Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Mi történt már megint az EW-vel????
Valami V40-hez hasonló összefogsás alakult? Ott is istenek lettek (VIB), ez valami fétis lehet. :)
Bár a nevükből ítélve lehet 55re gyúrnak...Ha addig elegen abbahagyják a komoly ellenfelek közül, ott még lehetnek istenek. :D

Válaszokat a népnek! :D Pörögjön a fórum! :D

Én úgy tudom, vezetésváltás lett. LOST-al meg amúgy is eleje óta egy oldalon álltak, több értelme van egy zászló alatt próbálkozni, és alkotni valamit. Én szurkolok nekik, hogy legalább egy jó ellenfél legyenek, ha már a győzelemre az esély kevés.
 

DeletedUser19613

Vendég
Ezt már régen elbukták, volt egy időszak amikor reális esélyük lett volna a Horda ellen, de most már megállíthatatlanok és csak idő kérdése mikor húzzák be a szerót. Ami inkább a kérdés, hogy vajon tovább tudja-e vinni a Horda ezt az erős keretet az elkövetkezendő szerókra mert jelenleg a legerősebb tagság az övüké, ehhez kétség sem férhet.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Ezt már régen elbukták, volt egy időszak amikor reális esélyük lett volna a Horda ellen, de most már megállíthatatlanok és csak idő kérdése mikor húzzák be a szerót. Ami inkább a kérdés, hogy vajon tovább tudja-e vinni a Horda ezt az erős keretet az elkövetkezendő szerókra mert jelenleg a legerősebb tagság az övüké, ehhez kétség sem férhet.

Ehhez kellett vigyo szeró eleji teljesítménye :) sokan miatta indultak el itt.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Ezt már régen elbukták, volt egy időszak amikor reális esélyük lett volna a Horda ellen, de most már megállíthatatlanok és csak idő kérdése mikor húzzák be a szerót. Ami inkább a kérdés, hogy vajon tovább tudja-e vinni a Horda ezt az erős keretet az elkövetkezendő szerókra mert jelenleg a legerősebb tagság az övüké, ehhez kétség sem férhet.

Nem kell oda erős tagság, ha van egy EzL-ed... Csakúgy mondom:D
 

DeletedUser19422

Vendég
Na bakker pedig most értem vissza a popcornnal. :D
Mi történt amúgy, hogy ennyire kiborult?
Kicsit rosszul esett neki , hogy élete munkásságát , ( egy topfiókot :D ) , tiltották , amibe elmondása szerint mérhetetlen mennyiségű pénzt , energiát és időt ölt.
Olyan szépen , kulturáltan adta a nyilvánosság tudatára , hogy könnyek csordultak ki a szememből...
Hogy volt valakinek szíve ilyet tenni szegénnyel , élete remekművét elvesztette és ezzel értelmetlenné válik létezése

Ui: Hell hajrá ne add fel , minden jogi lehetőséggel élni kell , ez a csúnya support nem tehet veled ilyet
 

DeletedUser19606

Vendég
Basszus... :( Akkor nem csoda, hogy nem pörög ez a fórum... Bár az igaz, hogy a Hordát már megverte itt a fórumon az első héten, lehet új kihívást keresett. :D

Na de komolyra fordítva a szót...

Ki bírta tovább? Vigyó vagy Gabera? :D
 

DeletedUser19525

Vendég
Sziasztok nem szoktam ide írni és nem is nagyon fogok de azt megjegyezném hogy sokan itt hagyták a klánt szó nélkül még mikor a Lost-ba voltam a Horda pedig csak ilyeneket foglalgatott tőlünk. Most hogy a lyuko átált hozzánk egyformák lettek volna az erőviszonyok erre a Horda elkezdte toborozni a lyuko tagokat. Na most komolyan ez a legerősebb klán és ezt isteníti mindenki? :)
 
Fent