Csevegő

DeletedUser16135

Vendég
sok folyadék,valami energiaszelet,fél óra pihenés...és jöhet a...jobbulást! :D :D :D
 

DeletedUser18465

Vendég
lesz aldaron klán, várok szeretettel minden kedves kezdő játékost aki érez magában strucctojást ! Aki nem azt szétkapjuk és easy WIN :p
 

DeletedUser18465

Vendég
meme-17551-7387.jpg


ez így van ! Armát neki ! :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Miért Ági, szerinted jók voltak ezek a frissitések, újítások?
Az hogyha valaki már átlag játékos, és fel ppzi magát, amellett semmi esélyed sincs? Ez jó?
Vagy ezek a leltáros rahedli dolgok? Full üres volt a leltárkészletem, de ezen a szerveren már van ingyen nemes, ingyen akadémia építésem, ingyen érme amennyi falud van, 2* 5% raktárfeltöltés, meg még sorolhatnám.
Kb 2 nap alatt visszahuzhatod a nukeot, mert annyi cuccot kaptál. Én úgy vettem észre, hogy a játék megy afelé el, mert ha belegondolsz régebben lassabb nyugodtabb átgondoltabb volt a játék, ma már felgyorsították, hogy ne legyen gondolkodási idő, menj üss, pörgess, kb észnélküli támadójátékká vált, mertha lehallsz ott a sok leltár cucc, visszahuzod 1-2 nap pikk pakk, viszont a védőfalut nem fogod. ÉN továbbra is sajnálom a fáklya eltünését, mert azért az kontrolálta a támadó/védőjátékot, stabilizálta. Ma már aki nem támadófalut huz és nem üt elsőre, az megy a lecsoba.

Tudjátok mit érzek? Needforspeed jut eszembe. Én mint aki a szimulátor kedvelője, próbálják lenyomni a torkomon ezt az arcade játékstílust. Lehet szerinted fanyalgok, de szeretném visszakapni a szimulátor érzést, nem pedig az észnélküli maxgázos palánkon kanyarodok arcade stílust.....

Csak a kis részt ragadnám ki,egy védőjátékos az elején amúgy sem tudott lépést tartani egy támadójátékossal.
De amit a tőzsdéről leirsz,az igaz a fáklyára is szerintem.
Mert én farmolok 3 hétig egyfolytában mint az őrült,kész a nuke erre kapok egy alabárdot.
Mellettem egy kis kezdő aki benéz 2naponta,kap egy fáklyát,tesz mellé pár katát és már bukom is a 3 hetes kemény munkámat az ő szerencséje ellen.
A lovagos újitás az egyetlen amit mostanában jó dolognak vélek.
Nem elég 1 ember a fáklyájával,hanem ha védeni kell valakit akkor csoportosan kell,különben bukta. Csapatmunka. A későbbi fázisban pedig nem lehet majd betonozni a fronton minden falut fáklyákkal,hanem okosan kell elosztani a védőket és a játékosok részéről is kell majd ügyesség a védekezésben.
Morál,fal,egy faluba összetolható több falunyi védő,fáklya.. Kicsit sok plussz a védőnek. Én is inkább védőjátékos vagyok mint támadó,de nem sírom vissza a fáklyát,mert túl nagy hatalmat ad az amúgy jelentéktelen katáknak védőrészről,míg a támadó részéről lófszt. Vagy kellett volna valami ami ellensúlyozza (20xos falverés ? :D ),vagy kiiktatni,ami meg is történt.
így a kh szótárából kivehetjük a "rohadt fáklya" kifejezést és az aktiv játékosoknak nem kell többet bosszankodni miatta.
 

DeletedUser18553

Vendég
lehet tojást venni pp-ért?
Vagy honnan van neked 10?Nekem 7 van összesen és mindent felkutattam de az istenért nem találok többet..Azt hiszem írok a supportnak,mert sz-r az egész,már kezd felidegesíteni...
vagy írok redsnake-nek..igen,ez a legjobb amit tehetek szerintem.

Nekem csak hímes tojás van :(
Azzal lehet?
Vagy várjam meg a locsóló fiúkat?
 

DeletedUser

Vendég
Hímes tojás elég meredek gondolat.

De ha szeretnèd èn 2öt neked adok kölcsönbe.2 számomra nagyon èrtèkes darabot,szóval csak akkor kapod meg ha nagyon finoman bánsz vele.
 
Fent