Csevegő

DeletedUser19701

Vendég
szia wicser,
akkorát kaptál v49-en, hogy egészen 51-ig repültél? :D
 

DeletedUser19651

Vendég
A Zetor betartja az ígéreteit. Tömegklánként nyitott jelentkezéssel várja a tagokat. Kíváncsian várom meddig jutnak majd. Meddig lesz nyitva a csatlakozás és majd hogy kezelik ezt az ismeretlen helyzetet.
 

DeletedUser19698

Vendég
A Zetor betartja az ígéreteit. Tömegklánként nyitott jelentkezéssel várja a tagokat. Kíváncsian várom meddig jutnak majd. Meddig lesz nyitva a csatlakozás és majd hogy kezelik ezt az ismeretlen helyzetet.

A DREAM s az FS is Zetor akadémia...
Azt hittem tudjátok..:(
Azért megyünk egymásnak hogy tiszta legyen ki veheti fel a Zetor2 nevét..:)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Pedig én ráírtam az FS4 vezérére,hogy írja már át 5re,mert lehet a 4 kelleni fog...:D


Vicces lesz ez a hétvége azthiszem...
 

DeletedUser18625

Vendég
hát mondjuk , azt , hogy tesztszervernek jó lesz , az fs a kísérleti alany , a többi klán a zavaró tényező :D nem értem lightrexéket miért nem vártak meg egy nagyobb klán idulását is , úgy lehet jobban élveznék ők is ....
 

DeletedUser19613

Vendég
Ahogy nézem a Dream 1,5 kontit vállal be keleten és vélhetően a JF északkeletre megy, kilátásban van egy dipó közöttük. Legends tipikus tömegklánosdi betoboroznak mindenkit de össze vissza vannak, ha így marad őket le is írhatjuk. Play klánban látok még potenciált, de kérdés hányan jönnek még és hova mennek mert kétlem hogy a Dream és FS között maradnának. FS-nek a délnyugati konti biztosnak látszik de szerintem északnyugatra is menni fognak mert 1 kontis regnek +100 fővel semmi értelme. Dream-nek nincs rossz kerete meglepő számomra hogy sok jó játékos képes volt Witcherrel menni de mint tudjuk nála a klán egyben tartása a kérdéses mindig.
 

DeletedUser18312

Vendég
https://kepkuldes.com/images/d250a1894114d56102b2050dc272780d.jpg

Jelenleg így néz ki az 51 es szerver. 18 Klán van rajta kláncsaládok nagyjából azonos színnel.

FS fekete
Dream sárga
ASG világos zöld
JF sötétebb zöld
Legend, XIII, $itte$ világoskékek
Play!, TM sötétes kék
Főzi lilás
annyit hadd kérjek már, hogy legközelebb szerkeszd rá a színek=klánok. Így hogy odavisszaugrálsz kicsit átláthatatlan. Ez persze csak egy jótanács.;)
 

DeletedUser19613

Vendég
BREAKING NEWS!!!!44!!!4!

FS valóban 2 kontira megy ahogy várható volt de a 2. turnus nem ÉNY-re megy hanem a Dream-re regelnek rá. Lehet a v50-es SBT példát próbálják követni? Van t*kük az biztos és szerintem 2 lehetőség van. Vagy jelentős mértékben felgyorsítja a szeró végkimenetelét vagy pedig túlvállalják magukat és bedőlhet a mutatvány. Meglepett a döntésük, kíváncsi lennék miért ezt az opciót választották. Lesz 1 szabad kontijuk K54-en és K55-ön már egyből elzárják a terjeszkedés lehetőségét a Dream-től és korai harcra kényszerítik őket. Vajon mi sül ki ebből?
 
Fent