Csevegő

DeletedUser19698

Vendég
Pontosan ezt akartam írni.
Light-ot eddig kicsit gyáva vezérnek tartottam,mindig kerülték a kezdeti harcot erősebb klánok ellen.
( v39 szinte csak tömegklán volt északnyugaton ellenük,majd V45-n 1 ASG ami kb ugyan az.)
S mindig kezdeti diplomáciával kezdtek.
(V39 Col,V45 DSA)
Most meg egyből bevállalják velünk a harcot.
Érdekes még számomra hogy a keretüket tekintve elég sokan csak pp-znek ott,így nagy hézagok lehetnek a klánjaik közti összhangban,hisz jelenlegi elhelyezkedésüket tekintve 1 aktív játékos s 2 pp-s van 1-1 helyen,érdekes lesz így a védelmük megoldása.
Még érdekesebb hogy ezek után bevállalták ezt,tekintve hogy a Play,s Redsnake klánja is itt van a kontin,amik kiemelkedők a többi klán keretéhez képest.
Nem túlzás ha kijelentem a világ sorsa DK-n fog eldőlni.
S köszönöm Light-nak hogy végre összeszedte a golyóit..:D

Sok sikert mindenkinek,tegyük élvezetessé!

Szerk. Light nem nagyon bír magával,amatőr klánnal vetekedik,s már kezdő alatt,második nap hadat üzent.
Érdekes számomra ez a hozzáállás,1 állítólag megfontolt,jó stratégától..:)
Vélemények?
 

DeletedUser19613

Vendég
Pontosan ezt akartam írni.
Light-ot eddig kicsit gyáva vezérnek tartottam,mindig kerülték a kezdeti harcot erősebb klánok ellen.
( v39 szinte csak tömegklán volt északnyugaton ellenük,majd V45-n 1 ASG ami kb ugyan az.)
S mindig kezdeti diplomáciával kezdtek.
(V39 Col,V45 DSA)
Most meg egyből bevállalják velünk a harcot.
Érdekes még számomra hogy a keretüket tekintve elég sokan csak pp-znek ott,így nagy hézagok lehetnek a klánjaik közti összhangban,hisz jelenlegi elhelyezkedésüket tekintve 1 aktív játékos s 2 pp-s van 1-1 helyen,érdekes lesz így a védelmük megoldása.
Még érdekesebb hogy ezek után bevállalták ezt,tekintve hogy a Play,s Redsnake klánja is itt van a kontin,amik kiemelkedők a többi klán keretéhez képest.
Nem túlzás ha kijelentem a világ sorsa DK-n fog eldőlni.
S köszönöm Light-nak hogy végre összeszedte a golyóit..:D

Sok sikert mindenkinek,tegyük élvezetessé!

Szerk. Light nem nagyon bír magával,amatőr klánnal vetekedik,s már kezdő alatt,második nap hadat üzent.
Érdekes számomra ez a hozzáállás,1 állítólag megfontolt,jó stratégától..:)
Vélemények?

Enyhe túlzások azért vannak az írásodban. :D
Nem DK-n fog eldőlni a világ sorsa, mert FS-nek azon kívül még van 1 tiszta kontija ahol nyugodtan tud fejlődni. Így még ha bukják is azt ugyan hátrányba kerülnek, de nem ledolgozhatatlanba.
Másrészt én nem gyávaságnak nevezném, hanem megfontoltságnak amit eddig csinált. FS nem egy DSA vagy Horda starter klán, nekik nem abban van az erejük. Így miért kockáztatnának? Nekik az a fontos hogy viszonylag könnyen tudjanak fejlődni és ha kialakul a frontharc ott felőrölik az ellenfelet mert talán a legjobbak abban.
A dipó meghatározó tényzező lesz hogy a még semleges, de ütőképesebb klánok mint a Play hova állnak majd.
Miért ne üzent volna hadat? Köztudott hogy ellenük jöttetek és egyedül a ti keretetek veszi fel velük a versenyt így a szervergyőztes a 2 klán közül kerül ki ez 100%.
 

DeletedUser19698

Vendég
Utolsó mondatod irónikus,tekintve hogy pár oldallal előrébb még egy 0 volt a DREAM..:)
Mind1 is,élvezem hogy mennyire leírtatok minket..:D
Visszatérve,FS szerintem elhamarkodottan,s meggondolatlan volt.
A DREAM sokkal jobb Startban mint az FS..
FS ha megfontolt lett volna,délnyugat,északnyugatra mennek 2 könnyebb kontit hamar behúzhattak volna..
Illetőleg délnyugaton ott a Wolf klán,akik nem tűnnek rossznak,s ott van a Play 1 része is..
FS elég szétszórt ott,azt sem mondanám annyira könnyűnek.
Ahogy te is írtad,vagy nagyot alkot most az FS,vagy hatalmasat zakóznak.
(Bár utóbbi ugyebár kizárva,hisz ez nekik csak próbaszerver lesz..;) )
Várnék majd valakitől statisztikákat így 3-ik napra,elhelyezkedéseket,farmokat..stb...
Elemzést,ha úgy jobban tetszik,kíváncsi lennék pl Vigyori hogy látja a dolgokat..
 

DeletedUser19613

Vendég
Utolsó mondatod irónikus,tekintve hogy pár oldallal előrébb még egy 0 volt a DREAM..:)
Mind1 is,élvezem hogy mennyire leírtatok minket..:D
Visszatérve,FS szerintem elhamarkodottan,s meggondolatlan volt.
A DREAM sokkal jobb Startban mint az FS..
FS ha megfontolt lett volna,délnyugat,északnyugatra mennek 2 könnyebb kontit hamar behúzhattak volna..
Illetőleg délnyugaton ott a Wolf klán,akik nem tűnnek rossznak,s ott van a Play 1 része is..
FS elég szétszórt ott,azt sem mondanám annyira könnyűnek.
Ahogy te is írtad,vagy nagyot alkot most az FS,vagy hatalmasat zakóznak.
(Bár utóbbi ugyebár kizárva,hisz ez nekik csak próbaszerver lesz..;) )
Várnék majd valakitől statisztikákat így 3-ik napra,elhelyezkedéseket,farmokat..stb...
Elemzést,ha úgy jobban tetszik,kíváncsi lennék pl Vigyori hogy látja a dolgokat..

Értelmezés Witcher, értelmezés. :D
Továbbra is tartom hogy a Dream nem ellenfél az FS-nek viszont ez a 2 klán vezérkarának a hatalmas különbsége miatt van és nem azért mert a tagságotok olyan gyenge lenne, az kb egálra ki lehet hozni, de mint tudjuk te mindig elbuksz, bomlik a klán kevered a kakit stb addig Lightéknál tökéletesen működik a gépezet. Az esélyetek meglenne, de miattad írja le szerintem a többség a klánt mert ismernek téged, nem fogsz tudni végig vinni egy szervert főleg nem egy FS ellen. Nézd meg 49-et mi történt a Hydra ellen kb egálra álltatok aztán nagyon sima lett én valami hasonlóra számítok.
Mindazonáltal arra kíváncsi lennék miért döntött így Light, amikor a 2 nyugati kontit jóval könnyebb lett volna behúzni és úgy kérdés sem fért volna a győzelmükhöz.
 

DeletedUser19698

Vendég
V49-et hagyjuk,nem tudod ott mi volt..:)
KB 1 hónapja nem is vagyok ott a sok gerinctelenség miatt,de én keverem a kakit,ez jó..:D
Azért mert én nem írom le külsőn mennyire gerinctelen az ellenfél,ők meg engem sároznak ténylegesen elhiszed hogy az úgy van?
Bizonyára az az ember vagy,aki 1 vitába úgy beleszól,hogy csak az egyik fél álláspontját ismeri,s a másiké nem is érdekli..:)
FS csak hogy tudd,kikapott V29-en DREAM ellen.
Majd mi kaptunk ki ha úgy nézzük v39-en az FS+Col páros ellen.
Most még bármi lehet..:)

Mind1,beszéljenek a tények,sok sikert mindenkinek! :)

HAJRÁ ZETOR!!! :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Pontosan ezt akartam írni.
Light-ot eddig kicsit gyáva vezérnek tartottam,mindig kerülték a kezdeti harcot erősebb klánok ellen.
Visszatérve,FS szerintem elhamarkodottan,s meggondolatlan volt.
A DREAM sokkal jobb Startban mint az FS..

Szerintem megválaszoltad a saját kérdésedet úgy,hogy rá sem jöttél. Miért üzentünk egyből hadat? Annyira bízunk a becsületes diplomáciai kapcsolatban veled,hogy egyértelműsítettük - sosem lesz diplomáciai kapcsolat közöttünk és sosem leszünk egy oldalon,a hadüzenet meg csupán ennek a hivatalossá tétele,hátha valaki nincs ezzel tisztában.

Pontosan ezt akartam írni.

Érdekes még számomra hogy a keretüket tekintve elég sokan csak pp-znek

Még be sem regeltünk teljesen,legalább azt ki kellene várnod.

Hozzáteszem,hogy a =Harcosok= klánt tartom a legveszélyesebbnek a starter csapatok közül,attól hogy ők hova fogják helyezni magukat sok fog múlni. A jobb starterségről meg még annyit,hogy már több játékosunk van a top100ban a Dreamnél pedig alapból a tagság később kezdett,a jó starterek közül páran ma és vannak akik még be sem regeltek...hadd ne részletezzem mennyire nem értek egyet azzal,hogy a DREAM bármiben is "sokkal jobb" lenne az FS-nél...már nem azért...délkeleten jelenleg annyi a Dream előnye,hogy többen vannak...
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Witcher ne erőlködj, FS úgy feltörli veled a padlót, ahogy nem szégyelli. Gondolj bele, hogy nem 1x vert meg először 1 kezdő majd később egy középszerű, általad gyengének titulált CotL... Szerinted tényleg van esélyed Light ellen?
 

DeletedUser19698

Vendég
Tetszenek a HSZ-ek..:D
Márkó akkora Ász lett,hogy Lordné s Aba győzelemre vitte a klánjából,hogy már leszól lassan mindenkit..:D
Sir Kamra,aki nem jön a szeróra elvileg,jah de mégis jön,csak nem meri elmondani..:D
Van még érdemi hozzászóló?
Will hsz-e a legjobb a 11 oldalból eskü..:D
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Mikor mondtam hogy nem megyek? :eek:

Gondoltam, hogy tartok egy kis pihit 46 után, de hát annyira tudtam távol tartani magamat 51től, mint Miléna a magyar KH-tól. :D

No meg csak egy vagyok a PP-zök közül akik az FS-ben vannak
 

DeletedUser19698

Vendég
Mikor mondtam hogy nem megyek? :eek:

Gondoltam, hogy tartok egy kis pihit 46 után, de hát annyira tudtam távol tartani magamat 51től, mint Miléna a magyar KH-tól. :D

No meg csak egy vagyok a PP-zök közül akik az FS-ben vannak


Minden soroddal választ adsz magadnak,akkor mire válaszoljak? :D
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Mit vársz 51től? :) Mondjuk erre. Ez most kivételesen nem provokatív kérdés.
Kell amit tudok majd egy év múlva idézni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Tetszenek a HSZ-ek..:D
Márkó akkora Ász lett,hogy Lordné s Aba győzelemre vitte a klánjából,hogy már leszól lassan mindenkit..:D
Sir Kamra,aki nem jön a szeróra elvileg,jah de mégis jön,csak nem meri elmondani..:D
Van még érdemi hozzászóló?
Will hsz-e a legjobb a 11 oldalból eskü..:D

Azt vágod, hogy lordne és aba csak véleményezett egész szerver alatt szinte? :D de persze ők nyerték meg ketten:confused::confused:
 
Fent