Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser19259

Vendég
A férgeknek nincs lába, ígyhát kullogni sem tudnak... Ahj Bad, úgy érzem kevés lesz ide az idegen szavak szótára :/
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Nézem a jóoldalát,és valóban van neki olyan is.
Azok a férgek is elkullogtak,akik nyiltan vállalják egy másik világ csevegőjében hogy más klánokban kémjei vannak.
Tehát igaz ami igaz,köszönöm Random:)

Egy fosh klánt hagytak ott, amit képtelen voltál vezetni! Elárulom: ebbe a játékba szórakozni jönnek az emberek nem szenvedni az inkompetenciádtól - bármilyen szórakoztató is tudsz lenni! :) Igazi féregként persze Te inkább azokat hibáztatod akik enyhén szólva nem érezték jól magukat rendkívül bölcs diktatúrád alatt! :D Logice!
Ja igen, és persze, voltak és vannak is kémek! Hogyne! De még a TEK, a kormány és az Ufók is nekünk dolgoznak! De igazából mi pénzeljük Sajtmacskát, hogy pénzelje az ASGét hogy támadja a Soros által támogatott alapítványokat, miközben a bábként rángatott árulóid hátbaszúrnak Téged! :p Az egész egy összeesküvés, ami a kormányzat legmagasabb szintjeiig is elér!
...
Vagy csak egy gyökér vagy aki mindig másokat hibáztat a saját hibáiért! :p
 

DeletedUser19276

Vendég
Egy fosh klánt hagytak ott, amit képtelen voltál vezetni! Elárulom: ebbe a játékba szórakozni jönnek az emberek nem szenvedni az inkompetenciádtól - bármilyen szórakoztató is tudsz lenni! :) Igazi féregként persze Te inkább azokat hibáztatod akik enyhén szólva nem érezték jól magukat rendkívül bölcs diktatúrád alatt! :D Logice!
Ja igen, és persze, voltak és vannak is kémek! Hogyne! De még a TEK, a kormány és az Ufók is nekünk dolgoznak! De igazából mi pénzeljük Sajtmacskát, hogy pénzelje az ASGét hogy támadja a Soros által támogatott alapítványokat, miközben a bábként rángatott árulóid hátbaszúrnak Téged! :p Az egész egy összeesküvés, ami a kormányzat legmagasabb szintjeiig is elér!
...
Vagy csak egy gyökér vagy aki mindig másokat hibáztat a saját hibáiért! :p

A hibáimat akkor beismertem,tehát senkit sem hibáztattam.
Első nem volt az igazi,a màsodik màr nagyon vicces hozzàszólás volt,de a valósàgtartalmat még egy kicsit hiányolom.
Esetleg nekifutsz harmadjára is?
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Meggyónom bűneimet... Szóval akkor most már mindenki más gonosz, de az én lelkem tiszta?

Régi szép idők, amikor még ez így működött :) Tudtam én, hogy vissza sírom a középkort...
 

DeletedUser18465

Vendég
Van néhány féreg amely két lábon jár:)
Lásd Aldaron:)
:) tudhatnad hogy nem idegesitenek fel ezek a dolgok igy ne is erolkodj. Teged bosszantanak meg mindig ezek a dolgok es nem tudod elfogadni. Csak te ragodsz meg ezeken a semmisegeken. Martirkodnibmeg nem kell
 

DeletedUser18324

Vendég
Ja igen, és persze, voltak és vannak is kémek! Hogyne! De még a TEK, a kormány és az Ufók is nekünk dolgoznak! De igazából mi pénzeljük Sajtmacskát, hogy pénzelje az ASGét

Gyáááá,Bemutatsz 1 UFO-nak? o_O :D
Mondjuk van pár ember itt akinek a felfogása inkább a földönkívüliekre emlékeztet,mint egyszerű földi emberekre..:p
Nem akarok itt mutogatni kire gondolok (Dongábor,Zs3ml3..stb),de szerintem mindenki tudja kikre gondolok..:D :D
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Csak úgy megjegyzem, megszületett a topik hsz-e, Will legalább érti a lényeget :D

Egyetértek. Ez nem beszólás, de ezen kívül az elmúlt 20 oltás, szurkálódás valami fenomenálisan szr volt... gyerünk skacok, megy ez jobban is! :rolleyes:
 

DeletedUser87

Vendég
Vajon lesz a Random klánnak ellenfele V47en? 20on pár emberrel körbe verik a világot :)
 

DeletedUser87

Vendég
Az már akkor szép csipet csapat, gyalog galopp lesz a világ így nem is kell csodálkozni hogy 2 világon vagytok komolyan jelen, simán futja az erőtökből.
 
Fent