Csevegő

DeletedUser19698

Vendég
Szép napot!
Mi ez kérem?
Sok no name ember magyaráz olyan dolgokról,amiről fogalma sincs,hisz nem is játszik a világon..:D :D
Hol vannak már a régi szép idők mikor Witchert meg a DREAM-et fikázta mindenki..:(
Áhhh,elcsesztétek ezt a topicot is..:(
Mocskosok!!!
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Most az FS és a vezérei voltak porondon de ha enyire kéred térjünk vissza rátok. xD
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
Tévedés. Levezetem egy perc türelmet kérek..

Tehát: Büszke nem megfelelő tulajdonságok és viselkedés alapján számkivetett lett. Mérgében szokatlan reakciót választott megidézte ide nekünk DJ-t a semmiből. Várjunk csak... számkivetett? Semmiből megidézi a démonainkat? Ez csak a boszorkányokra jellemző... angolul a boszorkány witch.
Nincs vége, egy pillanat .
Boszorkány nem lehet hiszen Büszke férfi (hiába nem úgy viselkedett:rolleyes::p). A hímnemet jelölő (maradjunk a latin nyelvcsaládnál), német személyes névmás mind közül az "er". Namármost a hozzászólások sorrendje alapján előbb Büszke, csak utána ez a Vicious akármi szólalt meg. Helyes sorrendben összerakva tehát az egész okozója Witcher.
Itt is bebizonyosodott tehát, hogy ezért is te vagy a hibás, így elkövetőktől megszokottan kimondhatjuk hogy okkal jelentél meg a helyszínen. Nem menekülsz lebuktatlak :)
Mondjon ellent aki tud:cool:
 

DeletedUser19762

Vendég
Lightrex véleménye:

DJ ehhez igazán kár volt asszisztálnod. Szánalmas dolognak tartom ilyesmihez adni a neved.

Sokféle játékos létezik. Van aki mindenben segít a társainak és van akinek könyörögni kell egy támadás elküldéséért is - ilyen Büszke is. Van aki teljesíti az elvárásokat amit mindenkitől elvárnak és van aki nem - ilyen Büszke is. Van aki egyből észreveszi,ha támadás megy rá,van aki csak órákkal azután miután befoglalták - ilyen Büszke is. Van aki elgondolkozik azon,hogy miért lett lebelsőztetve és mégis mit csinálhatott rosszul és van aki kiveri a hisztit,levelekkel bombázza a szomszédait,elhordja az őt kidobót fűnek-fának majd külsőn is kiveri a hisztit - ilyen Büszke is.

Fogalmam sincs hány játékost belsőztettem le az évek során,de meglehetősen sokat. Halottasnak se ez volt az első. Nem szórakozásból csináljuk,hanem mikor már nem látunk más megoldást. Mikor úgy látjuk,hogy az adott tag a jelenlétével nem segíti a klánt,hanem inkább hátráltatja. Már abból látszik,hogy jó döntés volt,hogy a rengeteg lebelsőzött játékos közül nagyon kevés rendez ilyen hisztit mint Büszke. Ugyanúgy megkapta az esélyt,mint mindenki más és valamiért egyike lett azon keveseknek akik nem éltek vele. Ott volt több,mint egy hónap után 1kis faluval,nem farmolt és több probléma volt vele mint a környezetével. Nem haladt úgy,ahogy kellett és a fent bemásolt hiszti nem az első volt tőle a szerver során. Olyan apróságokról ne is beszéljünk,hogy a nemesküldő funkciót nem ismerve 800milisec volt 2nemese között.

De nyílván Halottas a szemét,amiért lebelsőzte nem? Nyílván tudtam én is a dologról és jóvá is hagytam. Addig a pillanatig meg még sajnáltam is,amíg meg nem láttam a levelezését.

És lupo,lehetett volna Büszkének igaza,de garantálom,hogy akkor nem került volna belsőzésre. És biztosan nem 3100pontot és 40k legyőzöttet produkált volna 1hónap alatt 100kifosztott faluval. Ez egy komolyabb klánhoz sem lenne elég...



A részletesebben az igazság:

Spoilerezve! :D

Nálam nem kellett könyörögni. Az elvárásokat igyekeztem lehetőleg mindent és pontosan teljesíteni úgy,ahogy az kérve lett. Sosem volt olyan,hogy órákkal később vettem észre a rám érkező támadást gondolom,azért még is csak hihetetlen,hogy PONT nem a saját klán társaimtól vártam volna a reggeli időzített nemeseket a falvamra vagy az jobban tetszett volna és elfogadhatóbb lett volna,ha észreveszem és megvágom?..de azt igenis észrevettem mikor valakit támadtak és igyekeztem védőkkel beérve segíteni megtartani a klán társ faluját. Nem bombáztam levelekkel,hanem rád írtam Hallottaskocsira és miután nem kaptam választ Erathor-ra hogy érdeklődjek,hogy mi miatt történt ez az egész (és miután megtudtam csak utána többekre,hogy bízva ezt az FS többi tagja is megtudja tegyék ki a levelezést az FS fórumra is) de hidd el egy sem írt vissza,hogy meg teszik e és a mai napig nem tudom,hogy az FS hogyan is lett tájékoztatva,de ahogy össze lett hordva rólam minden levélben úgy az FS-ben is a fórumon gondolom,ahogy itt külsőn is gondolhatom félre vezetve mindenkit sikerült) a válasz után megértsem miben hibáztam,de sem a támadások előtt sunyin módon hajnalban ki téve és időzítve reggel 7-re tájékoztatás nélkül sőt után sem kaptam levelet csak miután Én magam jártam utána választ kapva később érthetetlen okokra hivatkozva amiből számomra kiderült egyáltalán nem volt jogos.

Az a klánnak az FS-nek hátráltatás,ha az adott játékos a saját fejlődését hátrahagyva a klán érdeket figyelembe véve másnak segít üríteni,nemeselni,nyersanyagot küldök?..és meg teszek mindent,hogy az elvárásoknak megfelelve és a védőket leképezve kiküldve és sose hívtam vissza amit tisztelet a kivételnek,de más nem tett meg ezt körlevélben is el panaszoltátok vagy nem képzett le az illető vagy nem küldött nyersanyagot vagy faket?

"Ott volt több,mint egy hónap után 1kis faluval,nem farmolt és több probléma volt vele mint a környezetével."

Erre csak azt tudom reagálni,hogy mikor meg lettek határozva,hogy mit kell elérni bizonyos időszakok elteltével rád írtam,hogy nem baj az,ha nem sikerül az 1000 falu kifosztása,de gyűjtögetek aktívan,sűrűn,mert az TÖBB nyersit hozz be nekem mint a farmolás? Írtam azt is,hogy megpróbáltam farmolni nem egyezer,de nem hozott be annyi nyersit mint gyűjtögetésből sőt több embertől is akiktől olvastam (kiemelkedő farmolóktól) mennyit farmolnak,tanácsot kértem tőlük mennyi könnyűlóval mennek farmolni és milyen messzire érdemes menni persze a seregemet is megírtam az illetőknek,hogy legyen mihez viszonyítaniuk! Erre TE azt írtad nem baj a szándék a fontos és ez azokra értendő akiknél látszik,hogy nem tesznek ténylegesen semmit annak érdekében,hogy meg legyen a ki tűzött elvárások. A levél csak szólok meg van,így ha kell be másoljam? Egy újabb Hallottaskocsi féle egyik pillanatban ezt mondom a másik pillanatban teljesen mást avagy csak leírva nem részletesen csak röviden kihagyva jó pár eseményt?

Igen nem lett meg az 1000 falus kifosztás,ha már számokra hivatkozol csak 400 falu,de gyűjtögettem 1.786.000 nyersit úgy,hogy ha épp a seregem nem üríteni,nemeselni volt el küldve.

"800milisec volt 2nemese között." Te sosem hibáztál ahogy Hallottaskocsi vagy más az FS-ben igaz?...de azt miért nem írod le,hogy a falut sikeresen alexvig82-vel és Hallottaskocsival együttesen a falut ürítettek és nemeseltük,elfoglaltuk vagy is a végső eredmény nem számít az nem fontos csak a hiba?

Csak,hogy említsek egy gerinctelent Gummikuhnal a belsőzésem előtt volt 26 ezer LET pontja NEKEM 37672 erre csak,azért emlékszem,mert pont a belsőzésem előtt pár nappal néztem körül kinek mennyi let lev és támogató pontja volt és csak szólok,hogy másokat is írhattam volna akiknek kevesebb volt a Let pontja mint nekem és több faluval rendelkeztek!

A hosszútávra küldött védőket úgy szint neki is elküldtem és sosem hívtam tőle vissza még,akkor sem mikor teszem hozzá,hogy nem ápoltunk ezek után főleg nem jó viszonyt na ez jellemez engem mint klán érdeket figyelembe vettem és a személyes sérelmeket még akkor sem tettem előre.

Nem tudom milyen levelet láthattál ami miatt nem sajnáltál meg végül,de Lightrex Te hányszor is írtál rám,hogy igazak e az indokok ami miatt ki leszek téve és le belsőzve?

Hogy is van az nem teszünk ki senkit a klánból előzetes vagy megfelelő indok nélkül amit TE is vallottál és Hallottaskocsi is,ahogy írtátok nekem V45-ön?

Mi a helyzet a kémkedés szót jól körbe írt Hallottaskocsi által velem szemben?

Azt valahogy itt a külsőn senki nem hozza fel miért nem? Minden furcsa volt számára és a szavaiban megfigyelhető volt,hogy kémkedésre gyanakodott,hogy a 15-16 órás nemeselés a Dream ellen amiben Én is részt vettem mint ürítő fel kenődtem,ahol hajszál híján azt a falut majdnem elhoztuk míg a másikat sikerült is üríteni és foglalni.
és hadd ne soroljam még,hogy mások is panaszkodtak,hogy 5-6- falus játékosnak 1 falus játékos megy üríteni illetve,hogy ilyen távolra megyünk foglalni!

Semmilyen "hiszti" "könyörgés" csak említsek 2-t amit nagy elő szeretettel használsz és használtok nincsen csak tényeket közlök Te pedig csak azokat figyelembe sem véve rágalmazol és fél mondatokkal nem a teljes igazsággal másokat félre vezetsz.

Nem,azért hoztam külsőre ezt,hogy ki "hisztizem magam" mert akkor esedékesen vissza kapom a falumat a bele fektetett időt energiát és anyagikat,mert itt elvekről van szó és lássák többen,hogy mint a v51-en rendezett parádétok a foglalásommal és indokok mind hazugságra,hibákra épültek és a tisztességes játékhoz semmi köze nem volt.

Remélem Te is tudsz értelmes tényekre,számokra hivatkozva írni bár az előző írásodból ez nem derül ki?




 

DeletedUser19762

Vendég
Hallottaskocsi véleménye:

Nagyon örülök neki, hogy az FS-t sokan tömegklánnak titulálják, de az oda nem illő játékosok eltakarítását már rögtön külsőn kell kitárgyalni. Köszönöm DJ neked is a segítséget, hogy asszisztálsz Büszkének. Nem fogok ebből külsős parádét csinálni, pláne nem fogok magyarázkodni itt olyanoknak akiknek akár a klánhoz akár a szerverhez nincs köze. Mint a keleti FS klánok vezetője egyetlen embernek kell, hogy el tudjak számolni, és az Lightrex - illetve ha úgy vesszük jómagammal együtt kettőnek.


Idézgethetnék ebből a "be lettem belsőzve mert a vezetőm egy gerinctelen hazug...." apróságból, de nem fogok. Egyrészt ő maga sem várja el - hisz nem blokkolt volna le a legutolsó üzenete után - vagy csak nem venné jó néven ha a saját állításait a saját üzeneteivel cáfolnám (miután összeszedtem párat vettem észre, hogy blokkolt
clip_image001.gif
).


Másrészt meghoztam egy döntést. Egy olyan döntést amit pályafutása során minden vezető meghoz és nem is egyszer. Egy olyan döntést, aminek a meghozásához és megértéséhez nem feltétlenül elég 2 levél. Én ezt a döntést meghoztam és nem bántam meg. Azt már annál inkább, hogy eddig húztam.


A részletesebben az igazság:
Spoilerezve! :D

Tömegklán titulust az Fs-re gondolom Én azért tartják számon,mert v51-en 4 klánnal vonult fel az FS,de ez a kialakított 30 fős limit miatt alakult,így ahogy és nézz ki úgy ahogy. Igen faragni kell belőle és kiszedni az inaktív vagy aktív,de semmit nem tévő játékosokat,de ez a titulus nem rám vonatkozik nem Én voltam az akire ez illet.Dj- csak is közvetítőként kértem fel a technikai probléma miatt mint volt Vezérem,de mint felnőtt ember erről az ügyről Ő maga dönt,hogy alkot e véleményt és,ha igen alkot,akkor milyen véleménye is lesz erről.

Ha valaki elolvasta amit leírtam a történetemről láthatja nem ennyiről szólt,ahogy Te megint össze foglaltad "be lettem belsőzve mert a vezetőm egy gerinctelen hazug...."

Elsősorban nem másoknak,hanem Nekem és csak aztán tartoztok ilyes fajta ügyben másoknak is magyarázattal,hogy ez hogyan is valósulhatott meg,így ahogy. Ez az elszámolás régebben valahogy úgy hangzott amúgy,hogy a felé tartoztok elszámolással is akit ki tesztek,de mint írtam se előtte sem után nem kaptam választ csak is akkor mikor Én érdeklődtem és kaptam egy igen csak több testből vérző választ!

A blokkolást beszéljük már meg,de nem csak azt kellene ugye bár,hogy hogyan is történt és miért volt rendben mivel nem csak TE más is felhozta és egyből elkönyvelte,hogy,így nem lehet kommunikálni rendben?

Az előzményeket nem írom mindenki tudja,hogy egyáltalán nem kaptam a támadásom előtte se közepén levelet utána se kaptam nekem kellett irkálnom,hogy meg tudjam az okát.,így arról esetlegesen elmélkedni Ti mennyire akartattok megbeszélni is bármit azt hagyjuk,mert kb. sehogy és mennyire igaz nálatok amit sokszor leírtam,hogy TI csak komoly indokokra tesztek ki másokat illetve nem egy levél nélkül.

Rád írtam,vissza írtál,hogy "összegyűlt hülyeségek" vagy is inkább általad összegyűlt "marhaságok" miatt belsőztettél le(a levél róla itt a külső fórumon a 22. oldalon) . Ezt Én mint belsőzésre hosszabban kifejtve értelmetlen okot nem fogadtam el. Ezt követően idézlek " mondjuk ha már itt vagyok akkor "elárulom" először neked. leírtad hosszasan,hogy miért is lettem befoglalva.Ezt követően fejtettem ki Én is és csak ezt követően vagy is a levél váltások már mint a két rövidke leváltást és nem nézve azt,hogy ezt az egészet,hogyan is szerveztétek le tiltottalak le és nem azért,mert féltem a nagy CÁFOLATOKTÓL,hanem mert úgy gondoltam mindegyikére van nyomós érthető magyarázatom,hogy külsőre vigyem és lássa mindenki az FS milyen alapokon veszi el más játékos faluját teszi tönkre játékát és itt részletesen megcáfolva az indokokat,ha így ahogy engem hibáztattál,úgy magadra is vehettél volna belőle jó pár hibát mint példa a Gummikuh ügyet amit TE magad is beismertél vagy a helyettesítési rendszert!

Az elején kértem Dj-t hogy írja meg,hogy egyszer regisztráltam a külsőre 2017-ben és SOHA egyszer sem írtam úgy,hogy amúgy v6 óta játszom ezt a játékot míg mások évek óta esetleges hisztit nyomnak le külsőre Lightrex és Hallottaskocsi és Gummikuh által az enyémet hisztinek nevezik?!Ez komoly?parádénak?

Mert,ha mindennap itt lennék és mindennap beírogatnék és sorolhatnám és parádéval és hisztivel vádolnak,akkor el ismerem,de így nem!!

Ki se jöttem volna külsőre most,illetve nem is kértem volna meg Dj-t rá (technikai okok miatt nem tudtam Én ki tenni Ma már igen) hogy tegye ki az írásomat,ha nem tudnám megcáfolni,tényeket felsorakoztatni nem is írtam volna külsőre,ha úgy lett volna,hogy igazságos lett volna nem szólok egy árva szót sem,sem levélben sem külsőn.

Az ilyen ügyet ami nem TÖMKELEGE ÜGY,hanem kivételes meg vigye a sunyiba,gerinctelenül,aljas módon csöndben és beszélgesse levélben..részemről elég indok gyűlt össze,hogy ez ki kerüljön ide külsőre.
 

DeletedUser19762

Vendég
Sziasztok!

Technikai problémák miatt nem tudtam Én ki tenni külső fórumra,így igen,ahogy olvashattátok Dj-t kértem meg a probléma a mai naptól megszűnt.

Willpower Sajnálom,hogy nem lett spoilerezve az első írásom,de mint láthatod a következő 2-t már igen Én v6 óta játszom a klánháborút egyszer regisztráltam 2017-ben nem tudom miért teszem hozzá a support által megírt dátumra hivatkozva mivel azt sem tudtam,hogy ha volt az mikor és egyszer sem írtam nekem ez a felület még új emiatt elnézést kérek még egyszer is mindenkitől!

Mások teljesen más irányba vitték a történetemet pl. Dj rágalmazása pedig ő is jelezte,ahogy én most ITT,hogy mint volt játékosa,klántársa ezt a csekély szívességet megtette mint közvetítő mint felnőtt ember gondolom Ő eldönti,hogy akar e róla véleményt nyilvánítani és ha igen azt milyen formában és hogyan teszi.Én nem kértem tőle egyszer sem,hogy véleményt nyilvánítson az az Ő saját maga döntése Én csak,azt kértem,hogy tegye ki az írásom,úgy látszik ezt mások másképp látva csak a rosszat le hordták.

Nem csak,hogy egyesek más irányba vitték a történéseket,hanem volt,hogy épp az eseményekről mondtak épp teljesen igazságtalan alaptalan dolgokat vagy fél mondatuk volt ami igazat tartalmazott,de ezt vegyük annak a kárára,hogy attól függően sajnos nem a tényeket nézve,hanem szimpatizáns alapon döntenek egyesek kihasználva,hogy tudták nem tudok külsőn lenni nem őket hibáztatva ez miatt,hanem a helyzetemet kihasználva tudtak csak beszólogatni,kérdezni közben persze érthető módon mint Dj-nek az ő kedve is elment,hogy csak is közvetítsen,így esélyem sem volt,hogy válaszoljak.

Az pedig számomra is meglepő,hogy több az olyan aki nem tudja el képzelni,hogy a Klánháborúban ilyen megtörténhet ami nem TÖMKELEGE ÜGY nem 1000 és 1000 ilyen van és ezt csak is teljesen a szimpla játékosra rá kenni.

További jó éjszakát kívánok mindenkinek!
 

DeletedUser19395

Vendég
Na, akkor.
Ez a 1000 falus téma szerver induláskor lett megadva. Elég "gáz" ha nincs meg az 1000 lassan 2 hónap elteltével, az 1,8milla nyersi is elég karcsú, de nyilván nehezebb egy solo fiókban.

"Igen nem lett meg az 1000 falus kifosztás,ha már számokra hivatkozol csak 400 falu,de gyűjtögettem 1.786.000 nyersitúgy,hogy ha épp a seregem nem üríteni,nemeselni volt el küldve."



"Csak,hogy említsek egy gerinctelent Gummikuhnal a belsőzésem előtt volt 26 ezer LET pontja NEKEM 37672 erre csak,azért emlékszem,mert pont a belsőzésem előtt pár nappal néztem körül kinek mennyi let lev és támogató pontja volt és csak szólok,hogy másokat is írhattam volna akiknek kevesebb volt a Let pontja mint nekem és több faluval rendelkeztek!"

Na ez a része a kedvencem!:D
78 Gummikuh
49469_thumb
FS2 40.307
Egészen érdekes LET pontot találtál, fogalmam sincsen hogy hogy, ezt ha megmagyarázod megköszönöm. Ennyi van most, és nem támadunk kb 2 hete:)
Na mindegy, csak hogy picikét is helyre rakjam a dolgokat, ezeket kiemeltem. Könyvet lehetne írni a vicces dolgokból ami ebből a 2 kommentedből levonható, de egyszerűen lusta vagyok hozzá.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Egészen komoly deja vu-m van, May, téged holnap felkeresnélek, ha nem gond és megosztom az élményem.
 

A Revansiszta

A Revansiszta
A reakció pontszáma
78
Szerintem az FS korrektül járt el.
Egyéb megjegyzésként... Minden klán más, még ha a szabályok hasonlóak is. Aki nem tud alkalmazkodni, azzal nem lehet mit csinálni. Ebből is látszik, hogy a 2 vezető mennyi mindenben különböznek.

Utóbbi időben milyen “bölcs” vezető lettél hihetetlen :(:oops:
 

DeletedUser18743

Vendég
Light,

Először is, ne Te mondd meg, mihez kár, vagy nem kár asszisztálnom. Az, hogy szánalmasnak tartod, az a Te dolgod. Cca másfél évet dolgoztam együtt Büszkével, minden védőjét elküldte, ahova kértem, a cp-ire mindig ment, úgy, ahogy kértem, és mivel nekem nincs rossz tapasztalatom vele, úgy érzem, ha megkér valamire egy volt játékosom, akiben nem csalódtam, akkor megtehetem neki - és ebben ugyanúgy, mint régen, eléggé hidegen hagy mások véleménye. Nekem ilyen tapasztalatom volt vele, neked olyan. Lehet, az NF noobabb közösség volt, ahol a kevesebb is több volt, lehet az FS-ben nagyobbak az elvárások, lehet, hogy hibázott ő, lehet hogy hibáztatok Ti. Megkért egy volt játékosom, hogy segítsek neki és posztoljam, amit gondol, megtettem. És megtettem eddig is, meg fogom ezután is. Ezen felül hogy ki mit kinek levelezik, vagy mi történt valójában, vagy éppen kinek a k... a...-t kell mondani, az engem nem érdekel, mert semmi közöm hozzá. Az, hogy megteszek egy szívességet egy volt játékosomnak, és egyből szánalmas vagyok, az kissé kemény, tekintve, hogy a leírásod alapján nem is történt semmi :) Akkor miért is? De mint mondtam, nekem aztán teljesen mindegy, tarsd szánalmasnak, ha jól esik.


Akkor ő egy volt játekosod jól értem?:D:D;)
 

DeletedUser18743

Vendég
Frappánsabb lett volna ha leírod még 1x :D

(Csak viccelődöm sértődés ne essék)
 
Fent