Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az h nem meneteltek a halálba feleslegesen miért lenne töketlenség?
Hiénákat okolni a mostani helyzetért felesleges.
Pont,hogy abba meneteltek. :D
De biztos megtanultak most itt játszani és reméljük V54 en megmutatják,hogy mit tanultak pár ember kíváncsi szerintem.
 

DeletedUser19053

Vendég
Az h nem meneteltek a halálba feleslegesen miért lenne töketlenség?
Hiénákat okolni a mostani helyzetért felesleges.
ha a halalba meneteltek volna, akkor igazad van, nem toketlenek. Csak nem ertik a jatek lenyeget es nem biznak a sajat jatektudasukban, es tobbre becsulik a (kiabranditalak, de csak nevleges) gyozelmet a harcnal. Ez van, lehet valasztani mijuk van s mijuk nincs :)
 

DeletedUser12246

Vendég
Az h nem meneteltek a halálba feleslegesen miért lenne töketlenség?
Hiénákat okolni a mostani helyzetért felesleges.

Több értelme lett volna megedződni nekik a harcban, mint így kolbászolni, ráadásul még helyet sem kapnak a technikai klánban. Nettó időpocsékolás.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
ha a halalba meneteltek volna, akkor igazad van, nem toketlenek. Csak nem ertik a jatek lenyeget es nem biznak a sajat jatektudasukban, es tobbre becsulik a (kiabranditalak, de csak nevleges) gyozelmet a harcnal. Ez van, lehet valasztani mijuk van s mijuk nincs :)
így meneteltek pont abba,mert majd mind be lesz ütve, másképp meg harcolhattak volna 1 jót,ha mást nem is tudnak akkor küldték volna a védőket meg a támadókat össze vissza mint most :D csak az harc lett volna,nem pedig behúzott farokkal való tétlenkedés :D
 

DeletedUser18797

Vendég
Peru 98:
Játék lényege, legyőzni az ellenséget
Fifában sem lövök magamnak 5gólt, ha 4-0ra vezetek :)

Nyilván SBT szemszogbol szar, h nem csatlakoztak hozzátok
De hát inkább magatokat okoljátok a vereségért, ne mást
 

DeletedUser12246

Vendég
Peru 98:
Játék lényege, legyőzni az ellenséget
Fifában sem lövök magamnak 5gólt, ha 4-0ra vezetek :)

Nyilván SBT szemszogbol szar, h nem csatlakoztak hozzátok
De hát inkább magatokat okoljátok a vereségért, ne mást

Ők mivel vezetnek? Mit nyernek?
 

DeletedUser19053

Vendég
Peru 98:
Játék lényege, legyőzni az ellenséget
Fifában sem lövök magamnak 5gólt, ha 4-0ra vezetek :)

Nyilván SBT szemszogbol szar, h nem csatlakoztak hozzátok
De hát inkább magatokat okoljátok a vereségért, ne mást
A HNK maximum egy maroknyi szurkolo a kocsmaban, sehol nem lott golt, csak hangosan kiabalt mikor annal volt a labda akinek szurkoltak. ;)
 

DeletedUser19053

Vendég
Te meg az kis ropigyerek lennél akit a szurkolók összevertek örömükben ? :D
Nem, en nem szeretek focit se nezni, se jatszani. En egy random csavo lennek aki osszefutott az SBT csapataval, es mivel joarcok voltak egyet dumaltunk, a kapus megmutatott ezt azt hogy o hogy szokott vedekezni, s utana elkoszontunk s leleptem. Par honapra ra meg megint talalkoztam veluk, 2 szot valtottunk, egyet szorakoztunk es utana kijottem kulsore jartatni a szamat, es uncsi focis hasonlatokkal szorakoztatni az erdeklodoket, de nem jott be mert par istencsaszar kijott szinten jartatni az eszet es elvesztem az o "dicsfenyuk" mellett.
 

DeletedUser19367

Vendég
HNK egy gyava klan akit kihasznaltunk, kihasznalunk es ki fogunk hasznalni, az eszkozeink...
lehet ezt szepiteni de ez az igazsag :)
az o butasaguk, hogy anno mikor volt Sparta es ASG, akkor nem szorongattak meg minket...mostmar tudjak, h keso es sima meszarlas lenne.
eddig nem irhattam le, mert klanerdek volt a jo kapcsolat megtartasa, igaz most is ezt varja el a vezerem, de mivel jelenleg mar mind1, hogy HNK mit csinal leirhatom a velemenyem :D
 

DeletedUser19053

Vendég
mindjart olyan megvilagosodott hienak lesznek mindenutt hogy csak ugy ragyogni fognak :D
 

DeletedUser19570

Vendég
Hát baromira sajnálom,hogy így alakult ez a szerver..Szerintem kb itt a vége,ha már fakeval is 2 falut hozok akkor nincs miről beszélni.:( Nagyon kár ezért az egészért,nem tudom mit osztja itt egymást mindenki, tök felesleges ez így alakult ez van. Rohadtul nem így kellett volna és sajnálom is,baromira nem vagyok erre büszke. Mellesleg teljesen megértem az SBT-t és gratulálok is nekik az eddigi hozzáálláshoz,nagyon jó csapat.. Ez már az első perctől ellett baszva ez a szerver :D Ez van,remélem egyszer harcolhatok is ellenetek. :D
 
Fent