Csevegő

DeletedUser18625

Vendég
Itt senki sem allszenteskedik, meg nem sirok.
Annyit kertem, hogy adjatok ki ki az.
Vegulis a legjobb vedekezes a tamadas, ahogy ezt az irasodban is lattuk.

Erdekes mert egy irasodban sem tagadtad, hogy van..Inkabb csak felre beszeltel. Szerintem nincs szuksegetek erre, hogy igy keruljetek elore de lehet en tevedek.

Ha kiadod jo, es ha nem akkor nem..Oruljetek neki, vegulis ami ezen a vilagon vegbe ment az mar minden csak nem tiszta jatek.

Ennyit a korrekt jatekrol. Erdekes amugy ez a tema is.
Nem tagadom nem erősítem meg , amiről nem tudok semmit , de ha van az sem érdekelne engem csak az zavar hogy lassan tényleg mentőt kell hívni annyira játszátok a hattyú halálát ....
 

DeletedUser19053

Vendég
aztán az verte ki a biztosítékot , hogy bekamuztam , hogy hétvégén bulizni megyek , nem leszek fent és nem találtam helettest , érdekes módon aznap este merő vélwtlenségből pont az egyik falvan felé ment egy kószanemesvonat .....

Na uraim jó lenne ha a mellémagyarázást abbahagynátok , a játékkal kéne törődnötök .... mert így csak egyre magarabb mentek csak a levesbe
ez tetszik xd
 

DeletedUser19243

Vendég
Normális hangnemben kérdezném.
V50-ről milyen bizonyitékod van hogy nekünk kémünk lenne? Ne ilyen legyen hogy ezt azt hallasz vissza. Vannak biztos tagok akik beszélgetnek igy biztos megy ide oda egy két szó, de ez mindenhol meglehet. De más bizonyiték? Fura időzités vagy tudjuk hova mentek élessel vagy valami?

Normal hangnemben kerdem ugyan ezt toltetek?!
Egy kis idezes a btkbol:
A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást

a) aljas indokból vagy célból,

b) nagy nyilvánosság előtt, vagy

c) jelentős érdeksérelmet okozva

követik el.

Csak a poen kedveert :Dd
 

DeletedUser12246

Vendég
Jajj, nyugodjon le mindenki. Felesleges, mert úgysem jutunk egyről a kettőre. Sok volt a furcsa véletlen az biztos. Nekem is elúszott úgy két falu, hogy hatalmas szerencse kellett hozzá az ellenfélnek. Hogy valaki infozik-e még mindig, nem tudom. Ugyebár két kém is volt korábban az =SBT=-be beszivárogva, a mostani helyzet kérdéses, én nem akarok gyanúsítgatni, mert felesleges.
Mindenesetre gratulálok az R-nek, engem kiszedtetek onnan.



Side 1:
Tribes: [R]
Side 2:
Players: -ThaR-

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 37
Oldal 2: 33
Különbség: 4

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 353,858
Oldal 2: 291,981
Különbség: 61,877

chart
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Jajj, nyugodjon le mindenki. Felesleges, mert úgysem jutunk egyről a kettőre. Sok volt a furcsa véletlen az biztos. Nekem is elúszott úgy két falu, hogy hatalmas szerencse kellett hozzá az ellenfélnek. Hogy valaki infozik-e még mindig, nem tudom. Ugyebár két kém is volt korábban az =SBT=-be beszivárogva, a mostani helyzet kérdéses, én nem akarok gyanúsítgatni, mert felesleges.
Mindenesetre gratulálok az R-nek, engem kiszedtetek onnan.



Side 1:
Tribes: [R]
Side 2:
Players: -ThaR-

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 37
Oldal 2: 33
Különbség: 4

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 353,858
Oldal 2: 291,981
Különbség: 61,877

chart

Nooob stb-s!!
 

DeletedUser18625

Vendég
Jajj, nyugodjon le mindenki. Felesleges, mert úgysem jutunk egyről a kettőre. Sok volt a furcsa véletlen az biztos. Nekem is elúszott úgy két falu, hogy hatalmas szerencse kellett hozzá az ellenfélnek. Hogy valaki infozik-e még mindig, nem tudom. Ugyebár két kém is volt korábban az =SBT=-be beszivárogva, a mostani helyzet kérdéses, én nem akarok gyanúsítgatni, mert felesleges.
Mindenesetre gratulálok az R-nek, engem kiszedtetek onnan.



Side 1:
Tribes: [R]
Side 2:
Players: -ThaR-

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 37
Oldal 2: 33
Különbség: 4

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 353,858
Oldal 2: 291,981
Különbség: 61,877

chart
Szerintem ae szabdba ezt a temat eroltetni mert ahogy te irtad az igazsag sose derul ki , mindenesetre teged mindig kiemeltelek meg boo-t boo-t kulonosen azert mert meg tanulo fazisban es nagyon szepen csinalja a dolgait , de a tulero ellen senki nem tudna mit tenni ez teny akarmilyen jo jatekos
 

DeletedUser19651

Vendég
Jó Reggelt!
Az idő az SBT ellen dolgozik, a túlerő szedegeti ki a tagjaik, létszámuk csökken. Nehéz fázisába érkezett a server az SBT szemszögéből. Nem elég megküzdenie a túlerővel és a folyamatosan fokozódó ellenséges szervezettséggel de most már az idő is rendkívül ellenük van. Tartalékosaik nincsenek, embert próbáló erőfeszítéseik lassan morálisan megtörik az eddig kitartóan harcoló magot.

A kávé kottyant egyet, a pohár elkezdett megtelni. A végső óra közeleg, a véres tavasz lesz v50 mészarosa, a faluközbeszeréseket szövetséghez közeli tagok fogják elnyerni. Rekord idő alatt gazdagszik meg falukkal a Technikai mozgalom!
 

DeletedUser19475

Vendég
Ahoz kepest, hogy az SBT elbukik meg a tel erkezesevel mar tavaszig huzza.
Ha tavasz utan meg megleszunk akkor nyarig huzza?
 

DeletedUser19651

Vendég
meglesztek még de lényegében már seregeitek szétverve, kitartásotok lassíthatja a véget de a túlerő ,majd a Technikai klán a kegyelemdöfés lesz és beköszönt az oly szokatlan halálhörgés és szenvedés kínok közepette az SBT háza táján.
 
Fent