Csevegő

DeletedUser18914

Vendég
Húúú de szépen offolva lett ez a topik is!:)
Sorozatokról,meg évadokról beszélgettek már?!:)
ki nem maradnék!:)
oie_F8pzZ8EJcBMR.gif
sztem meg messze nm a legjobb, csak nagy a koltsegvetese es jol elvan adva, de baromira unalmas, a mostani evadban p;. volt egy hihetetlenul jo evadkezes, de utana semmi lenyeges nm tortent,Negan miatt volt egy picit elvezheto, mert egy nagyon jo karakter es a szineszi alakitas is pro...evadzaro, meg pont olyan langyi volt mint a tobbi resz a kozon, banhatnanak picit GOT -osabban a szereplokkel, mert igy uncsi, h van 4-5 erinthetetlen karakter.
Son of Anarchy-nal jobb sorozatot en mostanaban nm lattam, minenkinek csak ajanlani tudom, aki meg a valosagtol nm akar elszakadni de megis egy izgalmas mzira vagyik annak ajanlom a Homelandot, aki meg a hazai portekat szereti annak az Aranyelet cimu remekmuvet, mert az, sztem magyar sorozat ilyen jora soha sem sikerult ezelott.A Stick Kom kedveloknek meg akanlom az Igy jarta anyatokkalt es az Agymenoket, minketto nagyon kellemes kikapcsolo sorozat,ebben a mufajban meg a Jobaratokat ismerem de az nm jott be nagyon, talan azert, mert 1993-ban mikor kijott az elso evad meg nm is voltam tervbeveve :)))
 
A reakció pontszáma
1.189
sztem meg messze nm a legjobb, csak nagy a koltsegvetese es jol elvan adva, de baromira unalmas, a mostani evadban p;. volt egy hihetetlenul jo evadkezes, de utana semmi lenyeges nm tortent,Negan miatt volt egy picit elvezheto, mert egy nagyon jo karakter es a szineszi alakitas is pro...evadzaro, meg pont olyan langyi volt mint a tobbi resz a kozon, banhatnanak picit GOT -osabban a szereplokkel, mert igy uncsi, h van 4-5 erinthetetlen karakter.
Son of Anarchy-nal jobb sorozatot en mostanaban nm lattam, minenkinek csak ajanlani tudom, aki meg a valosagtol nm akar elszakadni de megis egy izgalmas mzira vagyik annak ajanlom a Homelandot, aki meg a hazai portekat szereti annak az Aranyelet cimu remekmuvet, mert az, sztem magyar sorozat ilyen jora soha sem sikerult ezelott.A Stick Kom kedveloknek meg akanlom az Igy jarta anyatokkalt es az Agymenoket, minketto nagyon kellemes kikapcsolo sorozat,ebben a mufajban meg a Jobaratokat ismerem de az nm jott be nagyon, talan azert, mert 1993-ban mikor kijott az elso evad meg nm is voltam tervbeveve :)))

valamiért Son of Analchy-t, Homolandot és Aranyeret olvastam, lehet pihennem kéne :D
 

DeletedUser18741

Vendég
Üdv Mindenkinek!

Szeretném megemlíteni mi is történt velem és miért tartom az egész vigyori hordalékot egy szánalmas, hátbaszúrós és alattomos játékosoknak..
Miután kérésre átmentünk a VIB-be vigyori lelépett.
Ezután alakult ez a TM vagy mi a fos, Szeth gusztustalan módon megvárta míg a mostani MNT-seink felkészülnek majd kirakott a klánból semmi nélkül. Természetesen armáznak rám.
Ha van tisztességes játékos azt ne a VIB, EW köreiben keressétek mert nevetséges és gusztustalan az egész klánjuk úgy ahogy van.
Ekkora hazugságot még nem láttam itt..

Még egyszer nyomatékosan óva intenék mindenkit aki bármelyik világban is megpróbálna bármilyen kapcsolatot kezdeményezni ezekkel a f*rgekkel.
Sajnálom ha nyers voltam de ez az igazság.
 

DeletedUser19021

Vendég
fsociety ápr 13, 09:20
Kedves TM tagok!

Szeretném megosztani veletek, hogy a vezéretek milyen gusztustalan és alattomos játékos.
Levelekkel tudom bizonyítani ezt.
Ha bíztok benne ez a ti naivságotok, nyissátok ki a szemeteket ezt a világot egy ilyen vezetővel aki nem áll ki a tagjai mellett nem fogtok nyerni.. Ha esélyt akartok magatoknak kezdjetek el a Sparta-val tárgyalni mert esélyetek se lesz. De nem ez ami miatt írok.

Alattomos módon =Szeth= és gloszandras addig várt amíg a 2 MNT társunk felkészült (K43, GOD) majd amikor elkezdtek indítgatni kiraktak, se egy levelet se semmit nem kaptam, ez így fair?
Gondolom erről minden TM tag tudott, hogy mik mennek a hátatok mögött.
Szánalmas, warlordadi nem véletlen hagyta itt ezt a világot de még erről sem tudtok.
A vezérek a leveleimre sem válaszoltak/nak.
Kérdem én tudtok bízni egy ilyen vezetőségben? Az baj ez a történet után azonosulni fognak a vezetőség tettei a tiétekkel, ez megéri?
Lina, sötét, pocok nem véletlenül lépett le.. És most hol vannak?
Egy olyan klánba ahol nem nézik semmibe a tagokat.

Sokatoknak fel kell nyitnia a szemét ha akartok itt kezdeni valamit.


Szánalmas ami itt történt, sajnálom, hogy így alakult de mint látszik a fér*gségnek nincs határa.
 

DeletedUser19021

Vendég
Üdv Mindenkinek!

Szeretném megemlíteni mi is történt velem és miért tartom az egész vigyori hordalékot egy szánalmas, hátbaszúrós és alattomos játékosoknak..
Miután kérésre átmentünk a VIB-be vigyori lelépett.
Ezután alakult ez a TM vagy mi a fos, Szeth gusztustalan módon megvárta míg a mostani MNT-seink felkészülnek majd kirakott a klánból semmi nélkül. Természetesen armáznak rám.
Ha van tisztességes játékos azt ne a VIB, EW köreiben keressétek mert nevetséges és gusztustalan az egész klánjuk úgy ahogy van.
Ekkora hazugságot még nem láttam itt..

Még egyszer nyomatékosan óva intenék mindenkit aki bármelyik világban is megpróbálna bármilyen kapcsolatot kezdeményezni ezekkel a f*rgekkel.
Sajnálom ha nyers voltam de ez az igazság.

Szánalmas amit csinálnak!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Üdv Mindenkinek!

Szeretném megemlíteni mi is történt velem és miért tartom az egész vigyori hordalékot egy szánalmas, hátbaszúrós és alattomos játékosoknak..
Miután kérésre átmentünk a VIB-be vigyori lelépett.
Ezután alakult ez a TM vagy mi a fos, Szeth gusztustalan módon megvárta míg a mostani MNT-seink felkészülnek majd kirakott a klánból semmi nélkül. Természetesen armáznak rám.
Ha van tisztességes játékos azt ne a VIB, EW köreiben keressétek mert nevetséges és gusztustalan az egész klánjuk úgy ahogy van.
Ekkora hazugságot még nem láttam itt..

Még egyszer nyomatékosan óva intenék mindenkit aki bármelyik világban is megpróbálna bármilyen kapcsolatot kezdeményezni ezekkel a f*rgekkel.
Sajnálom ha nyers voltam de ez az igazság.

De jó, hogy még időben kiszálltam :D
 

DeletedUser18465

Vendég
De jó, hogy még időben kiszálltam :D
kiemelnék 2 szót; "de jó"
nézzük a kezdőbetűket, De jó: Dj, kezd nekem gyanús lenni, hogy dj áll minden mögött. tiszta Illuminati... :(

Viccet félretéve, szeth ugyanazt csinálja mint amit vigyó akart, most szethet lehetne nevezni vigyori 2-nek, de hát inkább nem nevezem annak. Érdekes mód minden nagy arcoskodó ember eltűnt, Inczével az élen és persze Med bojsszal, csak nem értem mad boys is miért váltott klánt ha utána le MNT-znek velük o_O:eek::eek: WTF????
Incze meg fényesre nyalta itt egyeseknek, hogy mennyire faszáúl csináltak mindent mikor meglépték a nagy összeborulást, és mi lett a vége ? A Spárta a szemét mert játszik :D tiszta vicc amit itt egyesek összesírtak, tenni kell azért a győzelemért, vigyó nem tett mást mint toborzott orrba szájba aztán szépen az idő múlásával elhullottatok. Szeth lépése meg egyszóval Szánalmas, amilyen vigyó lelépése is volt, de vannak olyan suta emberek akik ha indulna vigyó mennének vele vakon, mert nem buktak még eleget vele :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
Remélem majd még mennek más világokra és nem tervezik abbahagyni v40 után mert jó lenne ellenük harcolni :)

Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy jöjjenek, még Incze előtt is ott van csak Ő túl gyáva ahhoz, hogy jöjjön :)
V40-en is itt van a lehetőség (volt)
Ha jó beállításokat kapunk, megyünk :D
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Na szervusztok fiókák! :)

Hogy telik az estétek? Ugye tudjátok, hogy nem lesz tüzszünet?! Mondjátok azért amerre jártok, húsvétkor nem szoktunk szünetelni. Aztán nehogy mégvalaki elrontsa a kvízben ezt a kérdést :(

Hogy vannak a kedves 40esek? :D :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy jöjjenek, még Incze előtt is ott van csak Ő túl gyáva ahhoz, hogy jöjjön :)
V40-en is itt van a lehetőség (volt)
Ha jó beállításokat kapunk, megyünk :D

Feri te ne gyere te nem jelentesz kihívást :p téged még Dj is elver :D amúgy komolyra fordítva a szót ha ilyen világok lesznek mint v42 akkor én nem jósolok jó beállításokat... reméljük talán v45-re valami jót kapunk :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Na szervusztok fiókák! :)

Hogy telik az estétek? Ugye tudjátok, hogy nem lesz tüzszünet?! Mondjátok azért amerre jártok, húsvétkor nem szoktunk szünetelni. Aztán nehogy mégvalaki elrontsa a kvízben ezt a kérdést :(

Hogy vannak a kedves 40esek? :D :)

ezt nem tudtad volna reggel írni? :(
 

DeletedUser18465

Vendég
Na szervusztok fiókák! :)

Hogy telik az estétek? Ugye tudjátok, hogy nem lesz tüzszünet?! Mondjátok azért amerre jártok, húsvétkor nem szoktunk szünetelni. Aztán nehogy mégvalaki elrontsa a kvízben ezt a kérdést :(

Hogy vannak a kedves 40esek? :D :)

Sehogy, viszlát :D :D
 

DeletedUser18741

Vendég
Aldaron nagy forma vagy.. így kell beszélni?:D
Tetszik ez az -15%os érme dolog.
 

DeletedUser18465

Vendég
Milyen -15% ? :O Mi is kaptunk vagy csak észak, hogy könnyebb dolguk legyen ?
 

DeletedUser11248

Vendég
Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy jöjjenek, még Incze előtt is ott van csak Ő túl gyáva ahhoz, hogy jöjjön :)

Aldaron igazad van,amikor meghallottam hogy a híres,,istencsászár" Aldaron a Spártá-ba van (bár mintha azt mondtad volna nem vagy benne,én meg azt mondtam ha győznek akkor majd felmered vállalni hogy benne vagy :)) nos mikor megtudtam ugy megijedtem hogy azóta is a sarokba ülök az asszonnyal..persze nem azt csinálom amit te szoktál mikor beülsz a sarokba,mert velem ott a barátnőm :p

Kellemes Husvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!
 
A reakció pontszáma
1.189
Aldaron igazad van,amikor meghallottam hogy a híres,,istencsászár" Aldaron a Spártá-ba van (bár mintha azt mondtad volna nem vagy benne,én meg azt mondtam ha győznek akkor majd felmered vállalni hogy benne vagy :)) nos mikor megtudtam ugy megijedtem hogy azóta is a sarokba ülök az asszonnyal..persze nem azt csinálom amit te szoktál mikor beülsz a sarokba,mert velem ott a barátnőm :p

Kellemes Husvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!

Mekkora oltás :D

Incze, ne irigykedj Aldira, neki ott van DJ, meglocsolják egymást húsvétkor és még egymás tojását is kifestik! :D

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :)
 
Fent