Csevegő

DeletedUser

Vendég
Mindent. Szeretném megtanulni, hogyan kell felfuttatni lufifiókokat, de ami leginkább érdekel, hogyan lehet eladni magamat, hogy azt tudja mindenki, én vagyok a jampi. Szeretnék olyan stratéga is lenni emellett, mint chew, szeretnék annyiszor feltámadni, mint Miléna. Sok kérés ez? :( Szerintem nem. Segíts légyszi! (más is segíthet még)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
amúgy ebben igaza van csuvinak, az elején k55-ön kezdett(semmi hátsószándék, nem figyelek senkit :D , csak a pp-zés miatt nézelődtem hol érdemes ledobni a falum)

Nyilván oda dobta a gép,de a terv elejétől fogva délnyugat volt :)

Csak hogy én is beleszóljak ebbe az "eldőlt a szeró" témába.
Egy olyan tapasztalt és ügyes vezetőt mint Vigyori,ha saját klánnal indul soha nem szabad lenézni. Szerintem ő örül is annak,hogy igy tesztek,mert onnan tud nagyot szólni egy esetleges győzelem.
Olyan pedig nincs,hogy legyőzhetetlen klán. Minden egyes klánnak van gyengepontja,kivétel nélkül. A kérdés itt csupán az,hogy az ellenfélnek sikerül-e megtalálni és kihasználni azt.
Szerencse,hogy nem az "okos" emberek jóslatai döntik el,hogy egy-egy szerót melyik klán fog megnyerni :)
 

DeletedUser

Vendég
Nyilván oda dobta a gép,de a terv elejétől fogva délnyugat volt :)

Csak hogy én is beleszóljak ebbe az "eldőlt a szeró" témába.
Egy olyan tapasztalt és ügyes vezetőt mint Vigyori,ha saját klánnal indul soha nem szabad lenézni. Szerintem ő örül is annak,hogy igy tesztek,mert onnan tud nagyot szólni egy esetleges győzelem.
Olyan pedig nincs,hogy legyőzhetetlen klán. Minden egyes klánnak van gyengepontja,kivétel nélkül. A kérdés itt csupán az,hogy az ellenfélnek sikerül-e megtalálni és kihasználni azt.
Szerencse,hogy nem az "okos" emberek jóslatai döntik el,hogy egy-egy szerót melyik klán fog megnyerni :)

Most le leszel szólva, hogy hülye vagy, mert már eldőlt a szeró :D
 

DeletedUser87

Vendég
Az a poen az egeszbe a Horda elhiszi hogy ez a vilag os meglesz, egesz addig mig az egesz vilag ellenuk lesz .Ha sikerul a globalis szovetseg veguk.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Az a poen az egeszbe a Horda elhiszi hogy ez a vilag os meglesz, egesz addig mig az egesz vilag ellenuk lesz .Ha sikerul a globalis szovetseg veguk.

Volt már olyan,hogy bejött egy globális szövetség?
Én eddig csak bukni láttam azokat akik erre az útra tévedtek :)
 

DeletedUser87

Vendég
Most majd lesz, az EWbe van spiritusz egy egesz vilagot is a Horda ellen vezetni.Majd meglatjatok.
 
Fent