Csevegő

DeletedUser11248

Vendég
Akkor már tudom ezt ki nyeri :D

IMG_8468.jpg

Sziasztok kedves játékosaink!

Szeretnénk nektek egy kisebb ünnepséget rendezni húsvét alkalmából. Az ünnepségünkön résztvevők prémium pontokat nyerhetnek.

3 kategóriában hirdetünk mini játékokat:


Tojásozás:

Dicsekedj el a világnak vele, hogy milyen szép tojásokat tudsz festeni!


A legszebb tojást festők nyereményei:
1. Helyezett: 50 prémium pont
2. Helyezett: 30 pp
3. Helyezett: 20 pp

A képeket várjuk hozzászólásként ide, mostantól egészen április 17-ig, legkésőbb 23:59-ig.



 

DeletedUser18465

Vendég
Aldaron igazad van,amikor meghallottam hogy a híres,,istencsászár" Aldaron a Spártá-ba van (bár mintha azt mondtad volna nem vagy benne,én meg azt mondtam ha győznek akkor majd felmered vállalni hogy benne vagy :)) nos mikor megtudtam ugy megijedtem hogy azóta is a sarokba ülök az asszonnyal..persze nem azt csinálom amit te szoktál mikor beülsz a sarokba,mert velem ott a barátnőm :p

Kellemes Husvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!

:D :D :D Ohhh Incze vigyorival nem büszkeség egy sarokba ülni :) Irigyellek nagyon :D
 

DeletedUser18465

Vendég
"Med bojsz" nem tűnt el csak nem volt élet itt így nem volt mit írnom.
"mad boys miért váltott klánt ha utána le MNT-znek velük WTF?!" ezt pont úgy mondod mintha az én vezetésem alatt lenne a GOD és én MNT-t kötöttem a TM-el, hát nem így van, de annyit elárulok hogy a furfangos vezérkék vannak itt ahoz képest, hogy sok a rossz játékos.
Ferikém, többet ne vedd a szádra a nevem mert vissza leszel küldve Csernobilba, tudod a szülővárosodba. :D

Most megijedtem TŐLED :(
Annyira nem ijesztesz meg az ilyen lowos oltásokkal, ennyire telik tőled ? :D

Furfangosabbak mint vigyó ? Elvégre csöbörből vödörbe mentél :D
 

DeletedUser18892

Vendég
Most megijedtem TŐLED :(
Annyira nem ijesztesz meg az ilyen lowos oltásokkal, ennyire telik tőled ? :D

Furfangosabbak mint vigyó ? Elvégre csöbörből vödörbe mentél :D

Buta vagy. :p
Nekem teljesen mindegy már milyen klánba vagyok, nem érdekel már ez a világ, felszedek még vagy 200 falut mire ideérnek a társaid és hagyok nekik egy barbitengert had örüljenek a dicső győzelemnek. :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Buta vagy. :p
Nekem teljesen mindegy már milyen klánba vagyok, nem érdekel már ez a világ, felszedek még vagy 200 falut mire ideérnek a társaid és hagyok nekik egy barbitengert had örüljenek a dicső győzelemnek. :p

200 falu nélkül is átmennének rajtad :) Már ha sikerül behúznod 200 falut. persze belsőkből simán megszerzed, harc nélkül :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Feri elhiszem hogy irigy vagy de írta Vigyó hogy ö is a nőket szereti..én is..így semmi esélyed bedobni magad..sajnos továbbra is egyedül kell szeresd magad a sarokba :p

Nagyon irigy vagyok rád, kifejezni se tudom, menj vissza a sarokba :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Hányadik is vagy a világranglistán? Nem győzöm lapozni lefele.
Nem amúgy, harcolni nem szoktam a falukért, ezért vagyok 8. LET ranglistán is, de te neved még csak az első 100ba sincs benne. :))
Majomparádé, az elején mindig nagymenő top 1 vagy a sok pp-ből aztán hírtelen elvész a tudás és a béka segge alatt kapod magad.

Akkor ajánlok egy szemüveg vételt az ofotértnél van 30%os kuponom ha kell :)

Te statod sokkal jobb, belsőzés lvl 1 :D Mondjuk hidegen hagy, ha csak így élvezed a játékot :)
http://hu.twstats.com/hu40/index.php?page=player&mode=conquers&id=1462588&type=&pn=-1
 

DeletedUser18465

Vendég
Az anya nem hazudik tovább, elmondja az igazságot a gyermekének:
- Fiam, az apád Csernobilban dolgozott!
A kisfiú szomorúan lehajtja a fejét
- De az igazság az, hogy én is!
A kisfiú szomorúan lehajtja a másik fejét...

Med bojsz ismerős ? :) Mármint a hazugság része :)
 
Fent