Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Kozbeirok kicsit DJ ne haragudj.



Ezek szerint az SBT van a gyoztes oldalon.
Egy vilag kulso foruman sem lattam ennyi hszt egy klan vezererol sem mint Headrol.

Mehet tovabb.

Igen, az SBT a győztes oldalon van. V50 győztese pedig valószínűleg a szövetség lesz. A kettő nem zárja ki egymást. De hozzáteszem, még nincs vége a szervernek, és még nem telt el utána elég idő.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Roli, felhívnám a figyelmed erre
Tudjàtok mi a legszebb :D ha nem vagyok jelen a megbeszèlésen , sose dobjàk ki nikitát XDDDD

egyetlen világon sem legit dolog az hogy csak azért kitesznek egy vezért aki nem akarja azt amit Ők. Holott övé a döntés joga. Ebben csak az a szép hogy ezzel is megy a dicsekvés hogy hehe miattam bukott a Spárta hehe... és ez undorító dolog.
 

DeletedUser19475

Vendég
Roli, felhívnám a figyelmed erre


egyetlen világon sem legit dolog az hogy csak azért kitesznek egy vezért aki nem akarja azt amit Ők. Holott övé a döntés joga. Ebben csak az a szép hogy ezzel is megy a dicsekvés hogy hehe miattam bukott a Spárta hehe... és ez undorító dolog.

Tevedsz....Ez a jatek undorito.
 

DeletedUser18625

Vendég
Roli, felhívnám a figyelmed erre


egyetlen világon sem legit dolog az hogy csak azért kitesznek egy vezért aki nem akarja azt amit Ők. Holott övé a döntés joga. Ebben csak az a szép hogy ezzel is megy a dicsekvés hogy hehe miattam bukott a Spárta hehe... és ez undorító dolog.
Ugyan már :D 5 vezérből 4 mást mondott és ő akart dönteni egyedül az nem vezér hanem diktátor :D voltak sokkal galádabb húzasai nikitanak is meg neked is tudtommal :) bar ez a magandolgod ezt nem kell kiteregetni ide :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem személyeskedő fórum hanem egy közösségi fórum, bár sajnálom hogy az intelligencia hányados csak idáig ért el ismét. :)
Voltak húzásai ahogy nektek és mindenkinek voltak ezen a világon is és ahol játszik. A kérdés most az hogy egyes játékosnak a győzelem ér ennyit? most nem a hozzád hasonló játékosokra gondoltam természetesen. :)
 

DeletedUser18625

Vendég
Ez nem személyeskedő fórum hanem egy közösségi fórum, bár sajnálom hogy az intelligencia hányados csak idáig ért el ismét. :)
Voltak húzásai ahogy nektek és mindenkinek voltak ezen a világon is és ahol játszik. A kérdés most az hogy egyes játékosnak a győzelem ér ennyit? most nem a hozzád hasonló játékosokra gondoltam természetesen. :)
Mennyit amig a magadfajták eltakarodtok innen addig bármit megteszek ezért :)
 

DeletedUser19331

Vendég
Mennyit amig a magadfajták eltakarodtok innen addig bármit megteszek ezért :)

Szólj ha eltakarodtál, bár lehet veled jobban járok ha a mellőzés listára teszlek mint yugit.

Személyeskedés + hazugságok + Arcoskodás + mocskolás = Mellőzés. :) Ha már a supp nem takarítja el a szennyet innét(Téged és a társaid), legalább eme csodás funkciót biztosították a számunkra, külön köszönet DJ-nek, hogy felvilágosított arról, hogy ez a funkció létezik.

Ui: Ti yugival 2-n az egész szervert elvernétek..... Hazudozással. Bocsánat, ez lemaradt... :)
 

DeletedUser

Vendég
Engedd el Sys, ekkora legendák csak itt léteznek. :) egyszerű halandó játékosok mint Mi ezt sosem fogják megérteni. Szokj hozza szarok vagytok és 0 játékosok odaát mind mert nem tudtok 10 támadó falut fogni 2 védő faluval! és mi is azok vagyunk akik 30 -an csak egy random hiéna párost tudunk fogni és kellett 200 ember hogy eltakarhasson minket a föld alá. :)
Ezek a legendák, vagy 200 legenda, így mondjuk már érthető is lenne...

na én mára befejeztem, jöhetnek a többiek. :)
 

DeletedUser18797

Vendég
Egy kerdest had tegyek fel a "profiknak"

Eleve nemtudom h az ilyen bailey jatekosok akiknek volt elso pár héten 15falva miert játszák itt a terminatort mikozben annyira jelentektelen jelenletuk volt ezen a szerveren mint mikor kidobok egy csokispapirt a kukába

Szerintetek a Respect avagy a Random egy esetleges vereseg miatt kijött volna ide forumra sirni mint ahogy az sbt teszi már hetek óta?
Szerintetek a Respect vagy a Random sirt volna itt mert ti 200fos jatekos allomannyal rendelkeztetek mig a masik ket R klán innen onnan kaparta ossze a tagokat?
(Ez 2 kerdes sry..)
Lassan ott tartunk h szanalombol betörlünk nektek...
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Na azért ácsi SBTsek.

Hányszor volt hangoztatva hogy egyedül a világ ellen?
Dipó nélkül?
Tegyétek a kezeteket a szivetekre...na ugye hogy sokszor.
Fórumon vagy mittomén hol rengetegszer elhangzott ez.
És mindenki egyetértett, ösztönzött titeket...akartátok.
És itt bejött volna ha nincs szövetség.
Na de lett :)
És igen, a világ ellen vagytok :)
Csak az a baj hogy ez nem a 41.
Ez komolyabb valamivel.
Jobb azért az ellenfél.

És azt nem értem hogy ez nektek miért fáj még ennyire?

Csak azt nem értem hogy titeket ez miért keserít el.

Ott vagytok, harcoltok!
Megmutattátok hogy igenis a legnagyobbak közt vagytok.
Egy világ fogott össze ellenetek hogy eltiporjanak titeket mert egyesével nem lett volna tökük hozzá!
És ez gyönyörű eredmény ám.
Egy igazi családdá alakultatok, ami túl tesz egy online játékon.
Ez MÁR többet ér mint egy plecsnyi.
De persze ki nem szeretne nyerni, ha már van is esély rá :)

Megadatott.
Ti, egy világ ellen.
Ott vagytok még és eséllyel a kezetekben.

Harcoljatok, küzdjetek tovább mint eddig és sokak szemében kiérdemlitek a legjobb klán címet.
Engem már régen megvettetek, szememben már nyertetek.

De most van egy nagyobb, erősebb klán aminek a neve szövetség.

Talán nem is úgy kellene rájuk nézni mint 3 klánra, hanem mint egy...1 nagy mumusra aki elválaszt titeket a győzelemtől.

Ott vagytok, léteztek, harcoltok, küzdötök.
Hát tegyetek továbbra is így mert ezzel a szövetség elleni propagandával szerintem nem sokra mentek.

Szóval hajrà:)
Én nektek szurkolok ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Egy kerdest had tegyek fel a "profiknak"

Eleve nemtudom h az ilyen bailey jatekosok akiknek volt elso pár héten 15falva miert játszák itt a terminatort mikozben annyira jelentektelen jelenletuk volt ezen a szerveren mint mikor kidobok egy csokispapirt a kukába

Szerintetek a Respect avagy a Random egy esetleges vereseg miatt kijött volna ide forumra sirni mint ahogy az sbt teszi már hetek óta?
Szerintetek a Respect vagy a Random sirt volna itt mert ti 200fos jatekos allomannyal rendelkeztetek mig a masik ket R klán innen onnan kaparta ossze a tagokat?
(Ez 2 kerdes sry..)
Lassan ott tartunk h szanalombol betörlünk nektek...

Ez a terminátor fiók adta a cumit a szátokba éjjel nappal :oops::rolleyes:
 

DeletedUser18625

Vendég
Na azért ácsi SBTsek.

Hányszor volt hangoztatva hogy egyedül a világ ellen?
Dipó nélkül?
Tegyétek a kezeteket a szivetekre...na ugye hogy sokszor.
Fórumon vagy mittomén hol rengetegszer elhangzott ez.
És mindenki egyetértett, ösztönzött titeket...akartátok.
Bejött ez 41-en.
És itt is bejött volna ha nincs szövetség.
Na de lett :)
És igen, a világ ellen vagytok :)
Csak az a baj hogy ez nem a 41.
Ez komolyabb valamivel.
Jobb azért az ellenfél.

És azt nem értem hogy ez nektek miért fáj még ennyire?

Csak azt nem értem hogy titeket ez miért keserít el.

Ott vagytok, harcoltok!
Megmutattátok hogy igenis a legnagyobbak közt vagytok.
Egy világ fogott össze elkenetek hogy eltiporjanak tuteket mert egyesével nem lett volna tökük hozzá!
És ez gyönyörű eredmény ám.
Egy igazi családdá alakultatok, ami túl tesz egy online játékon.
Ez MÁR többet ér mint egy plecsnyi.
De persze ki nem szeretne nyerni, ha már van is esély rá :)

Megadatott.
Ti, egy világ ellen.
Ott vagytok még és eséllyel a kezetekben.
Harcoljatok, küzdjetek tovább mint eddig és sokak szemében kiérdemlitek a legjobb klán címet.
Engem már régen megvettetek, szememben már nyertetek.

De most van egy nagyobb, erősebb klán aminek a neve szövetség.

Talán nem is úgy kellene rájuk nézni mint 3 klánra, hanem mint egy...1 nagy mumusra aki elválaszt titeket a győzelemtől.

Ott vagytok, léteztek, harcoltok, küzdötök.
Hát tegyetek továbbra is így mert ezzel a szövetség elkeni propagandával szerintem nem sokra mentek.

Szóval hajrà:)
Én nektek szurkolok ;)
Minden szerveren volt dipótok ne kamuzzál ati mert eskü mellőzlek mindenhonnan akamut nem szeretem :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Egy kerdest had tegyek fel a "profiknak"

Eleve nemtudom h az ilyen bailey jatekosok akiknek volt elso pár héten 15falva miert játszák itt a terminatort mikozben annyira jelentektelen jelenletuk volt ezen a szerveren mint mikor kidobok egy csokispapirt a kukába

Szerintetek a Respect avagy a Random egy esetleges vereseg miatt kijött volna ide forumra sirni mint ahogy az sbt teszi már hetek óta?
Szerintetek a Respect vagy a Random sirt volna itt mert ti 200fos jatekos allomannyal rendelkeztetek mig a masik ket R klán innen onnan kaparta ossze a tagokat?
(Ez 2 kerdes sry..)
Lassan ott tartunk h szanalombol betörlünk nektek...

Yugi évek óta sír, hogy a szeretett NH-jával milyen csúnyán elbánt a support, vigyori, a balsors, Lenke néni sarki fűszerese...

Szerinted pont a Respect oldalról lett volna csend fordított helyzetben?
 
Fent