Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Sziasztok,

Mint ex-vezetője, szeretnék megtenni egy szívességet egy volt játékosomnak, akit valamiért nem enged be a rendszer külsőre. Nem szeretnék belefolyni a dologba, nem is az én dolgom, én csak közvetítő vagyok. Kicsit hosszú lett, szerintem kelleni fog 2-3 hsz hozzá :)








Sziasztok!

Szeretném veletek megosztani a mai napom folyamán történt eseményeket.

Tudnotok kell,hogy külsőre még sosem írtam és ezt most sem fog be következni más ok miatt,illetve nem követtem aktívan az eseményeket,véleményeket részemről a szerveren folytatott küzdelmek a klánban folyó vélemények fontosabbak közeliebbek számomra.

A helyszín v51 az FS klánban játszottam igen játszottam mindaddig míg...

Reggel belépve azt tapasztaltam,hogy falvamat elfoglalták és az újrakezdés várt.

A falvamat Gummikuh foglalta el elhihetitek,hogy miután olvastam ki volt és láttam,hogy saját klán társam tette belépve azonnal megnéztem a jelentések közt az eseményeket.

Először ami feltűnt.

Téma

Elbocsátottak a(z) Fekete Sereg 2 klánból

Elküldve

nov. 10, 2018 02:20:30

Halottaskocsi elbocsátott téged a(z) Fekete Sereg 2 klánból


Majd.

Téma

Halottaskocsi nem osztja meg veled a továbbiakban a támadásait

Elküldve

nov. 10, 2018 02:20:49

Megosztott csapatmozgás állapota

Halottaskocsi visszavonta az engedélyét hogy lásd a támadásait.

» Megosztott csapatmozgás szerkesztése


Ezt követően.

5 jelentés Hallottaskocsi,Mirr Murr támadásairól és Gummikuh foglalásáról.

Mindezt csöndben,sunyiban aljas gerinctelen módon büszkén felvállalva tették.

Halottaskocsi V45-ön írta még,hogy Ő nem az a fajta Vezér/játékos aki egy előzetes levél,indok nélkül bárkit is ki tesz a klánból,ahhoz legalább is komoly indok kell. Ezt itt v51-en még is meg tette komolytalan indokkal.

Ezt követően próbáltam érdeklődni mi miatt lettem befoglalva többektől is.

Végül a válasz az indok amit minden előzetés nélkül megtettek ez volt az első:

Indok:


szia

a szerver eleje óta összegyűlt annyi... nevezzük "hülyeségnek" a részedről ami alapján erősen megkérdőjeleztem a helyedet köztünk.


H.


Válasz első:

Szia


Nem semmi ez tényleg egy tökéletlen indok ami miatt ezt megérdemeltem:)


Gratulálok hozzá gerinctelenségből jelesre vizsgáztál!


Még TE írtad nekem v45-ön,hogy senkit nem tesztek ki csak úgy ok nélkül és megfelelő ok nélkül erre tessék!


Reggel ki raksz sunyiban,csöndben majd támadsz Mirr Murr-al Gummikuhanal együtt és befoglaltok.


Tudod Én arra számítottam,hogy esetlegesen valami nyomósabb oka lehetett annak sőt egy értelmes oka,hogy így el lettem intézve.


Nem baj legalább ki mutattad a fogad fehérjét és többen is gondolom többen tudtak róla többen benne voltak és kívánom az életben 1000x-en kapd vissza az élettől most még úgy érzed,hogy jót cselekedtél,de majd évekkel később bánni fogod és remélem,hogy így is lesz.


Nem fogok általánosítani nem lenne fair nem fogom ezt írni,mert vannak köztük jó és gerinces játékosok,de TE és azok akik benne voltak ebben az egészben az életben egy frontot nem értek jellemből.


Akkor játssz azon játékosokkal (tisztelet a kivétel),akik nem képeztek védőt akik nem küldtek védőt akik vissza hívták a hosszú távra a védőket akik nem segítettek nem küldték el a seregeiket hogy ürítsenek másoknak és még sorolhatnám.


Nem kívánok se jó játékot se jót az életben sem neked sem Mirr Murr-nak sem Gummikuh-nak sem azoknak akik tovább játszanak veletek és ezt,így elfogadják,ilyen alaptalan okra hivatkozva bárki lehet a következő lehet élvezkedni milyen általatok értelmes okra hivatkozva tettek tönkre egy másik ember játékát.

Indok:

Mertem remélni, hogy rendelkezel annyi ítélőképességgel, hogy tisztában vagy vele mik történtek eddig veled/általad a szerver során és nem kell leírnom őket.


mondjuk ha már itt vagyok akkor "elárulom" először neked.

Van az a pont, amikor kezd tele lenni a tököm emberekkel. Pláne akkor, ha ez a szeró eleje óta húzódik. Kezdve a legelső - LCN elleni - akciónál, ahol JA nem kis hisztit rendezett le azt illetőleg hogy "de hát ő nem ér rá akkor mégis miért akkorra szervezik az akciót" (úgy kellett könyörögni neki, hogy a fiókját dobja hogy tudjunk indítani tőle, erre idedobta csapatküldős engedélyezés nélkül). Jó, ezt elnéztük mert még nekünk is új volt a helyetteses engedélykiosztós rendszer, de a hozzáállással már itt is bajok voltak.

Következő akció amiben szerepelt kaszparzoli esete. 2 nemest kellett küldjön. 800ms volt köztük. Szerinte a rendszer hibájából.

Legfrissebb akció:blackmoon. Na itt sikerült egy jó 34mp-t csúsznia, de ez hagyján mert többért se szedtük még le ember fejét. Viszont nem kifejezetten rajongok érte, ha megkérdezik egyesek miért nem a 60%-os morállal rendelkező játékos megy előre, de hát ez van, nem mindenki lát a fejembe. Azt annál kevésbé szeretem mikor arról kérdezősködnek, hogy a szomszédos ellenséges játékosra is lett-e szervezve akció és rögtön névsort is kér rá. Azt mégkevésbé szeretem amikor be kell ugorjak a vele azonos cp-t kapó játékos fiókjába, mert véletlenül akció előtt 1 nappal ki akarják szedni a dreamesek. Azt meg pláne nem szeretem, mikor a két cp-re közel azonos távról induló seregek esetén az egyik falu koppra van védve a másikba meg "pont nem ért be" az ellenséges klán védő csapata - elvileg ugyan akkora alapvédelemmel mind a kettőben.

Nyilván ez utóbbi csak gyanús történések sorozata, nem bizonyíték rá hogy kémkedne bárkinek is és nem is annyira mérvadó a belsőzésében.


A sorozatosan megkérdőjelezett döntéseim, az állandó reklamálás - többször írt rám hajnalban hogy xy miért nem indult már el, mikor jól láthatóan ő volt távolabb a cp-től - illetve hogy bármit csinált eddig magától a fiókjában azt elrontotta - még azt is amikor más megcsinálta volna helyette - vezetett oda hogy a türelmem elfogyott. nem ő az első aki kikerül - bár ő az első akire rögtön a foglalást is szerveztem - de nem is az utolsó. van aki nála jobban megérdemli a belsőre kerülést és gondoskodni is fogok róla hogy megtörténjen.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Válasz 2:

Én is mertem remélni,hogy rendelkező megfelelő ítélőképességgel,de nem


TE írtad nem vagy olyan aki ki tesz bárkit is indoklás nélkül egy levél nélkül innentől szava hihetőséged nincs legszívesebben elküldenélek a... de nem teszem helyette inkább érvelek az általad leírt hazugságokra


Kezdem Én is a legelsőnél..


LCN és Gummikuh ügy


Elfogadtató volt számodra is,hogy aki szervező az felkeresi azokat akikkel együtt akar támadni,üríteni,foglalni be ismerted mikor hozzád fordultam,hogy Gummikuh csak dobott egy levelet,hogy a TE hibád volt mivel rá hagytad a szervezést mivel neked nem volt időd a védelem megszervezése közben a lényeg ebből,hogy beismerted a TE hibád volt,hogy úgy alakult (végül is LCN- még is be lett foglalva!) és ezt most rám akarod kenni.


Nem hisztiztem,hanem megírtam nem szervezés ha a szervező úgy,hogy azokkal akikkel akciózni akarsz akikre számítasz,hogy ürítenek,nemeselnek fakelnek foglalnak stb. nem kommunikál nem ír.


Majd remélem neked is csak úgy dobnak egy levelet mikor nem Vezér leszel csak gyalog és akitől elvárod,hogy szervezz illő módon felkeress ami nem történt meg,hogy egyik pillanatról a másikra csak dob egy levelet indulj el függetlenül család dolgok bármi más ok folytán szerinte ilyen nem történhet meg és megvádol TE csak aludni akarsz.


Leírod,hogy csak úgy rád dobtam mikor meg lett beszélve könyörgést meg köszönd meg a sz@r szervező Gummikuhnak aki végül több tucat rágalmazás után eldöntötte,hogy csak aludni fogok és biztos ezért nem indítok tedd hozzá,hogy az új engedély kidobós rendszer által amit TE is megírtál,hogy egyikünk hibája sem volt végül ezt is a nyakamba varrod pedig,ha a lényeget figyelted volna a fiókomat rád tettem,mert nem akartam ki maradni a közös akcióból.


nem az Én hozzá állásommal volt baj,hanem Gummikunnak,de úgy látszik nálad is bajok vannak e terén,ha mellé beszélsz,hazudsz,kitalálsz dolgokat tudod van a felelősség ami talán ismeretlen számodra.


A nemes indítás igen megírtam,hogy hogy tőlem kívül álló ok miatt sikerült,úgy ahogy hihetetlen mi? persze mással nem történhet ilyen,ha meg megtörténik mással azt el is hiszed.


blackmoon akció csúsztam,de indítottam indítottam úgy,hogy egy 5-6 falus játékosnak ürítsek,hogy újabb faluja legyen miközben sokaknak úgy lett falujuk,hogy egyeske háttérbe szorították érdekeiket a klán érdeket figyelembe véve segítettek.El mondtam az ellenérvemet az akcióval kapcsolatban,de indítottam,mert attól,hogy lehet nem egyezik a véleményünk nem fogok bele köpni az akcióba nem fogom ki kerülni a kötelességem.


ezt nem tudom hova tenni nem akartak kiszedni nem dobtam sose rád csak úgy a fiókom,hogy ott van b@zmeg lépj be,mert a dream ki akar engem szedni sose csináltam ilyet senkivel sem.


Azt még kevésbé szeretem amikor be kell ugorjak a vele azonos cp-t kapó játékos fiókjába, mert véletlenül akció előtt 1 nappal ki akarják szedni a dreamesek.


Kérdeztem Én aki az akcióban is résztvevő játékos micsoda pofátlanság ezután mi jön valami elképzelhetetlen dolog a szervező aki szervezz semmi köze nem lehet az általa szervezett akcióról?


Bocsánat,hogy kaptam egy levelet egy cp-vel és elindultam rá függetlenül attól,hogy nem értettem vele egyet.


B@zdmeg Hallottas többen írták,hogy az akció hogy sikerülhetett volna mikor 15-16 óráról indultunk nemeselni,üríteni,foglalni és engem vádolsz? nem írod,hogy kém vagyok,de nem is mondod a szemembe csak oda biggyeszted,hogy milyen furcsa,hogy épp nem lett elhozva a falu épp be lett védve legjobb tudomásom szerint az egyik 1 falu el lett hozva a másik meg 0-ra vert fallal és a faluban már csak kevés védővel rendelkezhetett black moon majd alex fiókjábal 10 valahány óráról újabb nuke indult rá üríteni jah és csak szólok Én is részt vettem az akcióban és üríteni mentem +9%-os támadó zászlóval és a leltárban felhazsnált cuccokkal és pont azt akartam,hogy Én is felkenődjek,ahogy mások is és persze azt,hogy végül el hozzunk 1 falut amikat meg hajszál híján mond a szemembe,hogy Kém vagyok és ennyi tőled ezek után ki telik!



Sorozatos reklamálás meg megkérdőjelezés? Kiküldtem a védőket amiket kértetek remélem a jelentésből láthattad,hogy el is párologtak nem sunyogtam le képeztem a védőket kiküldtem és soha nem hívtam vissza nem úgy mint mások tisztelet a kivételnek!


Sajnálom,hogy elnéztem és megkérdeztem,hogy xy elindult amúgy egy emberről volt szó Yodafonról,hogy indul el e mivel nem láttam tőle a támadást és nem nem azért mert feltételeztem róla,hogy Ő ki akar sunnyogni az akcióból!


Egy utolsó féreg vagy hazudsz,össze vissza beszélsz,olyan ügyekről olyan dolgokról írsz teljesen más dolgokat amiket mindketten megbeszéltünk amiről be ismerted,hogy a te hibád kémkedéssel vádolsz és sorolhatnám remélem ha van annyi tököd a véredben a fórumon nyíltan ki is teszed a beszélgetésünket és azt,hogy több játékos ellen fogsz majd hasonló aljas módon csöndben ki tenni majd befoglaltatni.


Tudod elfogom tudni hinni még ezek alapján is,hogy lesz az aki megérdemli az ilyesfajta befoglalást,de az Én ügyem más Én ilyet nem érdemeltem meg.


részemről le zártam a dolgot



az FS mint klánt nem fogom be mocskolni be sárolni hazugságokkal illetni nem általánosítok,de akik ebben benne voltak azokat igen vannak köztettek gerinces normális szavahihető emberek csak épp te Gummikuh és Mirr Murr épp nem olyanok


Csak a tisztán láttás miatt leírom érthetőbben mikor leveleztem nem nagyon a helyesírásra összpontosítottam, remélem megérti mindenki,hogy miért volt így,aki nem érti,azért, mert mindenki számára van vagy volt egy pont mikor igen csak közel állt ahhoz,hogy el pattanjon egy ér a nyakán vagy máshol mikor kit hol mikor ki húzott fel mikor érthetetlenül állt,hogy ez most mi a f...

Hallottaskocsi felsorolt indokait szerinte általam összegyűlt "hülyeségeket" fogom ki vesézni


LCN foglalási Gummikuh ügy :

Amire a "nem kis hiszti" "könyörgés" jelzőt illette

Az egyik nap Gummikuh küldött egy levelet időpont,cp, és mit indítsak a falura. Október 19. Délután 4-kor jött a levél,ha jól emlékszem 20.-an hajnalban kellett,hogy indítsak.

A probléma nem a hajnali indítás nem egyszer meg tettem,hanem a szervezés teljes hiánya,hogy a szervező egyáltalán ott kezdje a szervezést,hogy azzal akivel támadni,üríteni,foglalni,nemeselni,fakelni akar felkeresi levélben nem úgy oda dob egy levelet "tessék itt van oszt menj" .

Állítólag egy ideje beszélve volt,de sem Én sem alexvig82 nem tudtunk róla Ő az egyik klán társam és szomszédom és mint írtam levélben nem keresett meg bennünket csak hirtelen dobott egy levelet,hogy indítás van. Nekem épp más teendők miatt nem volt jó Gummikuh szerint csak aludni akartam menni vagy is ezzel vádolt meg biztosan csak ennyi gondom van az életben és pont aznap is csak ennyi bajom lehetett a hirtelen jött levélről és kérésről meg nem Én tehettem. Sose kértem ahogy Gummikuh írta,hogy majd 1 héttel előre nekem majd be lesz jelentve.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Ezt megírtam Hallottasnak is,hogy ez nem lehet szervezés mondta,hogy Ő a hibás és sajnálja azokon a napokon a védelemszervezés miatt kevés ideje akadt és,így Gummikuh-nak engedte a szervezést.

Patrick rám írt,hogy reméli jövök meg megkaptam e a levet a csapódásról az akcióval kapcsolatban mondtam neki,hogy hogy gondolhatja Gummikuh,hogy úgy szervezz,hogy fel sem keresi azon játékosokat akikkel együtt akar indulni támadni és nekem is van életem és ha lett volna egy ilyes fajta felkeresés közös időpont egyeztetés ezt a problémát megoldotta volna.

Csak gondolom ezt követően Gummikuh-nal elkezdtek helyettest keresni és Hallottaskocsi vállalta el majd írt rám ez ügyben,hogy elindítja számoljam ki az indítást.

Hallottasnakkocsival megbeszéltük ketten a helyettesítést Patricknak is megírtam,hogy rendben van majd írtam Gummikuh-ra is és elmondtam,hogy le lett minden beszélve,de máskor nem fogok indulni úgy,hogy fel sem keresi mint szervező a játékosokat akikkel támadást akar szervezni,indítani nem ez a menete,hogy dob egy levelet csak úgy és nézz az illető mint boci az új kapura hanem meg lehet beszélni egy közös időpontot indításnak (és nem kell sem előre bejelentés,sem sokkal későbbi csapódási időt kiválasztani) és ne hozzon olyan helyzetbe,hogy tőlem kívül álló okok miatt nem tudok indítani,de engem hibáztatva Hallottastkocsi-t vagy mást felkérve,hogy indítson más játék idejét elvegye.

"néma gyereknek anyja sem érti a szavát",hanem keress fel a szervező nem tudatja a leendő tervét Én sem tudok meg semmit róla és nem is tudok tenni semmit.

Ezután mint valami 10 éves és finoman fogok fogalmazni Gummikuh nem be ismerve a hibáját duzzogva,káromkodva,alpári módon elkezdett sértegetni,vádaskodni mondván...majd egy héttel előre bejelenti,menjek aludni biztos emiatt nem akarok indítani.(erről is meg van a levél)


Ezek után Hallottaskocsinak ezt jeleztem,hogy ilyen alpári módon és ilyen szervezés mellett miután nem beismerte volna Gummikuh a hibáját sőt még tetézte az emberileg nulla modorával ezért nem indulok el nem érdekel majd,ha lesz egy normális szervezés akkor megyek segítek szívesen nem küldtem el soha senkit,ha hozzám fordult segítségért,akkor megkért,hogy hagyjam figyelmen kívül igen ez volt az a "könyörgés" és "hiszti" és az a "bizonyos hozzá állásommal volt a gond" jah pont nálam volt gond miközben gondoltam félre téve a személyes ellentétet letiltottam Gummikuh-t majd át adtam a fiókomat Hallottaskocsi-ra amit nem rá dobtam,ahogy Hallottaskocsi állítja és nem egy levél nélkül,hanem mindketten megbeszéltük levélben és kiszámítva az indítást stb.


Csapatküldős engedélyezés nélkül:

Miután megbeszéltük mindketten és nem "át dobtam" át adtam a fiókom nem pipáltam ki ugyebár úgy tudtam,hogy ha nincs ki pipálva a helyettesítő mindent elér a fiókomba (semmi fajta hátsó szándékom nem volt) miután később kiderült az akció után jóval,hogy Hallottaskocsi nem tudott indulni a seregemmel bocsánatot kértem sajnáltam és mondta nekem semmi gond mind kiderült fordítva van ki kell pipálni Ő sem tudott róla mivel neki is új volt,ahogy nekem is az engedélykiosztós rendszer erről is meg van a levél.

Az egyik oka volt ami miatt ki tettek oda írta ezt is hibáztam ennél az akciónál a helyettesítéssel..de micsoda saját maga írt ellenérv van mellette..egy másik levélben ezt már megebszéltük,hogy sajnálom,hogy ő is máshogy tudta majd miután megírta indoknak,hogy emiatt is ki lettem téve beismeri,hogy hibázott és nekik is új volt a rendszer...amúgy többen bele estek ebbe a hibába,így hát ez nem kivételes egyedüli esetnek számít


Jó, ezt elnéztük mert még nekünk is új volt a helyetteses engedélykiosztós rendszer

Rossz indítás:

2 db nemes rosszul indult lényeg,hogy indultam,nemeseltem,segítettem a foglalást kaszparzoli faluja befoglalva..

Ha másnál fordul el ilyen más ír erről az illető példa Gummikuh vagy Mirr Murr,akkor biztos hihetőbb elhiszi azt


Következő akció amiben szerepelt kaszparzoli esete. 2 nemest kellett küldjön. 800ms volt köztük. Szerinte a rendszer hibájából.


Legfrissebb akció:blackmoon.


34 másodpercet csúsztam elnézést kérek még egyszer is!

De nem ez volt a FŐ probléma,hanem...túl sokat kérdeztem mertem kérdezni mint egyik résztvevő az akcióban illetve mint olvashatjátok annyi vér nem volt a tokében,hogy a szemembe mondja,hogy kém vagyok,hanem jól körbe írta azt.

2 db Dream falura mentünk.Amire Én mentem az nem lett elhozva és mivel megkérdeztem a másikra kik mennek stb. így azt meg emiatt sikerült elvinnünk,lehet a saját célpontomról kellett volna többet kérdeznem.

Mert be lett védve 1 falu a másikhoz meg állítólag a Dream nem ért oda,de majd ezt a Dream,ha olvassák tisztázzák a KÉM esküm ez tiltja hogy elmondjam,hogy így volt e vagy sem.


Mivel Én kém lennék Én h.lye még el mentem a saját seregemmel felkenődni segíteni üríteni,hogy foglaljunk a hátországunk biztosítva legyen mivel kém vagyok falut is hoztunk a másiknál pedig levertük a falut azon csapódtam Én 20-as falról 0-ra levertük Patrick meg Yoadofaonnal így 3-an Patrick foglalt volna,de a kémelhárító rendszerem épp működött,ha jól emlékszem az már más,hogy alexvig82 fiókjában elindítottak rá még egy takarítót nem a szomszédból és az sem takarította ki,de le öltünk benne az első csapódásnál jó pár védőt .

(Igaz az akció előtt szóvá tettem miért van az,hogy 5-6 falus játékosoknak 1 falus játékos ürít falut, most felhozta a morált,de tudtommal akkor nem mikor ezt beszéltük)

15-16 óráról mentünk nemeselni az akció után fel merült pár emberben amúgy hogy ez miatt lehetett,hogy a 2. falut nem tudtuk elhozni. Más is felhozta rajtam kívül amúgy,hogy 5-6-7 falus játékosoknak 1 falus játékos miért nekünk kell segíteni üríteni nem csak én voltam.

Fel sem merült Hallottaskocsinál,hogy 15-16 óráról nemeselni Lovaggal és védőkkel a Dream,hanem is direkt,de véletlen még beérhetnek.

Nem semmi,az akció tökéletes volt mint Én kém frankón körbe volt írva csak épp a szemembe nem írta meg..


Igen követtem el hibákat,de nem egyedül és nem csak Én és nem ekkorát,hogy ezt érdemeltem volna. Klánháború pályafutásom alatt,ha lehet mondani pályafutásnak ilyen velem nem történt és mással sem láttam megtörténni még hasonlót sem.

A védőket legyártottam mint támadó nem sunnyogtam el,kiküldtem őket és míg többször hallottam,hogy vissza hívnak egyesek védőket hosszú távra tervezett,kiküldött védőket Én egyszer sem. A Hősies befoglalásom után párolgott is el védőm a klán társaktól.

Küldtem a faket, részt vetem nem 1 akcióban,ha valaki rám írt segítettem amiben tudtam küldtem a kötelezően megírt nyersanyagot,akit befoglaltak vagy más okból kifolyólag peremre került.

Háttérbe szorítottam fejlődésemet,hogy másoknak segítve több falvuk legyen a klán eredményesebb legyen. Nem tudom elhinni,hogy az 1 falus játékosok mindegyike azért tart ott ahol inkább azt,hogy másokat segítettek. Mondom hibáztam,de nem csak Én és nem ekkorát,hogy ezt érdemeljem.

A klán háborút egyre kevesebben játsszák és már majdnem mindenki ismer mindenkit és van jó pár tényező ami befolyásolja a klán háborúban a létszámot,de egy ilyen történettel,esettel,szituációval amit az ember megél csak azt éri el vele az illető vagy illetők,hogy örökre megutálja a Klán háborút nem pedig,hogy megszeresse és esetlegesen azt esetlegesen hirdesse mások számára,hogy próbálják ki:)

Remélem túl jutnak egyesek azon,hogy "mit képzelsz hogy ilyet írsz mikor neked 2 éves szakmai háttered van míg neki 10 éves szakmai háttérrel rendelkezik 6 szerveren volt 4 helyen Vezérkedett 2-ön szimpla játékosként játszott és ezekből megnyert vagy 5-t,hanem a lényeget,hogy tényleg nyomós ok,indok kell ahhoz,hogy valakit befoglaltassunk,ki tegyünk a klánból mert a játéka lesz tönkre téve a bele fektetett idő energia és pénz.

Az élet fontosabb mint ez a játék,de azt sem szabad elfeledni,hogy az életed egy darabka kis részét feláldozva játszod ezt a játékot ölöd bele az időd a pénzed és az energiád.

Gratulálok azon gerinctelen,aljas,emberileg nulla még is hatalmas "Hősiességgel" elért eredményhez,hogy kivitelezve időzítve befoglalva sikerült Hallottaskocsinak,Mirr-Murr-nak és Gummikuh-nak az életben kívánom,hogy 1000x-en kapjátok vissza és soha ne legyünk egy klánban. Mivel jelentésre hivatkozva névvel őket tudom csak illetni,így azokra is magukra vehetik,akik ennek a háttérben eleget téve illetve akik ezt elnézve csöndben tovább támogatva játszanak ilyes fajta játékot.


bár ő az első akire rögtön a foglalást is szerveztem - de nem is az utolsó. van aki nála jobban megérdemli a belsőre kerülést és gondoskodni is fogok róla hogy megtörténjen.


További belső foglalások várhatóak az FS-ben igazságosan vagy épp mint nálam igazságtalanul...

Ezentúl lehet az FS jelmondata az lesz ne csak az ellenfél által időzített nemesekre figyeljetek oda,hanem klánod,klán társaidtól feléd érkezőkre is.

Fen tartom a jogot,hogy nem szabad ilyenkor sem általánosítani,hogy az FS egy jó klán,hogy tisztelet a kivételnek kiváló,becsületes játékosokkal rendelkeznek és nem egy klánban csalódtam,hanem a klánban szereplő egyes klán társakban!!!

Nem folytatom tovább v51-en nem szurkolok az FS ellen harcoló ellenfeleknek sem más leendő ellenfélnek,nem kívánok az FS-nek bal szerencsét inkább sok szerencsét és további jó játékot kívánok azok meg úgy is tudják az FS-ben akik ezt a mai napot felvállaljak büszkén,hogy mit kívánok számukra...!


Üdvözlettel

Büszke/john adams
 

DeletedUser19759

Vendég
hosszan írt büszke, de neki nem lehet igaza, mert a nagy halottaskocsi ítélkezett fölötte.......
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Nagyon örülök neki, hogy az FS-t sokan tömegklánnak titulálják, de az oda nem illő játékosok eltakarítását már rögtön külsőn kell kitárgyalni. Köszönöm DJ neked is a segítséget, hogy asszisztálsz Büszkének. Nem fogok ebből külsős parádét csinálni, pláne nem fogok magyarázkodni itt olyanoknak akiknek akár a klánhoz akár a szerverhez nincs köze. Mint a keleti FS klánok vezetője egyetlen embernek kell, hogy el tudjak számolni, és az Lightrex - illetve ha úgy vesszük jómagammal együtt kettőnek.
Idézgethetnék ebből a "be lettem belsőzve mert a vezetőm egy gerinctelen hazug...." apróságból, de nem fogok. Egyrészt ő maga sem várja el - hisz nem blokkolt volna le a legutolsó üzenete után - vagy csak nem venné jó néven ha a saját állításait a saját üzeneteivel cáfolnám (miután összeszedtem párat vettem észre, hogy blokkolt :( ).
Másrészt meghoztam egy döntést. Egy olyan döntést amit pályafutása során minden vezető meghoz és nem is egyszer. Egy olyan döntést, aminek a meghozásához és megértéséhez nem feltétlenül elég 2 levél. Én ezt a döntést meghoztam és nem bántam meg. Azt már annál inkább, hogy eddig húztam.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
DJ ehhez igazán kár volt asszisztálnod. Szánalmas dolognak tartom ilyesmihez adni a neved.

Sokféle játékos létezik. Van aki mindenben segít a társainak és van akinek könyörögni kell egy támadás elküldéséért is - ilyen Büszke is. Van aki teljesíti az elvárásokat amit mindenkitől elvárnak és van aki nem - ilyen Büszke is. Van aki egyből észreveszi,ha támadás megy rá,van aki csak órákkal azután miután befoglalták - ilyen Büszke is. Van aki elgondolkozik azon,hogy miért lett lebelsőztetve és mégis mit csinálhatott rosszul és van aki kiveri a hisztit,levelekkel bombázza a szomszédait,elhordja az őt kidobót fűnek-fának majd külsőn is kiveri a hisztit - ilyen Büszke is.

Fogalmam sincs hány játékost belsőztettem le az évek során,de meglehetősen sokat. Halottasnak se ez volt az első. Nem szórakozásból csináljuk,hanem mikor már nem látunk más megoldást. Mikor úgy látjuk,hogy az adott tag a jelenlétével nem segíti a klánt,hanem inkább hátráltatja. Már abból látszik,hogy jó döntés volt,hogy a rengeteg lebelsőzött játékos közül nagyon kevés rendez ilyen hisztit mint Büszke. Ugyanúgy megkapta az esélyt,mint mindenki más és valamiért egyike lett azon keveseknek akik nem éltek vele. Ott volt több,mint egy hónap után 1kis faluval,nem farmolt és több probléma volt vele mint a környezetével. Nem haladt úgy,ahogy kellett és a fent bemásolt hiszti nem az első volt tőle a szerver során. Olyan apróságokról ne is beszéljünk,hogy a nemesküldő funkciót nem ismerve 800milisec volt 2nemese között.

De nyílván Halottas a szemét,amiért lebelsőzte nem? Nyílván tudtam én is a dologról és jóvá is hagytam. Addig a pillanatig meg még sajnáltam is,amíg meg nem láttam a levelezését.

És lupo,lehetett volna Büszkének igaza,de garantálom,hogy akkor nem került volna belsőzésre. És biztosan nem 3100pontot és 40k legyőzöttet produkált volna 1hónap alatt 100kifosztott faluval. Ez egy komolyabb klánhoz sem lenne elég...
 

DeletedUser19759

Vendég
Light én csak annyit tudok, hogy amikor 2 világon is velünk volt mindig lehetett számítani rá. nem késett, küldte a támadásokat védőket időben. csak adni kellett neki lehetőséget foglalásra is, nem csak előnemeselni, vagy takarítani másoknak. es biztos vagyok benne hogy ismeri a nemes küldőt. biztos hogy más oka volt a 800 as nemeseknek. de jól van ez így, legalább tud velunk jönni másik világra. :)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Én csak arról tudok nyilatkozni amit itt láttam tőle. Ráadásul ez egy speciális világ,nagyon kis klánlimittel és jóval többen vagyunk 30nál alapból. Egyébként meg volt esélye foglalni,nem csak akciózunk folyamatosan...lehet,hogy nagyon rossz starter de attól még nem teljesítette azt a szintet amit elvártunk tőle. Lehet,hogy nagyok az elvárásaink,de mivel láthatóan nem a fél társaságot belsőztük le talán teljesíthetőek is. Ezenfelül továbbra is áll a dolog,hogy senkitől nem várunk el többet,mint magunktól...Ha egy klánnak van 100 játékosa és abból 80 jobban teljesít nálad akkor bizony megeshet,hogy előbb utóbb megválnak tőled és azoknak adnak inkább esélyt,akik jobban odateszik magukat. Nem a húzóembereket szokták lebelsőzni sehol... Ez van...
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Nem tudom ezzel mi volt a terv. De amit én ebből leszűrtem, az FS fasza klán ahol nem tolerálják a késéseket.
Büszke vagyok hogy tagja lehetek
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Light,

Először is, ne Te mondd meg, mihez kár, vagy nem kár asszisztálnom. Az, hogy szánalmasnak tartod, az a Te dolgod. Cca másfél évet dolgoztam együtt Büszkével, minden védőjét elküldte, ahova kértem, a cp-ire mindig ment, úgy, ahogy kértem, és mivel nekem nincs rossz tapasztalatom vele, úgy érzem, ha megkér valamire egy volt játékosom, akiben nem csalódtam, akkor megtehetem neki - és ebben ugyanúgy, mint régen, eléggé hidegen hagy mások véleménye. Nekem ilyen tapasztalatom volt vele, neked olyan. Lehet, az NF noobabb közösség volt, ahol a kevesebb is több volt, lehet az FS-ben nagyobbak az elvárások, lehet, hogy hibázott ő, lehet hogy hibáztatok Ti. Megkért egy volt játékosom, hogy segítsek neki és posztoljam, amit gondol, megtettem. És megtettem eddig is, meg fogom ezután is. Ezen felül hogy ki mit kinek levelezik, vagy mi történt valójában, vagy éppen kinek a k... a...-t kell mondani, az engem nem érdekel, mert semmi közöm hozzá. Az, hogy megteszek egy szívességet egy volt játékosomnak, és egyből szánalmas vagyok, az kissé kemény, tekintve, hogy a leírásod alapján nem is történt semmi :) Akkor miért is? De mint mondtam, nekem aztán teljesen mindegy, tarsd szánalmasnak, ha jól esik.
 

DeletedUser19367

Vendég
Light,

Először is, ne Te mondd meg, mihez kár, vagy nem kár asszisztálnom. Az, hogy szánalmasnak tartod, az a Te dolgod. Cca másfél évet dolgoztam együtt Büszkével, minden védőjét elküldte, ahova kértem, a cp-ire mindig ment, úgy, ahogy kértem, és mivel nekem nincs rossz tapasztalatom vele, úgy érzem, ha megkér valamire egy volt játékosom, akiben nem csalódtam, akkor megtehetem neki - és ebben ugyanúgy, mint régen, eléggé hidegen hagy mások véleménye. Nekem ilyen tapasztalatom volt vele, neked olyan. Lehet, az NF noobabb közösség volt, ahol a kevesebb is több volt, lehet az FS-ben nagyobbak az elvárások, lehet, hogy hibázott ő, lehet hogy hibáztatok Ti. Megkért egy volt játékosom, hogy segítsek neki és posztoljam, amit gondol, megtettem. És megtettem eddig is, meg fogom ezután is. Ezen felül hogy ki mit kinek levelezik, vagy mi történt valójában, vagy éppen kinek a k... a...-t kell mondani, az engem nem érdekel, mert semmi közöm hozzá. Az, hogy megteszek egy szívességet egy volt játékosomnak, és egyből szánalmas vagyok, az kissé kemény, tekintve, hogy a leírásod alapján nem is történt semmi :) Akkor miért is? De mint mondtam, nekem aztán teljesen mindegy, tarsd szánalmasnak, ha jól esik.[/QUOTE
az FS ezert BL gyoztes az NF ezert bukott klan, te magad megindokoltad :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Tény és való :) De Téged ki kérdezett? :eek:

Vagy ne kérdezzük meg, a DSA egálról miért bukta el 38-at? :) Ne, mert ami nem tartozik ide, azt fölös felhozni - és Te se tartozol ide, szal... ;)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ha szerettél volna, ha nem az én véleményem szerint ( ami a kutyát se érdekel :D ) már azzal belefolytál ebbe DJ, hogy közzétetted Büszke irományát. Ugyan semmi rálátásom az ügyre, ráadásul másik kontin is vagyok, de azt kötve hiszem, hogy Light vagy Halottas olyan vezető lenne, aki ok nélkül ad ki belsőre egy tagot. Kár volt szerintem kihozni ezt ide külsőre, egymás között is meg lehetett volna beszélni ezt, de ha Büszke tiltotta Halottast úgy mondjuk nehéz. :D
Minden klánban vannak belsőzések, nem kell ennek ekkora feneket keríteni, aki nem teljesít őt befoglalják, ennyi.
Viszont mivel én nem számítók húzóembernek, így estére helyettest keresnék, ha netán jönnének belsőzni engem is akkor legyen aki megvágja a vonatokat, jelentkezni PM-ben lehet, köszi hello. :D :D
 

DeletedUser18783

Vendég
Tény és való :) De Téged ki kérdezett? :eek:

Vagy ne kérdezzük meg, a DSA egálról miért bukta el 38-at? :) Ne, mert ami nem tartozik ide, azt fölös felhozni - és Te se tartozol ide, szal... ;)

Azert mert ugy eltuntek a vezetoink ahogy te 50rol az nf a sajat boren tapasztalta meg azt amit mi 38on hogy milyen az amikor a vezer egyszeruen csak eltunik :)
 
Fent