Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser12157

Vendég
Most az lenne a fer, hogyha a vezér séf válaszolna, de azért írok én egy pár sort indoklás képpen :)

Mivel én is úgy gondolom, hogy január vége, február elején fogkezdődni a világ, ezért még rengeteg időnk van eldönteni, és esetleg lezárni addigra a világot.
Ha akarnánk, akkor fel tudnánk kicsit pörgetni az eseményeket, mert az ellenféltől nem hogy ellenállást, de csak kilépeseket, és feloszlatásokat látunk... :)
HA esetleg nem végeznénk addigra, akkor nem gondolnám azt, hogy indulunk, mert 2 világot 100%-os odaadással nehéz tolni munka és suli mellett :)
HA végzünk addigra, akkor sem biztos, hogy indulunk, hisz még messze van, sok minden változhat.

Egyébként skypeon szóba szokott néha kerülni, de konkrétabb válasz még nem érkezett :)




Báttya

Azt írod, hogy nem történik semmilyen ellenállás, tehát ez azt jelenti számomra, hogy nincs sok dolgotok már azon a világon.

Aztán a következő mondat már arról szól, hogy azért nem vágtok bele új világba, mert 2 világot nehéz 100%-os odaadással tolni egyszerre (ami való igaz).

Viszont... ha már nincs semmi dolgotok az egyik világon és ellenállást sem tapasztaltok, akkor oda már minek 100%-os odaadás? :D

Szerintem kicsit üti egymást a két kijelentés.
 

DeletedUser

Vendég
Ha végezne,Randomnak nem sok esélye lenne,max ha megint a világ jönne a spárta ellen..:p :)
EW ellen is ne felejtsük el hogy a DSA+Random kellett,s a Random ahogy értesültem elég sok játékost veszített a v46 miatt,bár a volt TEMP-esek 1 részét is megszerezte Sofi,de úgy hiszem ezen a világon is Tatus,és Fire vezetésével nyernek majd,ellenfél nélkül...
Te meg miről zagyválsz itt? A jellemtelen =Random=nak köze nem volt az EW legyőzéséhez, leléptek északra sunnyogni. Szerintem inkább hallgass, és ha nem tudsz biztosat tartsd meg magadnak.
 

DeletedUser19095

Vendég
egy klán miért sunnyog, ha kiválaszt egy kontinenst ahol játszani akar? észak mindíg is keményebb volt mint a déli rész ha nem tudnád. a többiek menekültek a random elől délre :D
 

DeletedUser18324

Vendég
Te meg miről zagyválsz itt? A jellemtelen =Random=nak köze nem volt az EW legyőzéséhez, leléptek északra sunnyogni. Szerintem inkább hallgass, és ha nem tudsz biztosat tartsd meg magadnak.

Ezzel is csak engem igazolsz,hisz az EW gyengébb klán volt mint a spárta,ezt szerintem mindenki elismeri..
S ha a Random még ellenük sem mert fellépni,csak a világ másik felén erősödni,akkor 1 spárta ellen mennyit érne? :D
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Ezzel is csak engem igazolsz,hisz az EW gyengébb klán volt mint a spárta,ezt szerintem mindenki elismeri..
S ha a Random még ellenük sem mert fellépni,csak a világ másik felén erősödni,akkor 1 spárta ellen mennyit érne? :D
Rég láttam tőled ekkora marhaságot, de jó látni hogy idén se kell komolyan vegyünk.
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Örömmel látom, hogy a külső fórum mindig és minden világon arról fog szólni, hogy boldog-boldogtalan aki ide beregel mergszavazza, hogy melyik klán lesz vagy volt a jobb! :p
Mintha ebben a kérdésben a szavazás bármi jelentőséggel is bírna!
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
A HORDA nem fog indulni,legalàbbis a jelenlegi àllàs szerint,mivel sok tagja egymàs utàn nyomta a vilàgokat ès vanak akik több vilàgon is jelen vannak,igy kis pihenő lesz valoszinűleg :D

(Legalàbbis a vezetősègi tagok nagy rèsze,kisebb pihenőt tart majd)
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Én kipróbálnék egy ilyen beállítást is most már,ha lehetséges.Itt tényleg nem tudnának a "pp királyok" semmit mást kezdeni mint nyersit vásárolni.Csak prémium felület esetleg fiókkezelő.
Ha nem is következő(V47),hanem valamelyik azután lenne ilyen beállításokkal,mondjuk V50 amire szerintem többen készülnek nagyobb klánok.Talán el lehetne érni ezekkel a beállításokkal,hogy kicsit nagyobb világ legyen,mint 4 kontinens.Nincs fal építés 30 mp alatt,nincs kovácsműhely csak,mert vettem elég nyersit,stb...


Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 80%-át birtokolja 14 napig.
Győztes klán legnagyobb játékos: 2000 prémium pont
Győztes klán második legnagyobb játékos: 1500 prémium pont
Győztes klán harmadik legnagyobb játékos: 1000 prémium pont
Győztes klán többi tagja: 300 prémium pont


Általános beállítások
Végjáték:
Dominancia
Játék sebessége: 1.5
Egység sebesség: 0.67
Morál: Aktiv

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók:
Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Inaktív
Azonnali befejezés:Inaktív
Építkezés árának csökkentése:Inaktív
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.

Jutalmak/Eredmények
Jutalmak:
Aktív

Építkezés
Épület bontása:
Aktív

Általános szabályok
Szabad kereskedelem:
Aktív
Piaci max. arány: 1:1
Szabad kereskedelem kezdete a piacon: A játékos kezdési időpontja határozza meg
Nyersanyag küldésének időpontja klánon belül: 30 nap
Nyersanyag küldésének időpontja klánon kívül: 60 nap
Hosszútávú helyettesítési korlátozás: Aktív

Kiegészítés
Legyőzött ellenfelek ranglistája:
Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Kereskedelem, visszavonási idő: 10 perc

Seregmozgások
Milliszekundum:
Aktív
Támadás visszavonási ideje: 10 perc

Kezdővédelem
Kezdők védelme:
7 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag:
Aktív
Lovagi rendszer: ÚJ, a lovagnak nincsenek fegyverei, képességeket szerez.
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Aktív
Őrtorony: Inaktív
Áltámadás:Aktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (2500 pontig)
Barbár falvak visszabontása: Aktív

Zászlók
Zászlók:
Aktív

Milícia
Milícia:
Aktív

Főnemesek
Főnemesek képzése:
Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 100 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1.5

Klán
Klánharcok elérhetők:
Igen
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 70

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya:
emelt
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés:
Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 60 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 120 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 120 napot helyettesítés alatt állt.

Éjszakai bónusz
Éjszakai bónusz:
Aktív
Időtartam: 23:00-07:00

Nemrég tettem egy beállítási javaslatot a V47-es javaslatoknál.
Sokan örülnének egy nem pp függő világnak!!!

Várnék rá egy supporter reakciót.Megoldható lenne-e?Vagy szavazásra lehetne bocsájtani?Mondjuk V50...

Szala
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
l3u8iabp1eg15mbnd3cz.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7641

Vendég
A support leveleimre kb. 4 napos válaszidő van. Tehát lehet azért nem válaszolnak, mert elfoglaltak/nem érnek rá. Illetve azért, mert vagy 10-szer olvastam már különböző topicokban, hogy nálunk (magyar honban) nem opció a prémium pontok kivétele. Amennyiben olyant szeretnél németeknél indul holnap 4/0.25-ös prémium nélküli világ (elvileg). Ők párosan indítanak 2 szervert 1 lassú prémiumosat és egy gyors prémium menteset, ha jól tudom a lengyelek is és ők novemberben indítottak utoljára szóval ott is lehet várni hasonlót. (angoloknál ma indult egy 1.6/0.625-ös prémiumos világ, de ez tudom irreleváns)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent