Csevegő

DeletedUser12246

Vendég
Rájöttem, igaza volt Dongabinak!

PuszihántöR
P
éteR

Ugyanaz az első és az utolsó betű!
Ráadásul ha a két betűt összeolvasod, Péer jön ki, de mivel benne van a szóban egy t is, így kijön a Péter!

Innentől kezdve tagadhatatlan, Eki mi a véleményed?
 

DeletedUser18836

Vendég
Tehát aki NF tagként nem hozzátok csatlakozott az áruló.. Értelek. :)
Nem azert vagy arulo mert nem az R-be mentel.

Azert vagy arulo mert amint lelepett a vezeto(mintha amugy csak o lett volna vezeto) te mar halottnak tekintetted az egesz klant(persze nem voltal ebbe egyedul hisz tobben is leleptetek) es nem vartal szinte semennyit hatha lesz megoldas avagy DJ meggondolja-e magat hanem atpartoltal az sbt-hez.

Es mielott jonne, hogy ugyan akkor mi lett volna amivel ez nem szamitana arulasnak stb. egyszeru a valasz:

Az a minimum, hogy kivarsz, hogy egyreszt tenyleg vegleges-e a dontese DJ-nek, masreszt, hogy szuletik-e egy megoldas, hogy van-e a klannak egyaltalan lehetseges jovoje.

Ha ezutan azt latod nem tortenik semmi, vagy ha igen de az olyan aminek ertelme nincs, akkor ertheto, hogy atlepsz hisz teruletileg is egyertelmu.

De az, hogy ilyen egyszeruen leleptetek csak azt bizonyitja szamomra,hogy a lehetosegre vartatok, hogy ugy "koccolhassatok", hogy megmaradjon egybe a fiokotok.

Es igen ezert a huzasert aki ebbe reszt vett azt megvetem es egy gyavanak de ami legfontosabb: arulonak tartom.

De persze ha jol esik takarozzatok DJ levele moge, hogy gyakorlatilag kiajanlotta a klant es "ti csak ezert eltetek a lehetoseggel, mert DJ kiajanlott minket" ha ez megnyugtatja a kis lelketeket de attol meg a valosag az valosag marad megha a ti szemetekbe az a valosag amit felepitettetek a kis agyatokba.

Udv,

Yoda
 

DeletedUser19651

Vendég
Teljesen igaza van Yodának, Nitro és a többiek Tanácsjancsival az élen megérdemlik azt hogy pokol legyen az életük egy vesztésre álló SBTbe, ha a fiókot bedobják majd akkor viszont a jövőbe sehová nem fognak kelleni,
a gyáva áruló népnek nincs hazája!
 

DeletedUser18625

Vendég
Rájöttem, igaza volt Dongabinak!

PuszihántöR
P
éteR

Ugyanaz az első és az utolsó betű!
Ráadásul ha a két betűt összeolvasod, Péer jön ki, de mivel benne van a szóban egy t is, így kijön a Péter!

Innentől kezdve tagadhatatlan, Eki mi a véleményed?
Szerintem te dongabi fia vagy :D hisz ó odin , csak te részeg voltál ezért az o helyett a betűt írtál . Így nem Thor lett hanem Thar mostmár mindent értek :D
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.082
Nem azert vagy arulo mert nem az R-be mentel.

Azert vagy arulo mert amint lelepett a vezeto(mintha amugy csak o lett volna vezeto) te mar halottnak tekintetted az egesz klant(persze nem voltal ebbe egyedul hisz tobben is leleptetek) es nem vartal szinte semennyit hatha lesz megoldas avagy DJ meggondolja-e magat hanem atpartoltal az sbt-hez.

Es mielott jonne, hogy ugyan akkor mi lett volna amivel ez nem szamitana arulasnak stb. egyszeru a valasz:

Az a minimum, hogy kivarsz, hogy egyreszt tenyleg vegleges-e a dontese DJ-nek, masreszt, hogy szuletik-e egy megoldas, hogy van-e a klannak egyaltalan lehetseges jovoje.

Ha ezutan azt latod nem tortenik semmi, vagy ha igen de az olyan aminek ertelme nincs, akkor ertheto, hogy atlepsz hisz teruletileg is egyertelmu.

De az, hogy ilyen egyszeruen leleptetek csak azt bizonyitja szamomra,hogy a lehetosegre vartatok, hogy ugy "koccolhassatok", hogy megmaradjon egybe a fiokotok.

Es igen ezert a huzasert aki ebbe reszt vett azt megvetem es egy gyavanak de ami legfontosabb: arulonak tartom.

De persze ha jol esik takarozzatok DJ levele moge, hogy gyakorlatilag kiajanlotta a klant es "ti csak ezert eltetek a lehetoseggel, mert DJ kiajanlott minket" ha ez megnyugtatja a kis lelketeket de attol meg a valosag az valosag marad megha a ti szemetekbe az a valosag amit felepitettetek a kis agyatokba.

Udv,

Yoda

DJ röl is ilyen a véleményed?
Mert ö is lelépett mint vezér.
Nem kötözködésböl, csak érdekelne.
 

DeletedUser

Vendég
1, Eki, húzd ki a nyelved onnan, így sem fognak felvenni az NF be

2, DJ intézte a meghívót mindenkinek, tehát az áruló megállapítás mint tény nem helytálló. ugyanígy ha volt aki időközben átlépett az R be vagy máshova ami nem NF akkor Ők is árulók...

azok a logikai buktatók:oops:
 

DeletedUser19748

Vendég
Jó Reggelt!
Az idő az SBT ellen dolgozik, a túlerő szedegeti ki a tagjaik, létszámuk csökken. Nehéz fázisába érkezett a server az SBT szemszögéből. Nem elég megküzdenie a túlerővel és a folyamatosan fokozódó ellenséges szervezettséggel de most már az idő is rendkívül ellenük van. Tartalékosaik nincsenek, embert próbáló erőfeszítéseik lassan morálisan megtörik az eddig kitartóan harcoló magot.

A kávé kottyant egyet, a pohár elkezdett megtelni. A végső óra közeleg, a véres tavasz lesz v50 mészarosa, a faluközbeszeréseket szövetséghez közeli tagok fogják elnyerni. Rekord idő alatt gazdagszik meg falukkal a Technikai mozgalom!


 

DeletedUser19243

Vendég
1, Eki, húzd ki a nyelved onnan, így sem fognak felvenni az NF be

2, DJ intézte a meghívót mindenkinek, tehát az áruló megállapítás mint tény nem helytálló. ugyanígy ha volt aki időközben átlépett az R be vagy máshova ami nem NF akkor Ők is árulók...

azok a logikai buktatók:oops:

Melyik a jobb szerinted? Ha azert lep at valaki, hogy mentse a boret? Vagy azert lep at valaki, hogy a lelepoket megbosszuljak? :)
Tudom, a lenyegen nem valtoztat.
Csak a becsuletuk megis megmaradt es nem ‘adtak el magukat’ :)

Van kulonbseg kilepo es kilepo kozott..
 

DeletedUser

Vendég
Melyik a jobb szerinted? Ha azert lep at valaki, hogy mentse a boret? Vagy azert lep at valaki, hogy a lelepoket megbosszuljak? :)
Tudom, a lenyegen nem valtoztat.
Csak a becsuletuk megis megmaradt es nem ‘adtak el magukat’ :)

Van kulonbseg kilepo es kilepo kozott..

A Vezető mindenkinek szabad döntést adott, innentől ez nem más mint a tagság követte a adott feladatot, tehát jelentkeztek ide oda. Innentől azt hiszem hogy nincs mégsem akkora különbség.
Bosszú? Becsület? Hűha, azt hiszem ebbe most nem szabadna belemenni mert 1, erről folyt itt már elég vita 2, Csak újra egymás csesztetése menne.
 

DeletedUser19053

Vendég
Melyik a jobb szerinted? Ha azert lep at valaki, hogy mentse a boret? Vagy azert lep at valaki, hogy a lelepoket megbosszuljak? :)
Tudom, a lenyegen nem valtoztat.
Csak a becsuletuk megis megmaradt es nem ‘adtak el magukat’ :)

Van kulonbseg kilepo es kilepo kozott..
A klanba az emberek dj miatt voltak. Ha o bejelentette hogy kiszall es hogy mindenki menjen oda ahova akar ( amit pont azert mondott hogy ne cseszegesse a masikat senki ha el szeretne menni), akkor en szemely szerint nem latom se a kulonbseget, se a problemat. A bosszu meg nonsense
 

Nitrox

Active Member
A reakció pontszáma
101
Nem azert vagy arulo mert nem az R-be mentel.

Azert vagy arulo mert amint lelepett a vezeto(mintha amugy csak o lett volna vezeto) te mar halottnak tekintetted az egesz klant(persze nem voltal ebbe egyedul hisz tobben is leleptetek) es nem vartal szinte semennyit hatha lesz megoldas avagy DJ meggondolja-e magat hanem atpartoltal az sbt-hez.

Es mielott jonne, hogy ugyan akkor mi lett volna amivel ez nem szamitana arulasnak stb. egyszeru a valasz:

Az a minimum, hogy kivarsz, hogy egyreszt tenyleg vegleges-e a dontese DJ-nek, masreszt, hogy szuletik-e egy megoldas, hogy van-e a klannak egyaltalan lehetseges jovoje.

Ha ezutan azt latod nem tortenik semmi, vagy ha igen de az olyan aminek ertelme nincs, akkor ertheto, hogy atlepsz hisz teruletileg is egyertelmu.

De az, hogy ilyen egyszeruen leleptetek csak azt bizonyitja szamomra,hogy a lehetosegre vartatok, hogy ugy "koccolhassatok", hogy megmaradjon egybe a fiokotok.

Es igen ezert a huzasert aki ebbe reszt vett azt megvetem es egy gyavanak de ami legfontosabb: arulonak tartom.

De persze ha jol esik takarozzatok DJ levele moge, hogy gyakorlatilag kiajanlotta a klant es "ti csak ezert eltetek a lehetoseggel, mert DJ kiajanlott minket" ha ez megnyugtatja a kis lelketeket de attol meg a valosag az valosag marad megha a ti szemetekbe az a valosag amit felepitettetek a kis agyatokba.

Udv,

Yoda


Yoda.. Azért megnézném hány nap is telt el Roli távozásának kihirdetése és az átlépésem között.. Majdnem gyáván menekültem már abban a percben nem?
Ha jól emlékszem még egy SBT armán is védekeztünk dodoékkal és akkor már Roli rég nem volt. :)
dodo hazd tyson és én tartottuk akkor már az sbt frontot.. Közben már egy hete könyörögtünk dj-nek a visszatérésre..
Roli távozása után ugye megkaptad a nagy szerepet a Vezetést. Olyan volt mintha nem is lettél volna érdekes. Meg a nagy pilvo majd rendet tesz.. Miről beszélünk?:DDD Egy levelet nem kapott senki a nagy rendtevésről..
Mi vártuk a javulást de hát senki nem vette kezébe az ügyet. KUSSban ültetek mind. És most mégis játszod a nagyfiút..
Mindenki tudja (ezek szerint rajtad kívül), hogy az NF az csak Roli miatt az ami... Az mellékes hogy te kivagy meg még ki van a vezetőségben, de ha ő nincs akkor NF sincs és én sem. :)
Innentől nem beszélünk árulásról. És igen, kiajánlott. Ennyi.
Ja és ha már árulás..
tysont foglaltam aki levélben leadta a falvait mikor már sbt-s voltam. :)
Rajta kívül senkit nem ütöttem az NF-ből..

De folytasd kérlek, tetszett.. Jót nevettem.

És még egy utolsó szösszenet.
Ha ék ként az sbt között vagy akihez persze beajánlottak, akkor is a NAgy disrespectet választod?:))))
Akikre már korábban írtad hogy te nem akarsz velük szervert nyerni mert nem adod a " nagy neved" hozzá ezért kilépsz majd idő előtt? o_O
De gyere magyarázd ki, már várom. :)
 

DeletedUser19243

Vendég
Be se lepnek egy klanba, csak a vezeto miatt..
Egy klanba szerintem a tagok es a tarsasag miatt megy valaki, nem CSAK a vezerert. (nekem igy jott le az irasod nitrox)
Abszurdum :D
 

Nitrox

Active Member
A reakció pontszáma
101
Be se lepnek egy klanba, csak a vezeto miatt..
Egy klanba szerintem a tagok es a tarsasag miatt megy valaki, nem CSAK a vezerert. (nekem igy jott le az irasod nitrox)
Abszurdum :D

Mire odaértünk Roli távozásához hidd el hogy az a társaság akikkel 43-ról jöttünk annak már a legnagyobb része vagy takarékon játszott, vagy már itt sem volt, aztán Red összetoborozta a népet 51-re és sokan átmentek oda. :) A többi meg selejt volt, kik miatt ez lett a vége. :)
 

DeletedUser19243

Vendég
Mire odaértünk Roli távozásához hidd el hogy az a társaság akikkel 43-ról jöttünk annak már a legnagyobb része vagy takarékon játszott, vagy már itt sem volt, aztán Red összetoborozta a népet 51-re és sokan átmentek oda. :) A többi meg selejt volt, kik miatt ez lett a vége. :)

Szoval aki maradt, az selejt? :D
A selejtek gyozik le az Sbt-t...
 
Fent