Csevegő

DeletedUser

Vendég
:D
Hali mindenkinek.
Nos,csak pár szót mondok..:D
Imádom mikor a szemetet 1 helyre fújja a szél..:-D
-Nighthawk-,=Yugioh.= s a 2 Páva egymást oltja..:D
Amúgy igazat adok mind a kettőtöknek,mert Night sosem volt jó vezér,vagy jó játékos..
Yugi meg sosem volt ember,inkább parazita..:'D
Nos,szóval jelezném V35-ön a Nagy Redsnake elbukott...
Úgy néz ki pár baráttal feljövök erre a szerverre,lehet akkor jönni ellenünk..;)
Mutassátok akkor meg mekkora jampik vagytok a játékban..;)

Sok sikert mindenkinek!
By Witcher

El sem kezdődött még,de te már szórod az igét..Utalhatjuk előre neked a győzelemért járó díjat?Vagy ráér?
 

DeletedUser18627

Vendég
Én nem győzni megyek oda Night,hanem játszani,s Barátokkal élvezni.
Ezért is egyből a közepébe ugrunk,nem taktikázunk előre semmit,jöhet bárki.
 

DeletedUser18627

Vendég
Úgy hogy én hívtalak oda,s elárultál,mikor nem voltam,az sem volt nagy cucc igaz? :)
Majd külsőn engem elkezdtél köpködni,s Mulánt isteníteni az sem nagy cucc igaz? :)
Most meg fikázni mindenkit aki egykoron foglalkozott veled,ez sem nagy cucc igaz? :)
No de gerincet növeszteni,s csendben maradni,mikor nincs közöd a dolgokhoz,na az nagy cucc,igaz? ;)

Mulán amúgy v34-en délre regélt,a peremre,nem középre.
A DREAM volt középen akiket később betoborozott Mulán,s így tett szert a középső területre.
Yugi,komolyan érdekel,DREAMworld-en élsz vagy csak sok volt a cucc? ;)
 

DeletedUser18729

Vendég
Úgy hogy én hívtalak oda,s elárultál,mikor nem voltam,az sem volt nagy cucc igaz? :)
Majd külsőn engem elkezdtél köpködni,s Mulánt isteníteni az sem nagy cucc igaz? :)
Most meg fikázni mindenkit aki egykoron foglalkozott veled,ez sem nagy cucc igaz? :)
No de gerincet növeszteni,s csendben maradni,mikor nincs közöd a dolgokhoz,na az nagy cucc,igaz? ;)

Mulán amúgy v34-en délre regélt,a peremre,nem középre.
A DREAM volt középen akiket később betoborozott Mulán,s így tett szert a középső területre.
Yugi,komolyan érdekel,DREAMworld-en élsz vagy csak sok volt a cucc? ;)
te is alkalmatlan voltal mulan is, billyek voltak a vezereim :)
 

DeletedUser18627

Vendég
Akkor olvas vissza fiam..:)
Alkalmatlan voltam mert nem volt időm,te is tudod..:)
Telefonon beszéltünk,mikor elsőre leléptél...
 

DeletedUser18627

Vendég
S kérlek ne gyere nekem ezekkel a csalós dolgokkal.
Én multizok?
Minek multiztam volna mikor 1 fiókra sem volt időm? :D
Meg Sem-el farmolok?
Hogyan mikor netem sem volt,nem hogy gépem?
 

DeletedUser18265

Vendég
te is alkalmatlan voltal mulan is, billyek voltak a vezereim :)

Tudod nekem az tűnt fel veled kapcsolatban, hogy neked csak az a jó vezér akinél éppen megy a szekér és sebesre tudod nyalni a seggét. Amint valahol nem futott a szekér, az mind alkalmatlan volt, meg te előre megmondtad, hogy ez lesz stb. Nem csak Fusion, Mulan, hanem Shrek, és Süsü is az volt. Sőt az egész NH is méltatlan volt arra, hogy te egyáltalán ott játszál, gondolom ezért nem is engedtek vissza nem akartak megsérteni, hogy közösködnöd kelljen velük. Tisztelem Arch-t, Billy-t, sőt sok ismerősöm barátom van ott ahol most éppen tengedet a napjaid, de ha egyszer ott sem fog futni a szekér, vagy a 38-ason megreked akkor ők is alkalmatlanok lesznek?
 
A reakció pontszáma
1.189
Ha már a v39 nem lesz pp-s, a külsőre be kéne vezetni. Javaslom a supportnak az alábbi tarifák bevezetését :)

Más klán vagy vezető, személy fikázása klánonként, személyenként 20 pp; virtuális szájkarate hsz-enként 30 pp; megmondóemberek hsz-enként 50 pp; múltidézés, a kh-történelem meghamisíítása, elferdítése, hogy jobb színben tűnjön fel valaki vagy aktuális nyalás: 100 pp; Feri ökörködései: az élmény megfizethetetlen, de termelés csökkentése -50 %-al minden falujában :) ; swak vagy yugi hsz-enként 1000 pp, de nekem utalva fájdalomdíjként :D
 

DeletedUser18729

Vendég
Tudod nekem az tűnt fel veled kapcsolatban, hogy neked csak az a jó vezér akinél éppen megy a szekér és sebesre tudod nyalni a seggét. Amint valahol nem futott a szekér, az mind alkalmatlan volt, meg te előre megmondtad, hogy ez lesz stb. Nem csak Fusion, Mulan, hanem Shrek, és Süsü is az volt. Sőt az egész NH is méltatlan volt arra, hogy te egyáltalán ott játszál, gondolom ezért nem is engedtek vissza nem akartak megsérteni, hogy közösködnöd kelljen velük. Tisztelem Arch-t, Billy-t, sőt sok ismerősöm barátom van ott ahol most éppen tengedet a napjaid, de ha egyszer ott sem fog futni a szekér, vagy a 38-ason megreked akkor ők is alkalmatlanok lesznek?
duma, ha Shrek aktiv lenne most is vele harcolnek, NH korszak utan valtani kellet, olyan klant kerestem vagyis inkabb vezert akire feltudok nezni ugy ahogy tettem Shrekkekre, zikk nem volt ilyen, jol csomagolta a dolgokat elso hetekben elhittem, hogy erti a dolgat s tud jatszani...tevedtem, utana valtanom kellett, nem volt sok lehetosegem vagy MHC vagy GMF, mulannal aki beszelt az jol tudja, hogy nagyon jol banik a szavakkal s bevallom az akkori elkepzelesei nem voltak rosszak(nem is voltak jok se de jobbak mint a zikke), ezutan nem valtottam klant a tarsak maradtak csak a mulan fele brancs tunt el...akkor dobbent o ra, hogy mar nincs szava a sajat klanjaban mikor egyik ejszaka elkuldtem az annyaba kidobott de reggelre mar vissza voltam veve :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Tudod nekem az tűnt fel veled kapcsolatban, hogy neked csak az a jó vezér akinél éppen megy a szekér és sebesre tudod nyalni a seggét. Amint valahol nem futott a szekér, az mind alkalmatlan volt, meg te előre megmondtad, hogy ez lesz stb. Nem csak Fusion, Mulan, hanem Shrek, és Süsü is az volt. Sőt az egész NH is méltatlan volt arra, hogy te egyáltalán ott játszál, gondolom ezért nem is engedtek vissza nem akartak megsérteni, hogy közösködnöd kelljen velük. Tisztelem Arch-t, Billy-t, sőt sok ismerősöm barátom van ott ahol most éppen tengedet a napjaid, de ha egyszer ott sem fog futni a szekér, vagy a 38-ason megreked akkor ők is alkalmatlanok lesznek?

Mintha nem ismeré itt mindneki a mi yuginkat :)
 

DeletedUser18265

Vendég
Mintha nem ismeré itt mindneki a mi yuginkat :)

Lehetne ő jó játékos, vagy lehet, hogy esetleg az is, csak a viselkedése miatt sosem fogják elismerni...Ha csendbe tenné a dolgát...áhh inkább nem is folytatom.

Na mindegy, ha véletlenül összehoz vele a sors már tudom mivel lehet őt legyőzni...a hónapok alatt amíg ő itt kint arcoskodott összegyűjtöttem Exodiát, és simán lemosom a pályáról :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Lehetne ő jó játékos, vagy lehet, hogy esetleg az is, csak a viselkedése miatt sosem fogják elismerni...Ha csendbe tenné a dolgát...áhh inkább nem is folytatom.

Na mindegy, ha véletlenül összehoz vele a sors már tudom mivel lehet őt legyőzni...a hónapok alatt amíg ő itt kint arcoskodott összegyűjtöttem Exodiát, és simán lemosom a pályáról :)

Ő jó játékos, csak lóellenző van rajta. És jelenleg a lóellenzője lyukára Arch és Billy képe van odaragasztva, de a Shrek, Süsü és NH maradványok még látszanak.
 
Fent