Csevegő

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Figyeljétek meg nem lesz ez ám olyan egyértelmű!
Nem kell az altatás sem.
Még csak pár napos a szerver, úgy érzem lesznek itt meglepetések.
 

DeletedUser87

Vendég
A Horda addig nem érdemel tiszteletet amig egy erős serveren el nem indul.
 

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Hitetlenek mindig is voltak és lesznek....valószínűleg a ősemberek között is voltak kételkedők, akik nem bíztak a félelmetes mamutok legyőzésében. Teszem fel a kérdést , nekik lett igazuk ? Hát persze ,hogy nem .... ahogy Chew is mondta egykoron : ,,ember gondolkodott es csoportokba fa*zra huzott mindent kiba**ott mamutot''

S Chew, bár tudom ,hogy nehéz a teher....de sokan állnak melletted! Segíteni fogjuk rögös utadat a kiteljesedés felé! Ne hagyd ,hogy a kételkedők bogarat ültessenek a füledbe!

(Végezetül pedig ,mondá az Úr: ,,Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál'')
 

DeletedUser87

Vendég
Figyeljétek meg nem lesz ez ám olyan egyértelmű!
Nem kell az altatás sem.
Még csak pár napos a szerver, úgy érzem lesznek itt meglepetések.

Ne áltass senkit! Jelen állapotok szerint egy remény van Vigyori! Amondó vagyok tegyen meg mindent azért hogy a Horda bukjon,de legalább több játékost elveszitsen és legyen egy balansz. Ami most van igazságtalan.
Minden húzását elnézzük neki, tegyen meg bármit de lássunk egy egyensúlyt!
 

DeletedUser7641

Vendég
46mLPQX.png
 

DeletedUser

Vendég
Ne áltass senkit! Jelen állapotok szerint egy remény van Vigyori! Amondó vagyok tegyen meg mindent azért hogy a Horda bukjon,de legalább több játékost elveszitsen és legyen egy balansz. Ami most van igazságtalan.
Minden húzását elnézzük neki, tegyen meg bármit de lássunk egy egyensúlyt!

Szóval szerinted, vigyori ül szépen csendben, semmit nem csinál, hanem mi az EW vezetőibe csak tetris-ezünk, és várjuk, hátha történik magától valami? :D Az előbb levezetted, hogy neked csak időd van, eszed nincs, akkor ne gyere már külsőre leégetni magad a hülyeségekkel :D
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Majd azért kíváncsi leszek, hogy mennyi belviszály lesz köztük ennyi jó játékos egy helyen.. ;)
 

DeletedUser87

Vendég
Szóval szerinted, vigyori ül szépen csendben, semmit nem csinál, hanem mi az EW vezetőibe csak tetris-ezünk, és várjuk, hátha történik magától valami? :D Az előbb levezetted, hogy neked csak időd van, eszed nincs, akkor ne gyere már külsőre leégetni magad a hülyeségekkel :D

Nektek a feladatotok gondolkodni, akkor nemár rá terheld a játékosra a gondolkodást mint melót. Bebizonyithatod most mennyire vagy hüséges , kitartó és mennyire birod a strapát. Én nektek szurkolok!
 

DeletedUser87

Vendég
Lehet hogy képzelődök, de Séfbácsik és néhány csatlósa áthelyezték a faluikat K54-re az EW-D klán területére? Vajon mi lehet a céljuk ezzel? Egy diplomácia kikényszeritése?
 

DeletedUser

Vendég
Nektek a feladatotok gondolkodni, akkor nemár rá terheld a játékosra a gondolkodást mint melót. Bebizonyithatod most mennyire vagy hüséges , kitartó és mennyire birod a strapát. Én nektek szurkolok!

Én nem játszok ezen a szerveren, szóval rám lehetsz kíváncsi :D

Lehet hogy képzelődök, de Séfbácsik és néhány csatlósa áthelyezték a faluikat K54-re az EW-D klán területére? Vajon mi lehet a céljuk ezzel? Egy diplomácia kikényszeritése?

A start óta ott vannak Te nagyon... xDDDD
 

DeletedUser15268

Vendég
Lehet hogy képzelődök, de Séfbácsik és néhány csatlósa áthelyezték a faluikat K54-re az EW-D klán területére? Vajon mi lehet a céljuk ezzel? Egy diplomácia kikényszeritése?

Igen, nagyon félünk toluk:)
Lassan gabeszal ketten kitesszuk a pontjaikat xd
 

DeletedUser87

Vendég
Köszönöm a tájékoztatást, akkor csak összeesküvés elméletet szőttem a fickóról.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Chewbacca,szerintem el írtad a nevedet,nem chihuahua akart lenni az?:oops:
 

DeletedUser

Vendég
Igen, nagyon félünk toluk:)
Lassan gabeszal ketten kitesszuk a pontjaikat xd

Pont >> minden :) Akkor is ilyen virgoncok lesztek, amikor elfogy a pp előnye, és jön a szokásos hanyatlás, amit mind a Gabera, mind az Ultores fiók minden szerveren produkált eddig? :)
 

DeletedUser87

Vendég
Felkért az Innogames kicsit dobjam fel a hangulatot ezen a fórumon mert a pontszámok alapján elég pusztulatnak látszik a világ :)
 
Fent