Csevegő

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Kívülállóként néhány szót engedjetek meg.

A server elérkezett ahoz a ponthoz mikor tanúbizonyságot kap a kedves érdeklődő arról hogy egy nagy múltu klán hogy kerül utcahossz hátrányból az élre.
Eddig a DREAM kláncsalád brutális rajtjának kondenzcsíkját láthatta csak az FS ami ma reggelre megfordult. Witcher csapata a 2. helyre csúszott és mögé zárkóznak tovább fel az FS klánok.

A DREAMnek valamit ki kell találnia roppant gyorsan mert az FS visszafordíthatatlan előnyre tesz szert és középtávon felmorzsolja majd Witcher csapatát.
Ezt várta, tudta mindenki. :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Kívülállóként néhány szót engedjetek meg.

A server elérkezett ahoz a ponthoz mikor tanúbizonyságot kap a kedves érdeklődő arról hogy egy nagy múltu klán hogy kerül utcahossz hátrányból az élre.
Eddig a DREAM kláncsalád brutális rajtjának kondenzcsíkját láthatta csak az FS ami ma reggelre megfordult. Witcher csapata a 2. helyre csúszott és mögé zárkóznak tovább fel az FS klánok.

A DREAMnek valamit ki kell találnia roppant gyorsan mert az FS visszafordíthatatlan előnyre tesz szert és középtávon felmorzsolja majd Witcher csapatát.

Te annyira buta vagy,hogy az már fáj..:D
Eskü jókat nevettem eddig is pár kommenteden,de ez most fájt..:D
FS úgy lett TOP1 hogy a 2 toppos játékosát átvette az FS3-ból,amíg a DREAM nem rakosgatja a játékosokat,lásd a szervver top1 sem a Top2 DREAM-ben van.

Továbbá,jelenlegi rangsor :
FS
DREAM
=H=
FS2
DREAMS
DREAM.


Itt megint csak tényeket meghazudtoló okosságot mondtál,azzal hogy a DREAM mögött sorakozik fel a többi FS,mondjuk nézőpont kérdése..
hisz az FS3 (top11) s fs4 (Top17) s JF klánokat is ide vehetném többek között...
Szóval valahol igen,DREAM mögött sorakoznak fel..:D

S köszi Chucky hogy erre még igazat is adsz..:D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Te annyira buta vagy,hogy az már fáj..:D
Eskü jókat nevettem eddig is pár kommenteden,de ez most fájt..:D
FS úgy lett TOP1 hogy a 2 toppos játékosát átvette az FS3-ból,amíg a DREAM nem rakosgatja a játékosokat,lásd a szervver top1 sem a Top2 DREAM-ben van.

Továbbá,jelenlegi rangsor :
FS
DREAM
=H=
FS2
DREAMS
DREAM.


Itt megint csak tényeket meghazudtoló okosságot mondtál,azzal hogy a DREAM mögött sorakozik fel a többi FS,mondjuk nézőpont kérdése..
hisz az FS3 (top11) s fs4 (Top17) s JF klánokat is ide vehetném többek között...
Szóval valahol igen,DREAM mögött sorakoznak fel..:D

S köszi Chucky hogy erre még igazat is adsz..:D

Szia Witch.
Szerkesztettél már levelet, hamisítottál híreket? Esetlegesen írkáltál a régi haveroknak az FSből Light egy két körleveléért? :D
Ja és utolsó kérdés, mikor bomlik a dream, és tudni e, hogy mik lesznek az utódklánok nevei?
 

DeletedUser19698

Vendég
Szia Witch.
Szerkesztettél már levelet, hamisítottál híreket? Esetlegesen írkáltál a régi haveroknak az FSből Light egy két körleveléért? :D
Ja és utolsó kérdés, mikor bomlik a dream, és tudni e, hogy mik lesznek az utódklánok nevei?

Szia Márkó.
Sosem hamisítottam leveleket,s nem is szerkesztettem..
Te azért jársz ide,s mocskolsz,hogy ezzel nyalj Light-nak,s reméled,hogy kövi világon is veletek megy...
Nagyon nagy divat lett a mocskolásom,s te mint minden divat ember,követed ezt,pedig a játékban fele ekkora ellenszenvet mutatsz..
Érdekes 1 ember vagy te annyi szent..:)

Jah,s grat a v46-hoz,bizonyítottad hogy igen jó toborzó vagy,s igen is lehet toborzással világot nyerni...:p
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Szia Márkó.
Sosem hamisítottam leveleket,s nem is szerkesztettem..
Te azért jársz ide,s mocskolsz,hogy ezzel nyalj Light-nak,s reméled,hogy kövi világon is veletek megy...
Nagyon nagy divat lett a mocskolásom,s te mint minden divat ember,követed ezt,pedig a játékban fele ekkora ellenszenvet mutatsz..
Érdekes 1 ember vagy te annyi szent..:)

Jah,s grat a v46-hoz,bizonyítottad hogy igen jó toborzó vagy,s igen is lehet toborzással világot nyerni...:p

Ennyi kamut egy hozzászólásba még nem láttam, ez igen! :) Mint az igazi profik.
Aki ismer téged x+1 ideje, az tudja, hogy amit leírtál úgy ahogy van kamu. ;)

De további szép estét, hátha most az egyszer megcáfolod a külvilágot, bár kötve hiszem... :rolleyes:
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Te annyira buta vagy,hogy az már fáj..:D
Eskü jókat nevettem eddig is pár kommenteden,de ez most fájt..:D
FS úgy lett TOP1 hogy a 2 toppos játékosát átvette az FS3-ból,amíg a DREAM nem rakosgatja a játékosokat,lásd a szervver top1 sem a Top2 DREAM-ben van.

Továbbá,jelenlegi rangsor :
FS
DREAM
=H=
FS2
DREAMS
DREAM.


Itt megint csak tényeket meghazudtoló okosságot mondtál,azzal hogy a DREAM mögött sorakozik fel a többi FS,mondjuk nézőpont kérdése..
hisz az FS3 (top11) s fs4 (Top17) s JF klánokat is ide vehetném többek között...
Szóval valahol igen,DREAM mögött sorakoznak fel..:D

S köszi Chucky hogy erre még igazat is adsz..:D
Valamit én is írjak igazad van, de ez csak a jelen állapot, megnézed a háborús statot, már nem igazán van neked igazad a 3 fs klán legyűri a Dream klánokat. Igaz még nagyon az eleje még bármi lehetséges. Mindenkinek tisztességes harcokat kívánok, a kivűlálloknak meg további találgatásokat. :)
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Szerintem nem kell lebecsülni Witchert se. Hisz tudjuk, hogy képes egy koalicíót létrehozni az FS- ellen, ami nehéz helyzetbe hozhat minket. Főleg az új végjátékkel. A győzelmet esélyeket az FS-nek ítélem, mert egy koalicó nem nyerhet, mert az, az ellen felbomlásáig tart csupán.
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
sziasztok mindenkinek azt írja most ki hogy a világ jelenleg nem elérhető ?
 

DeletedUser19671

Vendég
Szia Márkó.
Sosem hamisítottam leveleket,s nem is szerkesztettem..
Te azért jársz ide,s mocskolsz,hogy ezzel nyalj Light-nak,s reméled,hogy kövi világon is veletek megy...
Nagyon nagy divat lett a mocskolásom,s te mint minden divat ember,követed ezt,pedig a játékban fele ekkora ellenszenvet mutatsz..
Érdekes 1 ember vagy te annyi szent..:)

Jah,s grat a v46-hoz,bizonyítottad hogy igen jó toborzó vagy,s igen is lehet toborzással világot nyerni...:p

Mondjuk az még gázabb, hogy neked azzal sem megy :D
Divat? Persze, csak úgy ok nélkül kinézett téged mindenki. :/
Csúnya rossz világ mindig csak téged bánt
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Tudjátok, a győzelmet nem kell megmagyarázni, Witcher vesztét pedig sosem lehet, hiszen ő a világ legszentebb embere:oops:
 

DeletedUser9028

Vendég
Fiúk ez nagyon gáz szerintem amit witcherrel csináltok:D az egyik elkezdi és a többiek ugyan azt leírják átfogalmazva :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Köszi de nem mostan éppen dreames meghivo kell de köszi azért az ajánlatot köszi helo
 
Fent