Csevegő

DeletedUser18625

Vendég
Hamár tisztesség: senkise patyolat tiszta.

Mert itt mindenki vagy használt/használ vagy kipróbált illegális skripteket avagy tudott valakiről aki igen és nem jelentette.

Csak azért van rossz és rossz között is különbség és tipikusan megvan itt sok emberbe a tipikus: "Másokba a szálkát is magában a gerendát se".

Úgyhogy ezért hangzik rosszul amikor valaki szemedre veti, hogy valami rosszat csinálsz ő meg legalább annyit hanem több olyan dolgot csinált amire nem kéne büszkének lennie.
nekem a temrészetem mocskos nem a játékom :D de z nem lep meg snekit mert full paraszt vgayok mindnekivel :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Mert itt mindenki vagy használt/használ vagy kipróbált illegális skripteket avagy tudott valakiről aki igen és nem jelentette.

Én még nagyon scripteket se használok, nemhogy illegálisat, szóval ne általánosíts. Ismerek olyat, aki használ, és jelentettem is, de nem tiltották, úgyhogy azóta nem nagyon izgat, csak akkor amikor egy olyan aki erősen használja még arcoskodik a tudásával. :)
 

DeletedUser18625

Vendég
12072.jpeg
 

DeletedUser18836

Vendég
Én még nagyon scripteket se használok, nemhogy illegálisat, szóval ne általánosíts. Ismerek olyat, aki használ, és jelentettem is, de nem tiltották, úgyhogy azóta nem nagyon izgat, csak akkor amikor egy olyan aki erősen használja még arcoskodik a tudásával. :)
A kivetel erositi a szabalyt ;)
 

DeletedUser18625

Vendég
Peti... inkább borotválkozz meg! :D :D :D Mellesleg a spanjaitokat (akik jogtalanul bannolták a fiókom) mind kitoloncolták már a Supp-ból és nem hinném, hogy az újakkal letudtál volna bratyizni! ;) Vagy azt állítod kisfiú? :D Lehet ezt feszegetni Peti... de Te fogsz kijönni rosszabbul!
Feszegessük Gábor csak nyugodtan :D de ugye vágod , hogy korrupcioval gyanusítottad meg most ez előző support teamet ?

Valamint célzást tettél a mostanira ... egyre jobb folytasd :D
 

DeletedUser18625

Vendég
macska nem volt korrupt csak mindig belekevertek valamit a tejébe és illuminált állapotba osztogatta a bannokat.
és a fellebezés is azért tartott ennyi ideig meg azért nem értettünk szót vele mert igazából ő se tudta mi volt vagy mi történt mert bódult állapotba tőrténtek a dolgok
Jó sokan nem szerették de hidd el nem ő volt a főhunyó ott :)
 

DeletedUser19053

Vendég
Hagyjuk ezt szerintem! Ő volt sokáig a COMA! Ő volt az aki a németeknek küldött leveleket nem továbbította! Ő volt az aki a "kényesebb" munkába nem nyúlt inkább bele, míg pl más ország supporterének 10 kiépített falut adott egy bug miatt! Szóval igen is vádolom a régi support vezetőségét! És Peti most pontosan Te voltál aki azt írta, hogy bannoltatjátok a fiókom, ergó sejtetve hogy van exkluzív kapcsolatotok Velük! Az Én válaszom pedig az volt: Kétlem, hogy az újakkal lenne ilyen!
Mindenki tudja hogy csalsz! Mások is csalnak, de ne játszd itt a tisztességest mikor full aljasba nyomod! Nem kell az álszentséged! Ismerünk tények alapján!
Bort iszik vizet predikal a kiraly ;)
 
Fent