Csevegő

DeletedUser

Vendég
Jaaaaj hát te félre èrtettél...nem azt a 2tojást adnám..azoktól nem válnèk meg sohasem:D
Már csak a gondolattól is felállt..a ször a hàtamon:D

Ilyenre gondoltam:)
images
 

DeletedUser18553

Vendég
Csak ilyen kis egyszerű van?
Ezért nem engednek be 39-re ;(
 

DeletedUser18312

Vendég
Amit írsz jogos, csak én klánszinten gondolkoztam.
Az a 1 falus inaktiv nem fogja eldönteni a szeró sorsát. Viszont a fáklya kiegyenlítette a felppzett túlfarmolt játékosokat, akik napi 24be tolják az elején dual/trialba. Na meg a legszebb benne a frontjátékba volt. Foglaltál frontfalut és a leggyorsabb egység volt lovaggal, így 0 falu leütött tanyájú falut is csurig tudtál védeni a szomszédból ha tartottál a frontokon katafalukat, csak változtatgatnod kellett a lovag állomáshelyét támadásnál. Szóval sok ráció volt benne, és most rendkivül elmentünk arra hogy a gyors támadójátékot támogatja a játék. Annyi leltárcucc van, hogy ha visszagondolok én egy támadás előtt azért mindig saccolgattam, kit hogy mit kéne, mamár szinte nem is kell, mert ha elpurcan leltárcuccból visszarakod secc perc alatt.
De izlések és pofonok, kinek mi tetszik. Aki támadójátékos, agressziv klánnal az persze örül a fáklya eltünésének, én azért nem mert mindig a biztos védekezést alakítottam ki a klánjaimnál hogy feltörhetetlenek legyünk, ha ez megvolt és kialakultak a védelmi bázisok utánna indultunk el előre, ezért volt hogy a NH cseszegetett minket miért nem harcolunk a CNN ellen, azért mert addig nem volt meg a védelmi kapacitás, hogyha foglalunk azt meg is tartsuk, én azt erőltettem, ha foglalok azt beis tudjuk védeni. Kiemelem, én megint klánszinten írom.
 

DeletedUser

Vendég
Na de itt nem örömökről van szó
Itt a 39-re bejutás a tét :D.... tojással

v39 kapui nem olyan szűkek,hogy ne lehessen bejutni egy kisebb méretű tojással..mindennek a titka a jó célzás,a pontosság,az időzítés és nem utolsó sorban a finom akarat.
Ja és persze,hogy jó partnere legyél annak aki elkalauzol v39en.
:D:DD:D:D:D:D
 

DeletedUser18553

Vendég
Én jó partner vagyok :)
De vajon a kalauz elég tanult e?
Már aztán nem mindegy mit tud a háború vihárába...
Célozni mindenki tud... Na de lőnni ahhoz már kell egy kis harcedzettség :D
És amelyik kutya ugye ugat... az sose harap. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Én jó partner vagyok :)
De vajon a kalauz elég tanult e?
Már aztán nem mindegy mit tud a háború vihárába...
Célozni mindenki tud... Na de lőnni ahhoz már kell egy kis harcedzettség :D
És amelyik kutya ugye ugat... az sose harap. ;)

Nem kételkedem abban,hogy jó partner lennél.De te miért kételkedsz a kalauzban,mikor nem ismered?:D:D
Hidd a kalauzbácsi részt vett már pár harcban,ami sok tapasztalatot adott,mikor és kinek hova kell lőni,hogy élvezze:D:D:D
És igen,harapni nem szabad,mert az nagyon tud fájni..még a kalauz bácsi is összeszorítja a fogát,ha a szemtelen partnere harap:D
ahahahahaahha
 

DeletedUser

Vendég
Nem kételkedtem
Kérdeztem
Bácsi? Jajj te olyan öreg vagy már :0

Semmi ilyesmi,csak a bácsi szóval növelni szerettem volna az esélyeimet.Hátha az jön le neked is,hogy tapasztalt vagyok minden téren:D
ahahahahah
 

DeletedUser18553

Vendég
Azzal nem növeled ha más képet festesz le magadról :(
Az egyenes nyílt embereket szeretem
Bárha....szerintem mesébe élek
Ugy vettem le a kh világába az egyenes nyílt emberek egy kihaló faj lett :(
 

DeletedUser

Vendég
Azzal nem növeled ha más képet festesz le magadról :(
Az egyenes nyílt embereket szeretem
Bárha....szerintem mesébe élek
Ugy vettem le a kh világába az egyenes nyílt emberek egy kihaló faj lett :(

Mond a neved és megböklek facebookon:D:D:D:D:DD::D
Ennél jobban nem tudok megnyílni neked :D

Ez a beszélgetés szerintem már nem a kh-hoz tartozik,hogy ítélkezz:D
 
Fent