Csevegő

DeletedUser19053

Vendég
Hát baromira sajnálom,hogy így alakult ez a szerver..Szerintem kb itt a vége,ha már fakeval is 2 falut hozok akkor nincs miről beszélni.:( Nagyon kár ezért az egészért,nem tudom mit osztja itt egymást mindenki, tök felesleges ez így alakult ez van. Rohadtul nem így kellett volna és sajnálom is,baromira nem vagyok erre büszke. Mellesleg teljesen megértem az SBT-t és gratulálok is nekik az eddigi hozzáálláshoz,nagyon jó csapat.. Ez már az első perctől ellett baszva ez a szerver :D Ez van,remélem egyszer harcolhatok is ellenetek. :D
Mikor 1 vf jut ket vonatra, akkor nincs mit csodalkozni.
 

DeletedUser19895

Vendég
Ki lehet jelenteni, az SBT pár arma után elesett.
Az egójuk eddig tartott, népük retteg.
Sajnos a dicső hírnév a múlt homályába fog veszni, pár hónap és úgy fognak rájuk emlékezni mint a bukott klán...,
 

DeletedUser18892

Vendég
HNK egy gyava klan akit kihasznaltunk, kihasznalunk es ki fogunk hasznalni, az eszkozeink...
lehet ezt szepiteni de ez az igazsag :)
az o butasaguk, hogy anno mikor volt Sparta es ASG, akkor nem szorongattak meg minket...mostmar tudjak, h keso es sima meszarlas lenne.
eddig nem irhattam le, mert klanerdek volt a jo kapcsolat megtartasa, igaz most is ezt varja el a vezerem, de mivel jelenleg mar mind1, hogy HNK mit csinal leirhatom a velemenyem :D
Hogy a vezeto dontesei, lepesei gyavak voltak azt alairom, en mar 1-2 falunal mondtam, hogy igy uncsi lesz es nem igy kene.:D
Azonban visszavehetnel ebbol a lekezelo stilusbol, miert van az, hogy mindenki minket akart szovetsegesenek? Mostmar mindegy, de az elejen kivolt nyalva a s.ggunk, mert szerintem "mi" dontottuk el, hogy melyik fel fog nyerni, a mi azert van idezojelben mert nem mi, hanem szintya dontott.
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315

DeletedUser18625

Vendég
Hogy a vezeto dontesei, lepesei gyavak voltak azt alairom, en mar 1-2 falunal mondtam, hogy igy uncsi lesz es nem igy kene.:D
Azonban visszavehetnel ebbol a lekezelo stilusbol, miert van az, hogy mindenki minket akart szovetsegesenek? Mostmar mindegy, de az elejen kivolt nyalva a s.ggunk, mert szerintem "mi" dontottuk el, hogy melyik fel fog nyerni, a mi azert van idezojelben mert nem mi, hanem szintya dontott.
erről nem is beszélve :D

Side 1:
Tribes: =SBT=
Side 2:
Players: Crixus a Veretlen Gall

Timeframe: Előző 24 óra



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4
Oldal 2: 3
Különbség: 1

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 39,972
Oldal 2: 29,487
Különbség: 10,485

chart
 

DeletedUser19662

Vendég
Azonban visszavehetnel ebbol a lekezelo stilusbol, miert van az, hogy mindenki minket akart szovetsegesenek?

Nem azèrt mert jók vagytok vagy nem bírtak volna el veletek hanem azèrt mert az SBT valószínűleg jelentős előnyre tett volna szert ha mèg titeket is fel kell szednie az R-eknek. Ne legyenek tèvkèpzeteitek, csak arra voltatok jók hogy megállítsátok az előre törèsünket ès egy könnyebb győzelmet adjatok valamelyik fèlnek. Erre viszont nagyon beváltatok. :)

Kiegèszítès: A fentiek akkor valid feltètelezèsek ha nem töröltök be 3 arma után.
 

DeletedUser19895

Vendég
Szövetség összefogott, átgázol az SBT klánon.
Míg képben voltak az ASG SPARTA klánok, míg a szövetség nem tudta teljes erejét az SBTre fordítani, nem is láthattunk külsőn ilyen hozzászólásokat.
Amint kaptak pár armát, szinte maguk ellen fordultak.
Max 1-2armát tudtak levédekezni, azután a szövetség kiismerte a gyengepontokat és átütő csapásokat mért az SBT klánra.

Hisz nem gondolta volna senki, hogy a nagy profi játékosok 2-300kardtól betörölnek...,
Nyomás alatt elvéreztek mondjuk ki.
 

DeletedUser19895

Vendég
pakairoland te mint profi játékos, mit gondolsz mit tehettek volna másképp ami előnyösebb verzióba ülteti át a v50szervert az SBT számára?
 

DeletedUser19662

Vendég
Max 1-2armát tudtak levédekezni, azután a szövetség kiismerte a gyengepontokat és átütő csapásokat mért az SBT klánra.

Hisz nem gondolta volna senki, hogy a nagy profi játékosok 2-300kardtól betörölnek...,
Nyomás alatt elvéreztek mondjuk ki.

Mesèlj mèg. Nagy tudás kell ahhoz hogy felismerjèk hogyan kell kihasználni 3000 falu előnyt :D A koordináláshoz viszont annál több kell, az elismerèsre mèltó.
 
Fent