Csevegő

DeletedUser19662

Vendég
Sziasztok!
Elköszönök tőletek. Nem sokáig voltam itt, de amit láttam a Support rendszerben, az elég volt, igy felmondtam.
Kívánok Mindenkinek jó játékot, lehetőleg ne harapjátok át egymás torkát!
Ez azért sokat elmond :)
 

DeletedUser7641

Vendég
Sziasztok!
Elköszönök tőletek. Nem sokáig voltam itt, de amit láttam a Support rendszerben, az elég volt, igy felmondtam.
Kívánok Mindenkinek jó játékot, lehetőleg ne harapjátok át egymás torkát!

Sajnos ez nem a travián. Itt csak a legkeményebb arcok képesek túlélni... Ezért vagyunk ilyen kevesen, ez itt az elit elitjének az elitje! Ezért nem szabad feladni!
 

DeletedUser19748

Vendég
2szn5r.jpg
 

DeletedUser18625

Vendég
Ez a szó azért tetszik xd


Ezt tanúsíthatom resi oldalról :D
Ebben nem értem mina szégyen ? :D de arról nen mesélsz hogy a társaid sorra buktàk közben a falukat ?? Hogy képesek voltatok pikvo 2 faluját ütni míg egy másik fronton szèpen kiépültünk ? Vagy arra az esetre mikor az armátokat szószerint hazakisértük ???

Hagyjad már dingábor magad a cirkuszna lehetsz király maximum

Utáljatok minél többen :D pont leszarom , mindig van kifogásotok minden szarra csak épp játszani nem tudtok , értelmetlen hülyeségeken veszekedtek , v50-en a spárta bedől , az nf elbukott , az asg szintén , a winter no komment , az sbt meg elfog , ilyen egyszerű :)

Folytathatjátok a mesedélutánt a napom feldobtátok már :D

V50-en meg lett volna védőm , én kértem , hogy ne küldjenek , mert szar volt a farm , plusz igen egyszer kicsaptatok , na de erre vannak az egységek , hogy hulljanak , rá egy hónapra mikyen érdekes top farmoló lettem .... magic ... tudom te ezt nem érted mert a 6.osztályt 4 próbálkozás után se sikerült elvégezned.
 

DeletedUser

Vendég
Ebben nem értem mina szégyen ? :D de arról nen mesélsz hogy a társaid sorra buktàk közben a falukat ?? Hogy képesek voltatok pikvo 2 faluját ütni míg egy másik fronton szèpen kiépültünk ? Vagy arra az esetre mikor az armátokat szószerint hazakisértük ???

Hagyjad már dingábor magad a cirkuszna lehetsz király maximum

Utáljatok minél többen :D pont leszarom , mindig van kifogásotok minden szarra csak épp játszani nem tudtok , értelmetlen hülyeségeken veszekedtek , v50-en a spárta bedől , az nf elbukott , az asg szintén , a winter no komment , az sbt meg elfog , ilyen egyszerű :)

Folytathatjátok a mesedélutánt a napom feldobtátok már :D

mikor még a hiéna klánban voltam én vágtam az Asg vonatokat abból 1 faluból kisfiam!-.^ mesedélután nesze neked
 
Fent