Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ha szerettél volna, ha nem az én véleményem szerint ( ami a kutyát se érdekel :D ) már azzal belefolytál ebbe DJ, hogy közzétetted Büszke irományát. Ugyan semmi rálátásom az ügyre, ráadásul másik kontin is vagyok, de azt kötve hiszem, hogy Light vagy Halottas olyan vezető lenne, aki ok nélkül ad ki belsőre egy tagot. Kár volt szerintem kihozni ezt ide külsőre, egymás között is meg lehetett volna beszélni ezt, de ha Büszke tiltotta Halottast úgy mondjuk nehéz. :D
Minden klánban vannak belsőzések, nem kell ennek ekkora feneket keríteni, aki nem teljesít őt befoglalják, ennyi.
Viszont mivel én nem számítók húzóembernek, így estére helyettest keresnék, ha netán jönnének belsőzni engem is akkor legyen aki megvágja a vonatokat, jelentkezni PM-ben lehet, köszi hello. :D :D

Nem hiszem, hogy Light vagy Halottas az ágyában fog forgolódni, hogy bazdmeg, ez a gyökér mit irogat külsőre :) Ugyanúgy menni fog tovább az élet, engem továbbra se érdekel, mi történt, megtettem egy szivességet, Büszke megy máshova játszani, Light-ék meg teszik tovább a dolgukat továbbra is, ahogy eddig is.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221

DeletedUser19395

Vendég
Ez szép és jó ami ide van írva ( nem nem az, ez az ő verziója, aminek van másik oldala is )
DE
Tegyétek meg azt a szívességet a jövőben, hogy figyeltek az aláírásokra a levelek alján azért van, mert bár 1 fiókban játszunk, 2 emberről van szó.

Köszi!
May
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1501971

Vendég
Nomen est omen. Büszke semmi másban nem jeleskedett mint az önérzetességben és a piti sértődős viselkedésben. A vak is látta hogy büdös neki a csapatmunka. Hogy ideje híján volt e nem tudom nem is érdekelt. Hisztizni volt idő akkor is úgy látom most is jó bő lére eresztve. De valahogy a könnycsatornáim nem aktivizálódtak minden erőfeszítés ellenére sem :D az hogy kirakja ide az ő verzióját egy dolog kihagy belőle sokmindent például azt hogy egy támadás behívásra nem válaszolt semmit hanem ezt megkerülve egy másik részt vevő társának annyit mondott nem megyek mert bedurciztam későn szóltak juj. Holott ez a társa már 2 napja elkérte a seregét ugyanezen támadásra (csak még nem volt kész terv) ergo nem volt semmi meglepi. Kh = háború. Aki támadó támadjon. Csapatban. Akinek időpontot kell foglalni az életéből hogy ellője a seregét az menjen falat meszelni. Káromkodás nem volt cenzúrázott szitokszó ami nem rá vonatkozik volt, én ugyanis minden közül a legkevésbé az értelmetlen hisztit viselem jól. Aki pedig durciból obstrukciót alkalmaz mind a vezére mind a társai ellen és ezzel a klán haladását szabotálja ahelyett hogy szemlesütve keresne magától csendben egy helyettest azt ki kell rakni. Nem kommunikál hisztizik önbíráskodik haszontalan. Mondtam Balázsnak rakja ki Balázs adott neki még egy esélyt aztán újra meg újra és hát persze végül igazam lett de tudta ezt ő is előbb is. Csak megadta az esélyt amit erkölcs diktál. Dj te meg változtathatsz nevet postasfiu k.o. -ra:D ;) na de tényleg nem értem ilyen piti ügyet minek kell kihozni egy 20 oldalas csevegőre. Uff
 

Deleted User - 1501971

Vendég
Aki meg magáért sem áll ki csak letiltogat mindenkit akire megsértődik mert képtelen alkalmazkodni, kommunikálni és normálisan viselkedni, valamint a fórumra üzenget másokkal anélkül hogy maga védené meg az álláspontját menekülve a vádlottak (Halottas Light én) válaszai elől annak az ügyével egy percet nem érdemes foglalkozni DJ talán ezt fogadd meg tőlem . Tényleg a te érdekedben. Mert most ha ezt kirakod a te posztod lenne az erős jellemű cimbi helyett meg is védeni a kártyavárat amit önsajnálatból felépített és ami totál nulla teljesítményen alapszik. Akinek véleménye van írja a saját homlokára ne mások hátára.
 

Deleted User - 1501971

Vendég
Mert írt egy regényt és van szerencsém szerepelni benne. A fórum nem hirdetőtábla hogy kiraksz valamit és jöhet a következő hanem párbeszédek vannak benne. Ha megemlítesz valamivel kapcsolatban várható hogy megjelenek. Ez egyesekre nem vonatkozik mert a saját ügyükben sem maguk járnak el hanem követet küldenek aki a kényelemben megírt panaszleveleket megjelenteti. Mások meg túl gyakran jelennek meg ott is ahol keresnivalójuk nem sok lenne, főleg ahhoz képest hogy nem rég eldobtak csapot papot és visszavonultak. És van az aranyközépút aki akkor jelenik meg ha a téma rá nézve érdekes lehet vagy szerinte értelmeset tud mondani. Sokfelé ember van ám:oops:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Mert írt egy regényt és van szerencsém szerepelni benne. A fórum nem hirdetőtábla hogy kiraksz valamit és jöhet a következő hanem párbeszédek vannak benne. Ha megemlítesz valamivel kapcsolatban várható hogy megjelenek. Ez egyesekre nem vonatkozik mert a saját ügyükben sem maguk járnak el hanem követet küldenek aki a kényelemben megírt panaszleveleket megjelenteti. Mások meg túl gyakran jelennek meg ott is ahol keresnivalójuk nem sok lenne, főleg ahhoz képest hogy nem rég eldobtak csapot papot és visszavonultak. És van az aranyközépút aki akkor jelenik meg ha a téma rá nézve érdekes lehet vagy szerinte értelmeset tud mondani. Sokfelé ember van ám:oops:

Na, korrekt reakció külsőn, ezt is megértem, thumb up :) Amit mondtál tegnap, én is elmondhatnám, bár bajom sose volt veled :D
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Bírom ezeket az embereket. Kidobják mert hibázik nem egyszer. Ha nem tudok lenni armán fülem farkam behúzom és elnézést kérek mindenkitől, az meg alap hogy bepipálom a csapatmozgás engedélyezését.
3 akció volt itt felsorolva az elsőt teljesen sikerült elcsesznie, a második kettőt meg félig. Nekem ne mondja senki hogy nem ismeri a nemes küldő részt mert be van építve a játékba!!!!

Én egyébként nem voltam ott nem tudom mi volt de az aktivitását is megkérdőjelezném a srácnak, 3 armából egyszer sem ért rá rendesen lenni... tuti nagyon aktív volt.
A levelezések dátuma sajnos nem került ide ki kíváncsi lennék rá vajon mikor vette észre hogy már nincs faluja...
Fronton sok minden nem megengedett, én is sok embert küldtem belsőre sokan jöttek ki ide sírni hogy a szemét, de nem baj én mindig azt mondtam hogy ha hangosan jajgat csak jobb mert a többi sunyító legalább észhez tér és elkezd dolgozni. Senkinek nem érdeke a belsőzés mert egyben a klán is gyengül a kiesett nemes miatt, főleg az elején, de egy szükséges dolog mert ha túlsúlyba kerülnek a nem klánba való emberek akkor az egész klán elbukhat.

Azt meg végképp nem értem hogy én nem írok külsőre de azért írd már ki Dj :)
A kis álszent...:D
Megmondatom itt kint a tutit, irkálok is vadul választ várva majd mikor olyan érkezik ami nem tetszik blokkolom a másikat és itt sírok h nem is indokolták meg miért dobtak ki. :)

Ez a nem vállalom fel de még is szitu????
Ok lehet hogy jó játékos meg régebben ő volt az istencsászár. Én is találkoztam olyan emberekkel akik régen jól nyomták majd a kövi szerveren meg nagy csalódások voltak. Jó játékos = sok idő.
Mondhat bárki bármit itt ez számít nagyon, lehet jó játékos volt de az is biztos hogy itt nem volt itt 100%-ban.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
hosszan írt büszke, de neki nem lehet igaza, mert a nagy halottaskocsi ítélkezett fölötte.......

Már ne haragudj de egy klán vezérnek minden joga megvan rá hogy eldöntse kivel akar továbbiakban együtt játszani.
DJnek minden tiszteletem hogy támogatja régi barátját ennyivel, de azért neki legalább volt annyi esze hogy amit nem tud pontosan azt nem kommentál.
 

DeletedUser19759

Vendég
Már ne haragudj de egy klán vezérnek minden joga megvan rá hogy eldöntse kivel akar továbbiakban együtt játszani.
DJnek minden tiszteletem hogy támogatja régi barátját ennyivel, de azért neki legalább volt annyi esze hogy amit nem tud pontosan azt nem kommentál.
Ebben igazad van, minden joga meg van. Sőt hallottam már olyat is hogy kellett a faluja valakinek és a klanvezer a joganal fogva elvette. Nem azt mondom hogy itt ez történt, ez csak 1 példa volt. Ha a következő hozzászólásomat is elolvasod ott leírtam hogy miért védtem meg büszkét.
 
Fent