Csevegő

DeletedUser17650

Vendég
Ez a Dream profil nagyon kemény, adok nekik 2 hónapot aztán bomlanak. :D
ASG meg már előre levédte magát hogy ők csak ppznek így nem gáz ha kikapnak. :D
Simább szeró lesz ez, mint hittem kb mint a 44 volt. FS-nek a legnagyobb ellenfele az idő.
Durva FS fan lehetsz.
 

DeletedUser19613

Vendég
Durva FS fan lehetsz.

Kikérem magamnak, én SBT fan vagyok!!!!44!!
FS-el 2 klán tudná felvenni a harcot, de mindkettőjüknek aktív világa van. Ezen kívül a többi nevesebb klán is más világon van még, de ha szerinted egy Dream méltó ellenfél lesz nekik akkor meghagylak ebben a tévhitben, pár hónap és meglátod miről beszéltem. :)
 

DeletedUser17650

Vendég
Kikérem magamnak, én SBT fan vagyok!!!!44!!
FS-el 2 klán tudná felvenni a harcot, de mindkettőjüknek aktív világa van. Ezen kívül a többi nevesebb klán is más világon van még, de ha szerinted egy Dream méltó ellenfél lesz nekik akkor meghagylak ebben a tévhitben, pár hónap és meglátod miről beszéltem. :)
Én csak azt mondom nem kellene feltett kezekkel elindulni, azért mert indul valahol az FS. Bármelyik klán okozhat meglepetést, még akár a Dream is.
 

DeletedUser18862

Vendég
Kikérem magamnak, én SBT fan vagyok!!!!44!!
FS-el 2 klán tudná felvenni a harcot, de mindkettőjüknek aktív világa van. Ezen kívül a többi nevesebb klán is más világon van még, de ha szerinted egy Dream méltó ellenfél lesz nekik akkor meghagylak ebben a tévhitben, pár hónap és meglátod miről beszéltem. :)

Puszta kíváncsiságból melyik kettőre gondolsz? Csak érdekelne.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Dream az egy nulla, ahogy minden klán, amit viccser vezet :D

De nekem tetszik a jelenlegi top2 klán, igazán sokat mond a nevük XD
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Így a nyitás óta néhány kérdés,érdekesség,felvetés,én is kicsit trollkodjak.

Az fs melyik kontira fog menni?Lesz toborzás a belső emberekből,akik gyorsan elérhetik a várost?Lesz olyan,aki esetleg rájuk regelne(fs re)? Van még klán,akik nem jöttek be?még csak 16órája megy a szerver,érdekes lesz. Esetleg wicserék élnek az áthelyezőjükkel? Pityuék mennyire fognak jól startolni,valamint hókuszpókék? Dreamtól bejött már a teljes létszám? Ha az fs4 klánnyi emberrel jön,akkor ez nem lesz elég.Az első 16 óra nem hozott számomra meglepetést eddig.Ha valaki valamit lát,azért írjon. Unalom van :(
 

DeletedUser18862

Vendég
Így a nyitás óta néhány kérdés,érdekesség,felvetés,én is kicsit trollkodjak.

Az fs melyik kontira fog menni?Lesz toborzás a belső emberekből,akik gyorsan elérhetik a várost?Lesz olyan,aki esetleg rájuk regelne(fs re)? Van még klán,akik nem jöttek be?még csak 16órája megy a szerver,érdekes lesz. Esetleg wicserék élnek az áthelyezőjükkel? Pityuék mennyire fognak jól startolni,valamint hókuszpókék? Dreamtól bejött már a teljes létszám? Ha az fs4 klánnyi emberrel jön,akkor ez nem lesz elég.Az első 16 óra nem hozott számomra meglepetést eddig.Ha valaki valamit lát,azért írjon. Unalom van :(

El kell keserítselek teljesen mindegy milyen közel távol vagy a várostól, mindenkinek 4óra 30 perc az út oda. Kukkantsd meg :D Szóval...
 

DeletedUser19613

Vendég
Puszta kíváncsiságból melyik kettőre gondolsz? Csak érdekelne.

Horda és SBT. Előbbinek brutális kerete van nagyon sok top játékossal, nálam ők a námbörván. SBT keretét gyengébbnek tartom, de mint klán nagyon egységes és amit 50-en alkotnak most le a kalappal előttük. Nálam ez az erősorrend Horda, FS, SBT. Utánuk jön a Hydra, Spárta...
 

DeletedUser18300

Vendég
A franc, akkor még megkéne nyerni pár szervert az SBT-vel, hogy végre valaki top1-ként irhassa le :(

#NoLifeChallange
 

DeletedUser19613

Vendég
A franc, akkor még megkéne nyerni pár szervert az SBT-vel, hogy végre valaki top1-ként irhassa le :(

#NoLifeChallange

Én nem a szervergyőzelmek alapján ítélem meg a sorrendet mert akkor még mindig a Spárta lenne az első. :) Ők viszont elindultak a lejtőn és szerintem már nem is kapjuk vissza a régi Spártát.
Horda kerete a legerősebb ehhez kétség se férhet startban is erősek és kialakult frontharcban is, nekik van a legjobb szervezőjük. Amit nem tudok megítélni kívülről, hogy mennyire egységesek, de ha azzal sincs gond akkor egy "új Spárta" van alakulóban. Ezért az én szubjektív megítélésem szerint jelenleg ők a legjobbak, sajnos kevés esélyt látok arra, hogy a közeljövőben objektíven is meglehessen állapítani melyikőjük a legerősebb. De azt gyanítom, hogy a többségnél ez a 3 klán a top és a Hydra is ott van mögöttük bár szerintem kicsit lemaradva.
 

DeletedUser19698

Vendég
Így a nyitás óta néhány kérdés,érdekesség,felvetés,én is kicsit trollkodjak.

Az fs melyik kontira fog menni?Lesz toborzás a belső emberekből,akik gyorsan elérhetik a várost?Lesz olyan,aki esetleg rájuk regelne(fs re)? Van még klán,akik nem jöttek be?még csak 16órája megy a szerver,érdekes lesz. Esetleg wicserék élnek az áthelyezőjükkel? Pityuék mennyire fognak jól startolni,valamint hókuszpókék? Dreamtól bejött már a teljes létszám? Ha az fs4 klánnyi emberrel jön,akkor ez nem lesz elég.Az első 16 óra nem hozott számomra meglepetést eddig.Ha valaki valamit lát,azért írjon. Unalom van :(

DREAM-es részhez:
Nem,hétvégéig jövünk,így nem leszünk annyira egymásba.
3 klán kb 75 ember amivel számoltunk.
S nem fogjuk áthelyezni magunk,az általunk választott stratégiához tatjuk magunkat.
 

DeletedUser19613

Vendég
Regelésen sok múlik, de meg kell várni amíg lejárnak a faluáthelyezők és utána lehet biztosra venni, hogy ki hova megy. FS-től én 2 kontis regelést várok mert nem kell attól tartaniuk, hogy esetleg egy nagyobb starter csapat rájuk menne. Egyelőre a 2 nyugati konti tűnik kedvezőbbnek, a keleti szekciónál nagyobb csaták vannak kilátásban. FS egyelőre okosan csinálja szerintem még csak a tagságuk 1/3 jött be és sokan még klánba se léptek be, kivárnak kicsit.
 
Fent