Csevegő

DeletedUser12157

Vendég
Hé Bobakrome bajtárs, ismered ezt a cuccot? Ez egy birodalmi M12-es siklóbomba légköri fázisváltó protonmotorra, nem? Hát pedig ezt már kivonták a forgalomból, átálltak egy fejlettebb típusra, mer a gravitációs mező változását érzékelő gyújtója, hát magának a robbanó töltetnek a háza... de a középső lézerágyú ívelt elülső támasztórúdja alá szerelt négyszögletes erősen páncélozott doboz rajta egy sor világító kijelző és három bemeneti csatlakozó, ez volt a felelős az összes agyi működésért, annak az agynak a működéséér, amit sebészeti úton távolítottak el a legjobban működő kórházdroidok a koponyából és ültették át oda a dobozba. Hogy az üres koponyát félre dobva, mint valami kiürült kannát, az ágyú talpazatát belefúrják a gerincoszlopába és a kulcscsontokba, tehát amikor egy fejvadász már ilyen határokat átlép, hogy egész testrészeket vetet ki magából és cserél ki duracél implantátumokra és egyéb katonai alkatrészekre... áhhh... az már sok. Így a végén már... Ő már nem csak a fegyver hordozója... hanem Ő már maga a fegyver... a fegyver... a fegyver... a fegyver...



Na, ennek kb. annyi értelme volt, mint Csubakka posztjainak :D
 

DeletedUser87

Vendég
Hány ezer PP szükséges ahhoz hogy egy Horda átlag startfejlődést érjek el?
 

DeletedUser18783

Vendég
Hány ezer PP szükséges ahhoz hogy egy Horda átlag startfejlődést érjek el?
én eddig kemény 0pp-t toltam bele ebbe a serverbe(amit eladtam agyagot jobb áron abból vettem vasat) és top10. farmolo vagyok igy is a serveren szóval abszolut nem kell pp egy átlagossan jó startoláshoz még akkor se ha horda szinekbe szerepelsz egyszerűen ésszel kell játszani és kész
 

DeletedUser87

Vendég
Egy agyra, kis ésszel :D

Arra nincs szükség, ez egy játék ami az aktivitáson múlik nem az észen.Hiába van eszed ha nincs időd kispupák. Nos nekem van időm így nem kell gondolkodjak hisz az idő megold mindent.
 

DeletedUser

Vendég
Arra nincs szükség, ez egy játék ami az aktivitáson múlik nem az észen.Hiába van eszed ha nincs időd kispupák. Nos nekem van időm így nem kell gondolkodjak hisz az idő megold mindent.

Olyan hülyeséget mondasz, hogy az iszonyat. Ez a játék 90%-ban csak az észen múlik. Stratégiai, észjáték. Ha valaki hülye, lehet akármilyen aktív, noob marad.
 

DeletedUser87

Vendég
Egy katona sosem az eszéről hires, egy katona parancsot teljesit. Kap egy kordinátát és támad. Nem kell gondolkodni, megfelelő időben elegendő számu támadást kell inditania.
 

DeletedUser87

Vendég
Elég vastag bőr van a pofámon, bírom a kritikát és épitő jellegét kockaként épitem bele a játékomba.
Köszönöm a bizalmat!
Chosen!
A vezér és a vezetők majd gondolkodnak helyettünk klántagok, társak helyett. Ez olyan mint egy munkahely, te csak azt hiszed hogy gondolkodsz és használod az eszed, pedig te csak a kötelességed végzed , napi rutin vagyis nem igényel gondolkodást. Ha problémád van jelzed a vezetőknek és megoldják helyetted. Energiát spórolsz, nem kell agyalj a hülyeségeken. Többek közt ez a 90%os agymüködés vezet a klánok bomlásához is. Döntsd el, gondolkodni akarsz vezető lenni, vagy parancsot teljesiteni és játékos lenni?! A 2 együtt elég veszélyes. Nem gondolod?
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Eddig ez lesz a leguncsibb szerver, sima Horda győzelem.. :(
Ha csak nem lesz egy-két felkelő.. :D
 
Fent