szájkarate is :D
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Ahha...és az infókat akkor végül is megkaptátok a kémektől akik átmentek?
duckylucky
Chucky
1 én sosem kémkednék, mi győzni jöttünk és egy jót játszani.
Egy olyan klánnal kezdtek háboruzni, akik csak pp-t jöttek gyűjteni... Akivel igazán kellett volna azzal szövetséget kötötettek. Semmi értelme sem volt az egésznek. Na és ott mondták a triál többi tagjai hogy lépnünk kell, mert értelmetlen ami itt folyik.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
1 én sosem kémkednék, mi győzni jöttünk és egy jót játszani.
Egy olyan klánnal kezdtek háboruzni, akik csak pp-t jöttek gyűjteni... Akivel igazán kellett volna azzal szövetséget kötötettek. Semmi értelme sem volt az egésznek. Na és ott mondták a triál többi tagjai hogy lépnünk kell, mert értelmetlen ami itt folyik.
V50-en tanulták. :D Igazi harcos klán lett.
 

DeletedUser19279

Vendég
Pedig szép adok kapokok mennek ;)

Side 1:
Tribes: HNK, HNK., HNK...
Side 2:
Tribes: WIN, WINTER, -WIC-, -L.A-, -L.A-2

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 39
Oldal 2: 98
Különbség: 59

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 20
Különbség: 20

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 36,553
Oldal 2: 162,976
Különbség: 126,423

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 61,520
Különbség: 61,520

chart
 

DeletedUser19651

Vendég
A HNK úgy el lesz porolva mint a bejárati ajtó előtt a lábtörlő. Nagy reményekkel jöttek v50 ről szórványaiban még tán servergyőzelmet is rebesgettek. Ez a ló elügetni látszik 0:20 a Winter ellen több mint zakó, eddig.
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
A HNK úgy el lesz porolva mint a bejárati ajtó előtt a lábtörlő. Nagy reményekkel jöttek v50 ről szórványaiban még tán servergyőzelmet is rebesgettek. Ez a ló elügetni látszik 0:20 a Winter ellen több mint zakó, eddig.

A statisztika alapján igen csúnya igaz, de azért a valóságban ennél valamivel szorosabb volt a tegnapi nap. Nem tudom honnan került elő néha sereguk, de volt dolgunk tegnap bőven Winter részről is a védekezés terén.
 

DeletedUser19651

Vendég
Ha MNT lett a Winter ezzel a Paktummal adta át a győzelmet a GB nek. Ezúton gratulálnék a Galaktikus Birodalomnak a győzelemhez! Szépen lerendeztétek már az elején, játéklehetőséget adtatok a Winternek és a mézesmadzag 2. hellyel szúrtátok ki a szemüket.
 
Fent