Csevegő

DeletedUser19651

Vendég
Soul jó látja és egyetértek vele, ezt a világot az SBT vesztette el a diktátoruk féktelen eltoborzásával és a diplomáciamentes hatalmas baklövésével. Vezérük vissza is vonult...
 

DeletedUser19651

Vendég
Mondhatni Say hi buktatta be az SBT a trójai falovával. Jól sikeredett és a gránát is felrobbanni látszik amit félholt állapotába még elejtett.
 

DeletedUser19753

Vendég
Soul jó látja és egyetértek vele, ezt a világot az SBT vesztette el a diktátoruk féktelen eltoborzásával és a diplomáciamentes hatalmas baklövésével. Vezérük vissza is vonult...
Nincs itt diktátor, senki nem volt soha rákényszerítve semmire, mindenki úgy játszik ahogy akar és ideje engedi ebből soha nem volt probléma. A belső fórumra is bárki bármiről leírhatta a véleményét.
Egy olyan világban ahol van 3 nagy klán és egy kicsi mi értelme a diplomáciának? Bárhogy jön létre egy szövetség a másik oldalt ellehetetleníti, talán csak abban az esetben nem ha a kicsi áll össze az egyik kevésbé naggyal.
 

DeletedUser19331

Vendég
Csak valahogy elfelejted hogy "kicsivel" konnyebb LEV-et szerezni

De azért azt is vedd számon, hogy nem csak a Boo fiókból áll az =SBT= és nem csak őket éri támadás, mégis több a LE-je egyedül mint az egész HNK csapatnak. Ez azért sok mindent elmond róluk. :) Mellesleg az a toppos fiók is aminek van 2 millió LE-je de 1.2 millió pontos is teljesen non-sense. :D
 

DeletedUser18836

Vendég
Kicsivel könnyebb 2,5x-es túlerővel játszani.. :)
Harcoltunk 3*-os tulerovel szemben is ...megse sirt ennyit a szank, hogy milyen igazsagtalan...es, hogy igy milyen könnyu a masiknak hanem befogtuk a szànkat es harcoltunk. Szoval nekem te ne magyarazz.... csak ugytunik veled ellentétben en meg emlekszem erre.
 

DeletedUser18783

Vendég
Nem szabad LE listákból kiindulni, de azért ha közép/végjátékban egy playernek több LE-je van, mint egy talpon lévő nagyobb klánnak, az gáz, függetlenül atótl, hogy LEV-et szerezni könnyebb (igen, az)
Akkor most azt akarod mondani hogy a tech gaz mert talpon levo klan es szinte minden jatekosnak tobb a LE-je sooot
 

Nitrox

Active Member
A reakció pontszáma
101
A CoL-RPG-WINTER tengely már egyszer bizonyította, hogy ez nem feltétlen igaz :)




:D

Még mindig ég és föld egy Templom+TORONY!!!!4 világ mint egy no pp-s világ..
De még mindig azt tudom mondani, hogy akármilyen jól játszottunk hátrányban, tőlünk senki nem ment ki fórumra ugatni . :)
Itt meg azok ugatnak akik nagy előnyben vannak.

Na ez a különbség a két világ között..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ekitől ma is tanultam valamit. Vigyázzatok velem, mert ellenem vagy kikaptok, vagy ha megvertek, akkor rántalak magammal! Egy őzlábgomba* isten vagyok, Eki pedig az egyik kollégám, az istenek hírnöke. OMG!!!!!


Korboncnok által moderálva*
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent