Csevegő

DeletedUser19388

Vendég
Sztem V52-n is csak a 2. helyért fogunk küzdeni. Az 1. Willpoweré lesz úgyis.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Nézem itt a statokat szerintem csak az kérdés itt hogy melyik FS, vagy FS2 nyeri meg a szervert :D
 

DeletedUser18862

Vendég
Nézem itt a statokat szerintem csak az kérdés itt hogy melyik FS, vagy FS2 nyeri meg a szervert :D

Bár jelen pillanatban a Venom 3 klán vezet 21 befolyásponttal. Az egyik tagjuk úgy gondolta befoglal a nagyvárosba mielőtt kicsapják a játékból a környékbeliek :D Tényleg ilyenkor mi van ha a falvai az a 2 elfogynak akkor Ő majd a 3. (nagyváros) falujával fog játszani -65% védekezés módosító mellett? Vagy eltűnik az a falva is?
 

DeletedUser7641

Vendég
Kiröhögöd, miközben az egyedüli férfi a szerveren!!!
 

DeletedUser19651

Vendég
Kívülállóként néhány szót engedjetek meg.

A server elérkezett ahoz a ponthoz mikor tanúbizonyságot kap a kedves érdeklődő arról hogy egy nagy múltu klán hogy kerül utcahossz hátrányból az élre.
Eddig a DREAM kláncsalád brutális rajtjának kondenzcsíkját láthatta csak az FS ami ma reggelre megfordult. Witcher csapata a 2. helyre csúszott és mögé zárkóznak tovább fel az FS klánok.

A DREAMnek valamit ki kell találnia roppant gyorsan mert az FS visszafordíthatatlan előnyre tesz szert és középtávon felmorzsolja majd Witcher csapatát.
 
Fent