Csevegő

Kategória: 'Világ 46', témanyitó: hotmerix7, téma nyitása: 25. Nov 2017.

Oldal megosztása

1. kincsem

kincsem Active Member

Üzenetek:
    131
    Kapott kedvelések:
    34
    A
    Azt mondják a bölcsek:h....nek áll a világ.) és ez így van..egyébként meg nem várok tőle semmit! egyszerűen iritált ez a beszólása hogy nem vagy vezető!,és 10éves kh vezetők sem mertek bla bla ..az kicsit kiverte a biztit, hiszem kevesebb
    Thorfilmet kéne nézni)) tényleg nem bántom

2. kincsem

kincsem Active Member

Üzenetek:
    131
    Kapott kedvelések:
    34
    aba,én nem szidok senkit! hogy utolag ki mit hogy magyaráz tök felesleges,egy dolog ami tény hogy nem volt topon a vezetés ac-be,,ennyi.hidd el mint fekete báránynak sokat papoltam a belsözésekért,
    AC sikeresen elbénázott egy belsőzést is aminek következtében Baby bagázsd megerősödött.
    ez nem volt belsőzés,,lezsot két tagotok védte be ebből egyikbeby volt, utána kapott beby egy ajánlatot és lépett, ,de ezt te is jól tudod!)én meg azt hogy ez a 3 ember KH okozta a legnagyobb csalódást, de !semmi köze az igazsághoz,hisz asg csak nézd meg a statit kevés falut vitt..velünk volt gond,és azt hiszem ezt a tapasztalanság okozta és most nem a játéktudásra gondoltam,de mindig tanul az ember)legalábbis remélem.de sajna a régiek akik 7-8-9-10.éve kezdték mára csak 1 2 köszával találkozól..pp világok,de ezek a világok nem fognak jó tapasztalt játékosokat generálni.kegyetlen az élet!

3. Egy Fiók

Egy Fiók The King of Asgard

Üzenetek:
    353
    Kapott kedvelések:
    497
    Kicsi kincsem..... varázsolj magadnak inkább! :D Írhatsz lilával hupikékkel de itt az igazság:

Azért van/volt igazság abban amit Gábor írt.
    Az AC konkrétan az utolsó armájukat leszámítva tehetetlen volt.
    Lehet szidni az asg-t, mert csináltak dolgokat, de ők egész végig két frontos háborút vívtak. Hogy miért az nyilván az asg vezetőség hibája de, az mindenképpen látszott hogy nagyobb potenciál volt bennük mint az acben.
    Egyáltalán nem voltunk biztosak abban hogy az ac bírni fogja a nyomást.
    Északon az asg elverte az F-et, amit igazából már akkor is Cotl tagok helyeltek.
    Észak akkor elesett, ugyan Underék+ Márkó mindent megtettek hogy ne így legyen de mi ott csak késleltetni tudtuk a dolgokat.
    Ha északkal leszámol az asg akkor áttudtak volna fordulni teljes egészében az AC-ra, amitől mi eléggé féltünk mert az ac nagy asg arma nélkül is bukott falukat.
    Két lehetőségünk volt az egyik hogy átvesszük az Ac felett is az irányítást a másik hogy valahogyan megpróbáljuk kierőszakolni a győzelmet.
    AC feletti irányítást azért nem akartuk erőltetni nehogy sértődés legyen + így is le voltak terhelve Márkóék rendesen.
    Ezért marad az egyszerűbb út az asg megdöntése. Conq akkor nem nagyon volt aktív, látszott is mert konkrétan fele annyi ponttal nálunk volt a top1 let.
    De ha Conq belendült volna mi is bajba kerültünk volna mivel a mi frontunkon is voltak rések...+ Conq szívósan védekezett volna ha más nem egy nagyon lassú, bizonytalan előretörést tudtunk volna csak elérni. Ezzel időt adva az asgnek egy AC elleni frontra. AC sikeresen elbénázott egy belsőzést is aminek következtében Baby bagázsd megerősödött.
    Egy fullos asg arma szerintem elsöpörte volna az AC-t, azzal a vezetésével amije volt biztosan.
    Egy akkora klán mint mi vagy még nagyobb is szinte egyáltalán nem tudott haladni, vagy csak nagyon lassan.
    Mi daráltunk az asg fronton az ac meg magát daráltatta az ac fronton.
    Nem mondom hogy az acben rossz játékosok lettek volna, csak sajnos a vezetésük nem volt a toppon szervezés ügyileg.
    V31-ről voltak keserű tapasztalataink, akkor is pont egy ilyen szitu volt egyik kontinens teljesen használhatatlan volt.
    Ezt nem akartuk, hogy az asg levegőhöz jusson, és esetlegesen armát nyomjon délre.

4. kincsem

kincsem Active Member

Üzenetek:
    131
    Kapott kedvelések:
    34
    mondtam ha téged ez boldoggá tesz legyen)de aki 3 embert is benézett és utána inkább törölt,hát erre mondják a bölcsek:ha tudom hogy elesek,előtte leülök)az igazság kedves akkor lenne ott ha itt lennél lenétek a világon..)

5. kincsem

kincsem Active Member

Üzenetek:
    131
    Kapott kedvelések:
    34
    hu valakinek bele léptem a lelkivilágába,,ha így van nem volt szándékos)de nem vagyok egy ilyedős fajta)

SystemFaiL kedveli.
  6. abaaba2

abaaba2 Well-Known Member

Üzenetek:
    439
    Kapott kedvelések:
    432

Nem szerintem nem arra gondolsz amelyikre én gondolok.
    Lorika volt talán aki elkezdett belsőzni egy tagot, csak hát nem azokat a falukat vitte amik lezsoék mellett voltak hanem amik hátországban ezt baby kiszúrta és jó pár ingyen falut behúzott.
    Nem téged szidlak meg renixet mert ti legalább kitartottatok csak azt mondom hogy mi ilyenekre gondoltunk/készültünk.
    Ezen változtatni már tényleg nem lehet ez van, ebből már csak tanulni lehet hogy következő szervereken mit ne. :)

7. renix

renix Member

Üzenetek:
    39
    Kapott kedvelések:
    28
    Hol a mese, "kedves pityu"? Tán itt:

Vagy a telefonomban, ahol fenyegető üzeneteket küldtél, netalántán a kincsemnek szánt sms-edben, hogy "jobb ha a közeljövőben nem teszitek be a lábatokat vas megyébe"? Szerintem örülhetsz, hogy egy sima játékbeli kizárással megúsztad, azért csak az itt felsorolt dolgokból egyéb nagyobb ügyet is csiholhattunk volna.

Melletted kiállt 2 ember, mellettünk 30-40, akik nem dőltek be a manipulációdnak. A megmaradt AC-ben is volt olyan tag, aki többünknek könyörgött, hogy hadd jöjjön át, de nem vettük be.

A kettőnk közötti különbség, hogy én minden szavam alá tudom támasztani, te semmit.

Helyesírás pedig elégtelen :)

-NooBLeadeR- kedveli.
  8. Mad Max73

Mad Max73 New Member

Üzenetek:
    7
    Kapott kedvelések:
    19
    He he...na ehhez hozzá kellett már szóljak! :))) Szerény személyem sose lesz nagy név....csak egy stabil alapjátékos...aki csak szólóban nyomja! ;):)

9. schulteisz

schulteisz New Member

Üzenetek:
    20
    Kapott kedvelések:
    16
    szerény személyed bármely klán stabil pontja lehetne vagy már volt is :)

-kezdőharcos- kedveli.
  10. Mad Max73

Mad Max73 New Member

Üzenetek:
    7
    Kapott kedvelések:
    19
    Wao! Köszi!!! Csak Marko akart mindig kidobni...:D Majd jelzem neki,hogy kérek a nevem mellé egy titulust "Kabala Maci" néven....:D Állandóan a 7. szero győzelemmel akart motiválni! :))))

-NooBLeadeR- kedveli.
  11. kincsem

kincsem Active Member

Üzenetek:
    131
    Kapott kedvelések:
    34
    Őszinte leszek! én büszke vagyok magamra!hogy lehetek-e vagy sem nézőpont kérdése...ez a világ felül múlt mindent!de még mindig az a KH él bennem,ahol hajnal 2 órakor felkelsz és indítasz akár védőt,akár támadást a társaid miatt mind ezt úgy hogy 4kor kelsz és mész dolgozni..Tudni kell egy vezetőség mindig a klánért van!a tagság meg a jó vezetőségért..Soha nem szabad titkolozni infokat nem közölni.miért mért van..a döntés az ővék hisz bizol bennük!,és AC -be simán bejött ,mint király (nekem már csak szépreményű marad)logikája..por népnek hallgass a neve!Nem érted hisz nem vagy vezér))ezen a mondaton mindig behalok..egy biztos ,okosak ügyesek voltatok,megérdemlítek a győzelmet!Egy dolgot sajnálok..csubit!pedig nem voltunk a szive csücske egymásnak,jó ideig!)7plusz 1 nap és szervergyőztesek vagytok!):eek::p:rolleyes:o_OGRATOLÁLOK

12. kincsem

kincsem Active Member

Üzenetek:
    131
    Kapott kedvelések:
    34
    Drága aba!jól tűrőm a kritikát)ezt te írtad!erre írtam hogy nem szidok sengít)
    Lehet szidni az asg-t, mert csináltak dolgokat, de ők egész végig két frontos háborút vívtak. Hogy miért az nyilván az asg vezetőség hibája de, az mindenképpen látszott hogy nagyobb potenciál volt bennük mint az acben.

13. renix

renix Member

Üzenetek:
    39
    Kapott kedvelések:
    28
    Meglep, hogy sajnálod csubit, amikor annyit bántottad szegényt :D :D

kincsem kedveli.
  14. kincsem

kincsem Active Member

Üzenetek:
    131
    Kapott kedvelések:
    34
    Adok kapok!viszont,k.......va jó együtt tudtunk dolgozni!!:)más azért az vigasztal kicsit,hogy vannak luzerek az ellennél is)jézusom fél három,,basszus,,szép álmokat mindenkinek!)

15. -NooBLeadeR-

-NooBLeadeR- #igazajátékosnevem

Üzenetek:
    1.569
    Kapott kedvelések:
    1.868
    De végül meglett, nem? :rolleyes:

16. =Borisz=

=Borisz= Cotl alvóügynök.Márkó.fun

Üzenetek:
    352
    Kapott kedvelések:
    377
    Én beszélgettem Vele...szerintem teljesen normális...legalábbis Márkóhoz képest...
    :D:D:D:D:D

17. =Borisz=

=Borisz= Cotl alvóügynök.Márkó.fun

Üzenetek:
    352
    Kapott kedvelések:
    377
    Hát igen...volt itt valami Colonir nevű fiók...de nemtudom minek...o_Oo_Oo_O

-NooBLeadeR- kedveli.
  18. Colonir

Colonir Funny boi from CotL

Üzenetek:
    77
    Kapott kedvelések:
    79
    Amíg aktív voltam, igenis hozzátettem a győzelemhez :D
    Ti vagytok a lúzerek, hogy megtűrtök még :D

19. schulteisz

schulteisz New Member

Üzenetek:
    20
    Kapott kedvelések:
    16
    igazad van ennyi :D

"buzi aki hagyja"

egy óvodás
    1957

renix kedveli.
  20. bbbenyo111

bbbenyo111 Active Member

Üzenetek:
    211
    Kapott kedvelések:
    107
    KÖSZÖNÖM SRÁCOK ,VÉGE! ti vagytok a legjobbak .

-NooBLeadeR- és Colonir kedveli.