Csevegő

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Válaszolva a törölt hsz-re, nálam cifrás a dolog,belső inaktív kizart semleges(aszem ezeket soroltad) szövi Barbi és nem utolsó sorban ellen falu,kész karácsony fa... De az a hsz szükséges volt hogy teljes legyen a videó öngólja, hisz miközben a név horda verő, 99% EW falukbol áll :)

Ha nem én , akkor más csap le rá :p
 

DeletedUser19570

Vendég
Szép napot :)

Gratulálok az EW/Lost párosnak a mai védekezéshez, viszonylag szépen le hozták az első Armát :)


Örülünk tibax, hogy vissza tértél a világra. Eddig hol voltál? Tudomásom szerint a 4. armát kapjuk.:)
De tudom, tudom... Nem kell megmagyarázni, eddig csak játszadoztatok:rolleyes::rolleyes:
Talán eddig nem a jelentgetésekre kellett volna koncentrálni, hanem a játékra és akkor már lehetett volna kisebb nagyobb sikered!
(Csak közöttünk, milyen fura, hogy 1 hónapja nem merted kóstolgatni Diiegox-ot, majd a bolygó állásnak köszönhetően pont akkor amikor? )
 

DeletedUser19410

Vendég
Örülünk tibax, hogy vissza tértél a világra. Eddig hol voltál? Tudomásom szerint a 4. armát kapjuk.:)
De tudom, tudom... Nem kell megmagyarázni, eddig csak játszadoztatok:rolleyes::rolleyes:
Talán eddig nem a jelentgetésekre kellett volna koncentrálni, hanem a játékra és akkor már lehetett volna kisebb nagyobb sikered!
(Csak közöttünk, milyen fura, hogy 1 hónapja nem merted kóstolgatni Diiegox-ot, majd a bolygó állásnak köszönhetően pont akkor amikor? )

Rosszul nézted, az első 3 nem mi voltunk hanem a Hordapunisher. Csak belsőzte valamelyik szomszédod. Monda baxi, hogy nem jó név, könnyű összekeverni :D

A bolygók állását miért kell nézni? Mi bénák csak a pontnövekedést szoktuk :oops:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Rosszul nézted, az első 3 nem mi voltunk hanem a Hordapunisher. Csak belsőzte valamelyik szomszédod. Monda baxi, hogy nem jó név, könnyű összekeverni :D

A bolygók állását miért kell nézni? Mi bénák csak a pontnövekedést szoktuk :oops:

Pont >> minden
 

DeletedUser19570

Vendég
Rosszul nézted, az első 3 nem mi voltunk hanem a Hordapunisher. Csak belsőzte valamelyik szomszédod. Monda baxi, hogy nem jó név, könnyű összekeverni :D

A bolygók állását miért kell nézni? Mi bénák csak a pontnövekedést szoktuk :oops:


Atya ég, Kappl te még létezel? Szerver kezdete óta nem hallok felőled semmit. De a staton látom, hogy féltékeny vagy a Hordapunisher névre :D:D
 

DeletedUser19606

Vendég
Ezt csak azért rakom ki, mert évek óta kurva sok az álszent duma itt a fórumon holott a vak is látja, hogy adott esetben mindenki egyformán cselekszik és az adódó lehetőségeket ugyan úgy mindenki mindig kihasználja a klánja vagy a saját érdekében. Persze aki a faszénbánya rossz végén van mindig kijön ide picsogni, de azzal sincs gond, az is logikus reakció.

"Nem az az igazán ügyes, aki száz csatában győz, hanem az, aki harc nélkül vesz erőt az ellenségen."

"A háború mindig a csalás útját járja. Így ha képesek vagyunk valamire, tegyünk úgy, mintha nem lennénk rá képesek; ha valamit felhasználunk, tegyünk úgy, mintha nem használnánk fel; ha közel vagyunk, keltsük azt a látszatot, hogy távol vagyunk; ha távol vagyunk, keltsük azt a látszatot, hogy közel vagyunk; előnyöket kínálva csalogassuk (az ellenséget), sorait megzavarva mérjünk csapást reá; ha mindene megvan, jól készüljünk fel ellene; ha erősebb nálunk, kerüljük el (az összecsapást); ha dühös, vezessük félre; magunkat alantasabbnak mondva tegyük elbizakodottá; ha friss erővel rendelkezik, fárasszuk ki; ha (egységei) szoros kapcsolatban vannak, ziláljuk szét őket; ott támadjuk meg, ahol nem készült fel a védekezésre, s akkor küldjük előre (csapatainkat), amikor (az ellenség) éppenséggel nem várja."

Szun Ce: A háború művészete
Ajánlom
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Örülünk tibax, hogy vissza tértél a világra. Eddig hol voltál? Tudomásom szerint a 4. armát kapjuk.:)
De tudom, tudom... Nem kell megmagyarázni, eddig csak játszadoztatok:rolleyes::rolleyes:
Talán eddig nem a jelentgetésekre kellett volna koncentrálni, hanem a játékra és akkor már lehetett volna kisebb nagyobb sikered!
(Csak közöttünk, milyen fura, hogy 1 hónapja nem merted kóstolgatni Diiegox-ot, majd a bolygó állásnak köszönhetően pont akkor amikor? )

Nyaralni voltam:oops:

Első arma,a csoportos megmozdulasok nem számítanak armának, én ki jöttem gratulálni ere meg... :(

Hát szépek vagytok :(

(amúgy már a kizárás előtt piszkáltuk egymást :p, sozatok rám még valamit, nagy a hátam és el bírja:rolleyes:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
EBfZ2n3.png

o7hbfEH.png
 

DeletedUser19606

Vendég
Fuggetlenul attol, hogy ki az erintett, mert nemtom mi tortent, de mindig az a felelos aki szabalyt szeg, olyat tesz amiert kizarhao.

Eleve fura szo az, hogy "kizaratas". Miert az a mocsok aki jelent es miert nem az aki szabajt szeg? Nem kell okot adni es aki profi az nem is ad, vagy merlegeli a kockazatot es a kovetkezmenyek tudataban dont, hogy megeri-e a kockazatot.

A legnagyobb hulyeseg az lenne ha nem jelentjuk azt aki jogosan (ezt ugye a sup. donti el utolag) jelentheto. Es rossz iranyba is terelne a jatekot. Mi lenne a hatarvonal ha nem az irott szabalyok adta keretek? A szokasjog?

Logikus a jelentes es nem kell h. lelkiismereti problemat okozzon. Az illetektelenul szerzzett informaciora alapozott jelentes viszont aljas. De meg akkor is az a legfobb hibas aki olyat tett amiert buntetheto.
 

DeletedUser19606

Vendég
Meg hozzateszem, hogy ez ugy teljes, hogy ehhez kell egy objektiv es igazsagos support team aki jol kiszamithatoan es konkret szempontrendszer szerint mindig azonos dontest hoz. Olyan nem lehet a rendszerben, hogy ezert "kizarhato", mert akkor a rendszer rossz. Ket opcio lehet.

1. Ezert KELL buntetni. igy es igy
2. Ezert NEM LEHET buntetni sehogy.
 

DeletedUser19570

Vendég
Nyaralni voltam:oops:

Első arma,a csoportos megmozdulasok nem számítanak armának, én ki jöttem gratulálni ere meg... :(

Hát szépek vagytok :(

(amúgy már a kizárás előtt piszkáltuk egymást :p, sozatok rám még valamit, nagy a hátam és el bírja:rolleyes:)

Nem sózok rád semmit sem, csak túl sok a véletlen, nemde?;)
 

DeletedUser19410

Vendég
Amúgy köszönöm a ma reggelt, őszintén nem tudom mire volt ez jó nektek, de legalább lesz kis Lev pontom is :oops:

#ahajadismijen#.. #atámadásodismijen#
Most te azt mondod, hogy a Hordaverő az akciója után jobb ha a belsőzésnél marad?
Na ez meg tőled nem volt szép :(
:D
 
Fent