Csevegő

DeletedUser19570

Vendég
Sok? :O
Az előbb még egyről volt szó, most már sok, aszem le vagyok maradva :(

Amúgy köszönöm a ma reggelt, őszintén nem tudom mire volt ez jó nektek, de legalább lesz kis Lev pontom is :oops:

#ahajadismijen#.. #atámadásodismijen#

Most ezzel azt akarod mondani, hogy a 2x túlerő nem tudta megfogni egy belsőzésből élő mini nukejait?:p:p
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Olyanokat írsz h lassan szótár kell :eek:

Tehát kezdjük elölről :D
Mi az a sok véletlen és mi az a mini Nukè? :confused:

Lassan kezdem szégyellni magam, h ennyire tudatlan vagyok :(
 

DeletedUser19439

Vendég
Jó videó csak a játékos neve nem túl találó :(

Nekem inkább EW punisher-nek néz ki :oops:

http://hu.twstats.com/hu48/index.php?page=player&mode=conquers&id=1123110

Frissen jöttem a fiókba, el lett víve az kitiltott account falui amik maradtak, ezen felül utána egy abbahagyó játékos? Ezek kezdődtek 3 hete, majd 1 héten át. Friss faluk, friss képzések :eek:
A te twstatod sem virít valami szépen. 3/4 belső, a másik nagy része barbár :oops: Lenyúltam volna a te neved?
Sok? :O
Az előbb még egyről volt szó, most már sok, aszem le vagyok maradva :(

Amúgy köszönöm a ma reggelt, őszintén nem tudom mire volt ez jó nektek, de legalább lesz kis Lev pontom is :oops:

#ahajadismijen#.. #atámadásodismijen#
Most te azt mondod, hogy a Hordaverő az akciója után jobb ha a belsőzésnél marad?
Na ez meg tőled nem volt szép :(
:D

Ha az nektek nagy akció, hogy kb 30 nukeot 60kl nemeses kísérettel megtudtatok fogni őrtorony mellett a játék ezen szakaszában akkor őszintén gratulálok :oops:
Kicsit rombolgattam, növeltem 1 kevés LET pontot, kóstolgattam.
Tudod mint régebben csak most élessel.
Sajnálatos módra csak az 1/3 támadóim haltak be, pedig meghalni küldtem őket :\

Te/ ti mikor jöttök már rám pár nukeal? :eek:
 

DeletedUser19410

Vendég
Ha az nektek nagy akció, hogy kb 30 nukeot 60kl nemeses kísérettel megtudtatok fogni őrtorony mellett a játék ezen szakaszában akkor őszintén gratulálok :oops:
Kicsit rombolgattam, növeltem 1 kevés LET pontot, kóstolgattam.
Tudod mint régebben csak most élessel.
Sajnálatos módra csak az 1/3 támadóim haltak be, pedig meghalni küldtem őket :\

Te/ ti mikor jöttök már rám pár nukeal? :eek:

Varmax az ilyet már armánák hívja :D
Amúgy, ha minden a terveid szerint ment, nem tudom miért magyarázkodsz :) Üdvözlöm Kagot :)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Nem dicsekedni jöttünk , csak még kérdezni h mire volt jó :D

Amúgy, EzL azt mondta ha rajtam szerzitek meg a támadót és nem ő lesz az, akkor belsőre kerülök :(

Így kénytelen voltam kevés Nukè elé be állni,nem akartam el rontani az ő statját is:oops:
 

DeletedUser19410

Vendég
Nem dicsekedni jöttünk , csak még kérdezni h mire volt jó :D

Amúgy, EzL azt mondta ha rajtam szerzitek meg a támadót és nem ő lesz az, akkor belsőre kerülök :(

Így kénytelen voltam kevés Nukè elé be állni,nem akartam el rontani az ő statját is:oops:

Ezt úgysem hisszük el neked. Tuti el vagy szállva, hogy pályafutásod első komoly armáját le tudtad védeni és most csak arcoskodsz :D:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
8YrP2sm.png

bqd26BS.png
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.108
Hmmm, keleten szépen vigyàztak a barbikra.
Jól lehet ott még farmolni gondolom
 

DeletedUser19606

Vendég
Mi történt már megint az EW-vel????
Valami V40-hez hasonló összefogsás alakult? Ott is istenek lettek (VIB), ez valami fétis lehet. :)
Bár a nevükből ítélve lehet 55re gyúrnak...Ha addig elegen abbahagyják a komoly ellenfelek közül, ott még lehetnek istenek. :D

Válaszokat a népnek! :D Pörögjön a fórum! :D
 

DeletedUser19410

Vendég
Mi történt már megint az EW-vel????
Valami V40-hez hasonló összefogsás alakult? Ott is istenek lettek (VIB), ez valami fétis lehet. :)
Bár a nevükből ítélve lehet 55re gyúrnak...Ha addig elegen abbahagyják a komoly ellenfelek közül, ott még lehetnek istenek. :D

Válaszokat a népnek! :D Pörögjön a fórum! :D

Majd jön hell aztán ő megadja nekünk a válaszokat :D
 
Fent