Csevegő

Deleted User - 1528109

Vendég
Próbálok témákat felhozni, de ami nem működik,az nem is fog :D
Bár, korábban azt írták, hogy még új a világ, nincs miről beszélni. Ők értenek hozzá, én csak evezek az árral:)
 

DeletedUser19651

Vendég
Szép jó estét Bárányok! Isten bárányai.

Azért szólok most hozzátok testvéreim hogy elkeseredettségemnek adjak hangot.
A magyar KH keserves haldoklása megkezdődött, v50el indult a Technikai klánok korának kezdetével. V54 hab a tortán. Van 2 db komolyabb klán akikkel számolni lehet de belőlük minimum 1 technikai klánná fog szerveződni.
Az ó világok az új világ indulása után érősen megcsappanak , míg tavaly 2000+ játékos játszott egy előző világot addig most 1800. A játékosok több mint a fele ppt gyűjt amit egy nagy klánba felhasznál és fél év alatt leigázzák a világot( kivétel v51) sikerélmény és kihívások nélkül.

Mikor indul végre már egy bajnokok ligája?
 

DeletedUser18625

Vendég
Szép jó estét Bárányok! Isten bárányai.

Azért szólok most hozzátok testvéreim hogy elkeseredettségemnek adjak hangot.
A magyar KH keserves haldoklása megkezdődött, v50el indult a Technikai klánok korának kezdetével. V54 hab a tortán. Van 2 db komolyabb klán akikkel számolni lehet de belőlük minimum 1 technikai klánná fog szerveződni.
Az ó világok az új világ indulása után érősen megcsappanak , míg tavaly 2000+ játékos játszott egy előző világot addig most 1800. A játékosok több mint a fele ppt gyűjt amit egy nagy klánba felhasznál és fél év alatt leigázzák a világot( kivétel v51) sikerélmény és kihívások nélkül.

Mikor indul végre már egy bajnokok ligája?
Soha :D
 

DeletedUser

Vendég
PP gyüjtés szempontjából botrányos ..... Ja mégsem, annyira nem jó :(
 

DeletedUser19915

Vendég
A HNK meg a Winter mit csinál? tele a tőzsde ... :(

Azt hiszem megérett a válasz :)
MNT-ben voltunk a Winterrel az LA-val pedig szövetségben. Tegnap az LA MNT-re módosított és egyből el is kezdtek minket támadni a winterrel együtt.
Értem én, hogy hadicsel a winter la párostól, de komolyan gondolták, hogy a másik oldal ezzel nem volt tisztába és nem készült? Csak amíg a HNK-ban van annyi Tisztesség és Gerincesség, hogy megvárja azt, hogy leteljen az MNT, addig a másik oldalon nincs. Mintapéldányok vannak ezekbe a klánokba! Taps! DE, Közeleg a Nyár ;) Ilyen rövid telünk még soha nem volt.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Azt hiszem megérett a válasz :)
MNT-ben voltunk a Winterrel az LA-val pedig szövetségben. Tegnap az LA MNT-re módosított és egyből el is kezdtek minket támadni a winterrel együtt.
Értem én, hogy hadicsel a winter la párostól, de komolyan gondolták, hogy a másik oldal ezzel nem volt tisztába és nem készült? Csak amíg a HNK-ban van annyi Tisztesség és Gerincesség, hogy megvárja azt, hogy leteljen az MNT, addig a másik oldalon nincs. Mintapéldányok vannak ezekbe a klánokba! Taps! DE, Közeleg a Nyár ;) Ilyen rövid telünk még soha nem volt.
már volt. v50-en :rolleyes::rolleyes::p:p
 

pokora

New Member
A reakció pontszáma
5
Szerintem meg ne essunk tevedesbe ! ti tamadtatok eloszor a Wintert.... ott a bizonyitek ;) szoval a gericesseget inkabb hagyuk ;)
 

DeletedUser9028

Vendég
Azt hiszem megérett a válasz :)
MNT-ben voltunk a Winterrel az LA-val pedig szövetségben. Tegnap az LA MNT-re módosított és egyből el is kezdtek minket támadni a winterrel együtt.
Értem én, hogy hadicsel a winter la párostól, de komolyan gondolták, hogy a másik oldal ezzel nem volt tisztába és nem készült? Csak amíg a HNK-ban van annyi Tisztesség és Gerincesség, hogy megvárja azt, hogy leteljen az MNT, addig a másik oldalon nincs. Mintapéldányok vannak ezekbe a klánokba! Taps! DE, Közeleg a Nyár ;) Ilyen rövid telünk még soha nem volt.
melyik winteres indított támadást ellenetek? :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Azt hiszem megérett a válasz :)
MNT-ben voltunk a Winterrel az LA-val pedig szövetségben. Tegnap az LA MNT-re módosított és egyből el is kezdtek minket támadni a winterrel együtt.
Értem én, hogy hadicsel a winter la párostól, de komolyan gondolták, hogy a másik oldal ezzel nem volt tisztába és nem készült? Csak amíg a HNK-ban van annyi Tisztesség és Gerincesség, hogy megvárja azt, hogy leteljen az MNT, addig a másik oldalon nincs. Mintapéldányok vannak ezekbe a klánokba! Taps! DE, Közeleg a Nyár ;) Ilyen rövid telünk még soha nem volt.
Ez a 3 felsorolt klán 1 kontin van?
 

DeletedUser19915

Vendég
Igen egy kontinensen :) Winter -L.A- HNK
Hát volt egy pár :) Kezdjem sorolni? :) A Jelenlegikről meg ne is beszéljünk :) De, tipikus magyar klánháborús hozzáállás. Olyan hülyeséggel meg ne fárasszatok, hogy MNT időpont lejárat után lenne az érkezés, a támadás onnantól támadás ahogy elindítod.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Igen egy kontinensen :) Winter -L.A- HNK
Hát volt egy pár :) Kezdjem sorolni? :) A Jelenlegikről meg ne is beszéljünk :) De, tipikus magyar klánháborús hozzáállás. Olyan hülyeséggel meg ne fárasszatok, hogy MNT időpont lejárat után lenne az érkezés, a támadás onnantól támadás ahogy elindítod.
Támadni is tudtatok valakit ha a konti igy be volt "dipózva"?
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Olyan hülyeséggel meg ne fárasszatok, hogy MNT időpont lejárat után lenne az érkezés, a támadás onnantól támadás ahogy elindítod.

Azt rebesgetik a HNK csinált ilyet először...
Gerincesség meg a HNK két külön fogalom, szóval hagyjuk is az álszenteskedést. :rolleyes:
 
Fent