Csevegő

DeletedUser13406

Vendég
aba,én nem szidok senkit! hogy utolag ki mit hogy magyaráz tök felesleges,egy dolog ami tény hogy nem volt topon a vezetés ac-be,,ennyi.hidd el mint fekete báránynak sokat papoltam a belsözésekért,
AC sikeresen elbénázott egy belsőzést is aminek következtében Baby bagázsd megerősödött.
ez nem volt belsőzés,,lezsot két tagotok védte be ebből egyikbeby volt, utána kapott beby egy ajánlatot és lépett, ,de ezt te is jól tudod!)én meg azt hogy ez a 3 ember KH okozta a legnagyobb csalódást, de !semmi köze az igazsághoz,hisz asg csak nézd meg a statit kevés falut vitt..velünk volt gond,és azt hiszem ezt a tapasztalanság okozta és most nem a játéktudásra gondoltam,de mindig tanul az ember)legalábbis remélem.de sajna a régiek akik 7-8-9-10.éve kezdték mára csak 1 2 köszával találkozól..pp világok,de ezek a világok nem fognak jó tapasztalt játékosokat generálni.kegyetlen az élet!
 

DeletedUser19607

Vendég
A

Azt mondják a bölcsek:h....nek áll a világ.) és ez így van..egyébként meg nem várok tőle semmit! egyszerűen iritált ez a beszólása hogy nem vagy vezető!,és 10éves kh vezetők sem mertek bla bla ..az kicsit kiverte a biztit, hiszem kevesebb
Thorfilmet kéne nézni)) tényleg nem bántom

Kicsi kincsem..... varázsolj magadnak inkább! :D Írhatsz lilával hupikékkel de itt az igazság:


Azért van/volt igazság abban amit Gábor írt.
Az AC konkrétan az utolsó armájukat leszámítva tehetetlen volt.
Lehet szidni az asg-t, mert csináltak dolgokat, de ők egész végig két frontos háborút vívtak. Hogy miért az nyilván az asg vezetőség hibája de, az mindenképpen látszott hogy nagyobb potenciál volt bennük mint az acben.
Egyáltalán nem voltunk biztosak abban hogy az ac bírni fogja a nyomást.
Északon az asg elverte az F-et, amit igazából már akkor is Cotl tagok helyeltek.
Észak akkor elesett, ugyan Underék+ Márkó mindent megtettek hogy ne így legyen de mi ott csak késleltetni tudtuk a dolgokat.
Ha északkal leszámol az asg akkor áttudtak volna fordulni teljes egészében az AC-ra, amitől mi eléggé féltünk mert az ac nagy asg arma nélkül is bukott falukat.
Két lehetőségünk volt az egyik hogy átvesszük az Ac felett is az irányítást a másik hogy valahogyan megpróbáljuk kierőszakolni a győzelmet.
AC feletti irányítást azért nem akartuk erőltetni nehogy sértődés legyen + így is le voltak terhelve Márkóék rendesen.
Ezért marad az egyszerűbb út az asg megdöntése. Conq akkor nem nagyon volt aktív, látszott is mert konkrétan fele annyi ponttal nálunk volt a top1 let.
De ha Conq belendült volna mi is bajba kerültünk volna mivel a mi frontunkon is voltak rések...+ Conq szívósan védekezett volna ha más nem egy nagyon lassú, bizonytalan előretörést tudtunk volna csak elérni. Ezzel időt adva az asgnek egy AC elleni frontra. AC sikeresen elbénázott egy belsőzést is aminek következtében Baby bagázsd megerősödött.
Egy fullos asg arma szerintem elsöpörte volna az AC-t, azzal a vezetésével amije volt biztosan.
Egy akkora klán mint mi vagy még nagyobb is szinte egyáltalán nem tudott haladni, vagy csak nagyon lassan.
Mi daráltunk az asg fronton az ac meg magát daráltatta az ac fronton.
Nem mondom hogy az acben rossz játékosok lettek volna, csak sajnos a vezetésük nem volt a toppon szervezés ügyileg.
V31-ről voltak keserű tapasztalataink, akkor is pont egy ilyen szitu volt egyik kontinens teljesen használhatatlan volt.
Ezt nem akartuk, hogy az asg levegőhöz jusson, és esetlegesen armát nyomjon délre.
 

DeletedUser13406

Vendég
mondtam ha téged ez boldoggá tesz legyen)de aki 3 embert is benézett és utána inkább törölt,hát erre mondják a bölcsek:ha tudom hogy elesek,előtte leülök)az igazság kedves akkor lenne ott ha itt lennél lenétek a világon..)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
aba,én nem szidok senkit! hogy utolag ki mit hogy magyaráz tök felesleges,egy dolog ami tény hogy nem volt topon a vezetés ac-be,,ennyi.hidd el mint fekete báránynak sokat papoltam a belsözésekért,
AC sikeresen elbénázott egy belsőzést is aminek következtében Baby bagázsd megerősödött.
ez nem volt belsőzés,,lezsot két tagotok védte be ebből egyikbeby volt, utána kapott beby egy ajánlatot és lépett, ,de ezt te is jól tudod!)én meg azt hogy ez a 3 ember KH okozta a legnagyobb csalódást, de !semmi köze az igazsághoz,hisz asg csak nézd meg a statit kevés falut vitt..velünk volt gond,és azt hiszem ezt a tapasztalanság okozta és most nem a játéktudásra gondoltam,de mindig tanul az ember)legalábbis remélem.de sajna a régiek akik 7-8-9-10.éve kezdték mára csak 1 2 köszával találkozól..pp világok,de ezek a világok nem fognak jó tapasztalt játékosokat generálni.kegyetlen az élet!


Nem szerintem nem arra gondolsz amelyikre én gondolok.
Lorika volt talán aki elkezdett belsőzni egy tagot, csak hát nem azokat a falukat vitte amik lezsoék mellett voltak hanem amik hátországban ezt baby kiszúrta és jó pár ingyen falut behúzott.
Nem téged szidlak meg renixet mert ti legalább kitartottatok csak azt mondom hogy mi ilyenekre gondoltunk/készültünk.
Ezen változtatni már tényleg nem lehet ez van, ebből már csak tanulni lehet hogy következő szervereken mit ne. :)
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Jó estét sziasztok!

Elöször is szeretnék gratulálni a Cotl csapatnak a győzelemhez, megérdemelten nyertetek! Igazábol soha nem fordult meg a fejembe hogy ide regizzek, de szerettem volna még utoljára hozzátok szollni! :)
És egyben üdvözölni Hans Christian Andersen hugait! (renix,kincsem) duot! Én csak anyit szeretnék irni a szép meséidre drága renix, nem kell takarozni kifogásokat irni itt az embereknek tenni kellet volna érte. Gyönyörűen beszenyeztél, semmi baj ezzel. De akik számitottak nekem, és kiáltak melletem mindent megmutattam bebizonytottam az ellent amiket irtál rolam és megvádoltál vele. A többi ember meg csak higgye azt amit akkar! De hol is vagy a 46-ról? Ne menjünk bele én nem fogok már vitázni veled. De ezzel mindent elmondtál hogy törölted magad a világról!
Köszönöm hogy elolvastátok, nekem enyi elég is volt ebböl a fórumból!
És mégegyszer gratulálok a Cotlnak! Renix te meg rágd a kefét mert megnyerték! :DDDDD

Hol a mese, "kedves pityu"? Tán itt:

Tisztelt V46 játékosai!

A fiókomban szintén visszaélés történt Pityu által. A társam, aki neki jó barátja megadta a belépési adatainkat (gondolom Pityu manipulálta). Hozzátenném, hogy elkezdte osztogatni a falvaimat, anélkül, hogy a fiók igazi gazdáját (engem) megkérdezné... Írt nekem messengeren, hogy Renix kizáratta őt. Én meg még neki adtam egy ideig igazat, mert nem tudtam mik történtek. Beléptem, mivel mondta, hogy ő helyelte a fiókot. A társam nem is foglalkozott már a játékkal, tehát írtam egy végrendeletet és Powerhell-re dobtam a fiókot. A V50-en, ahol bohóckodom arra lettem figyelmes, hogy 0 pp-ém van. A log pedig mutatta mi történt. Márkó írt facen, hogy írogatok neki a fiókból. Mondtam neki, hogy az lehetetlen, mert nem vagyok benne már. Mivel a helyelésnél nem volt engedélyezve a pp használat, tudtam, hogy valaki belépett. Na ugyan ki? A kizárt Pityu. A helyesírásából (inkább nevezzük helytelennek) egyből rájöttem, hogy ő volt. Tény és való, hogy M. megkérdezte, hogy nem-e adom át a falvaim, de erre én nem is reagáltam, mégis ezzel indokolta a fiókátvételt.

Egy végtelenségig egyszerű, üldözési mániás emberről van szó, aki egyszerűen nem tud különbséget tenni a játék és a való élet között. Akik végig kiálltak mellette szembeköpte. Engem folyton kémkedéssel gyanúsított, pedig aki ismer tudhatja, hogy erről szó sem lehet. Igazából megvallva, ha nem ilyen "Vezér" lett volna az AC-ben, akinek 0 a játéktudása; egy elég jó kis csapat jött volna össze.

Köszöntem a figyelmet:
Krisztián

Vagy a telefonomban, ahol fenyegető üzeneteket küldtél, netalántán a kincsemnek szánt sms-edben, hogy "jobb ha a közeljövőben nem teszitek be a lábatokat vas megyébe"? Szerintem örülhetsz, hogy egy sima játékbeli kizárással megúsztad, azért csak az itt felsorolt dolgokból egyéb nagyobb ügyet is csiholhattunk volna.

Melletted kiállt 2 ember, mellettünk 30-40, akik nem dőltek be a manipulációdnak. A megmaradt AC-ben is volt olyan tag, aki többünknek könyörgött, hogy hadd jöjjön át, de nem vettük be.

A kettőnk közötti különbség, hogy én minden szavam alá tudom támasztani, te semmit.

Helyesírás pedig elégtelen :)
 

Mad Max73

New Member
A reakció pontszáma
19
Most már talán lehet örülni :)
1% hiányzik a győzelemhez :)
Chew ha még olvasod remélem most már te is úgy gondolod Conq felvétele nem volt rossz döntés Márkó részéről.

Nem voltunk esélyesek egy kis csapat nem túl jelentős nevekkel, akik még csak kontit sem szereztek, de végül is kemény munkával sikerült összehozni a győzelmet:)

He he...na ehhez hozzá kellett már szóljak! :))) Szerény személyem sose lesz nagy név....csak egy stabil alapjátékos...aki csak szólóban nyomja! ;):)
 

DeletedUser13406

Vendég
Őszinte leszek! én büszke vagyok magamra!hogy lehetek-e vagy sem nézőpont kérdése...ez a világ felül múlt mindent!de még mindig az a KH él bennem,ahol hajnal 2 órakor felkelsz és indítasz akár védőt,akár támadást a társaid miatt mind ezt úgy hogy 4kor kelsz és mész dolgozni..Tudni kell egy vezetőség mindig a klánért van!a tagság meg a jó vezetőségért..Soha nem szabad titkolozni infokat nem közölni.miért mért van..a döntés az ővék hisz bizol bennük!,és AC -be simán bejött ,mint király (nekem már csak szépreményű marad)logikája..por népnek hallgass a neve!Nem érted hisz nem vagy vezér))ezen a mondaton mindig behalok..egy biztos ,okosak ügyesek voltatok,megérdemlítek a győzelmet!Egy dolgot sajnálok..csubit!pedig nem voltunk a szive csücske egymásnak,jó ideig!)7plusz 1 nap és szervergyőztesek vagytok!):eek::p:rolleyes:o_OGRATOLÁLOK
 

DeletedUser13406

Vendég
Drága aba!jól tűrőm a kritikát)ezt te írtad!erre írtam hogy nem szidok sengít)
Lehet szidni az asg-t, mert csináltak dolgokat, de ők egész végig két frontos háborút vívtak. Hogy miért az nyilván az asg vezetőség hibája de, az mindenképpen látszott hogy nagyobb potenciál volt bennük mint az acben.
 

DeletedUser13406

Vendég
Meglep, hogy sajnálod csubit, amikor annyit bántottad szegényt :D :D
Adok kapok!viszont,k.......va jó együtt tudtunk dolgozni!!:)más azért az vigasztal kicsit,hogy vannak luzerek az ellennél is)jézusom fél három,,basszus,,szép álmokat mindenkinek!)
 
Fent