Csevegő

DeletedUser18477

Vendég
Az őrtorony is ebben a 60-70%-ban volt amúgy?

dögkeselyű barátom felvetette a másik topikban. Vannak, akik fizettek egy szolgáltatásért. Abban a szolgáltatásban le volt írva, hogy mi lesz, és mi nem. De mi minden előzetes figyelmeztetés nélkül nem azt kaptuk, amit meghirdettetek. Kártérítés az átvert ügyfelek/vásárlók miatt jár? Kinek kell ezügyben írni?

Sziasztok!

Ahogy a másik fórumba is ki lett írva, a support rendszeren keresztül jelezzétek, ha a tőzsde miatt otthagyjátok a szervert és emiatt kártérítést szeretnétek. Sajtmacska MINDEN ilyen levelet továbbít a központnak, de a továbbiakban ők döntenek. Ez a legtöbb, amit jelenleg tenni tudunk, amellett, hogy tényleg nagyon sajnáljuk a történteket. :(
 

DeletedUser

Vendég
More_ebbu_baj_lesz.jpg
 

DeletedUser18465

Vendég
Úgy gondolom ezt meg kell osztanom veletek :D Én behugyoztam a nevetéstől :D
v39.png
BIG kláncsalád szövetségesei, MNT-sei , Ellenségei :D
Az egész világ kb szövetségben, kiket támadnak akkor ? :D
Vödörtől én nem vártam mást :D
 

DeletedUser18618

Vendég
Én nem látok b más klánokhoz, sem így sem úgy!
Úgy gondolom ezt meg kell osztanom veletek :D Én behugyoztam a nevetéstől :D
373 bővítmény megtekintése
BIG kláncsalád szövetségesei, MNT-sei , Ellenségei :D
Az egész világ kb szövetségben, kiket támadnak akkor ? :D
Vödörtől én nem vártam mást :D
Igaz nem is hazudok!

Pár kérdést felvetődik bennem, de mindenki tegye fel saját magának, az is igaz, hogy ezeket a kérdéseket még nem is ismeritek!
Mindegy, igazából nem érdekel, s egyébként sem bizonyít semmit, mert ez a világ, nem AZ A VILÁG!
Nem kell mindenkinek becsületes lapokkal játszani, amikor a lényeg a nyerésen van! A győztest nem kérdezi meg senki, hogy milyen cinkelt kártyával nyert!
Néha, ha összekacsintunk egy cinkelt kártyással, attól még nem leszünk csalók, csak nyertesek? Nem kell rá felelni! Ismerem a választ, köszönöm!
 

DeletedUser18465

Vendég
Dickókám :) Te vagy az egyetlen akinek ilyen jut az eszébe :) Túlgondolod ezeket, ne pörögj ennyire :)
Árt a szépségednek :)
Csalni nem szoktam, nyílt lapokkal játszok mindig :)
Látom zavar hogy tudok olyat amiket nem kéne, de miértne lehetne ? csak kérdezni kell, tudod ha nem értesz valamit kérdezz
Dr aldaron rendel :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18618

Vendég
Dickókám :) Te vagy az egyetlen akinek ilyen jut az eszébe :) Túlgondolod ezeket, ne pörögj ennyire :)
Árt a szépségednek :)
Csalni nem szoktam, nyílt lapokkal játszok mindig :)
Látom zavar hogy tudok olyat amiket nem kéne, de miértne lehetne ? csak kérdezni kell, tudod ha nem értesz valamit kérdezz
Dr aldaron rendel :)
Igazad van doktorkám, csak akkor nem kellett volna azt leírni, hogy nem kémkedtek, nem használtok árulót, blablabla
Hagyjuk a témát, mert tényleg egyedül érzem magam! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Igazad van doktorkám, csak akkor nem kellett volna azt leírni, hogy nem kémkedtek, nem használtok árulót, blablabla
Hagyjuk a témát, mert tényleg egyedül érzem magam! :)

Dr. aldaron, tök jól hangzik szerintem :)
Nagyon sokat gondolkozhatsz és komplikálhatsz ezen az egy hszen :) Látom nem hagy nyugodni a téma téged, hogy ez a csúnya gonosz aldaron miket művel :( V39 Firka, tudom a 6-os és a 9-es hasonlít fordítva ugyanazt a számot kapjuk... ma kaptam engedélyt , hogy feltegyem, fel is tettem, mivel az a személy nem szerette volna feltenni ezeket a csodás képeket.
Paranoiás lehetsz picit, és mindenben a rosszat látod, én megértem hogy gondokkal küzdesz, biztos nehéz neked a játék, és biztos nehezedre esik élvezni is, tudod nem kéne ennyit ráfeszülnöd erre az egészre.
Ne vádolj kérlek ilyen ocsmány dolgokkal, hogy kémeket tartok, és kémekkel dolgozunk.
Utólag és nyomatékosan felszólítalak arra, Én se vádollak semmivel, és én se ócsárollak és mocskolom be a neved... Kérlek tartsd ehhez magad !! Elegem van abból hogy olyan dolgokat beszélsz aminek a valósághoz semmi köze, nem volt és nem is lesz, V36-os sztorik nagyja... Kémeket és belsős játékosokat tartunk mindenhol, a legnagyobb hülyeség amiket összetudtál hordani azon a szerveren és ezzel magad járatod le, mivel bizonyítékod sincs, de nem is lesz, mivel a lehetetlen dolgokra nincs is. Nem tudom hogy ki mondja ezeket neked vagy mi okból gondolsz ilyeneket, de tényleg megkérnélek, hogy állj le ezekkel a bolondságokkal legalább itt külsőn, és ne keverd a szart... Rólam se, másokról se !
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
jaaa! Miután mindenki degeszre szedte magát pp-vel a tőzsdén ..már írni sem tudnak!:)

(amúgy nem lenne rossz egy pp-tőzsde verseny...)
Kiváncsi lennék kik a legjobb tőzsdecápák!:)
mert ugye a zsíros ajánlatok elkapásához is aktívnak kell lenni..(kár hogy nincsen ebben ranglista)
 

DeletedUser

Vendég
nem pont erre gondoltam:D
pl witchernek akkor arca volt,hogy pécsről nyalta a budai várat...:DD:D:D:
de gondolom rászólhatott valaki,hogy ne égesse már magát porig,..:)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
jaaa! Miután mindenki degeszre szedte magát pp-vel a tőzsdén ..már írni sem tudnak!:)

(amúgy nem lenne rossz egy pp-tőzsde verseny...)
Kiváncsi lennék kik a legjobb tőzsdecápák!:)
mert ugye a zsíros ajánlatok elkapásához is aktívnak kell lenni..(kár hogy nincsen ebben ranglista)

Hatalmas otlet! Nagyon kivancsi volnek ra ki tudja a legtobb PPt behuzni egy szerver alatt.
 

DeletedUser18689

Vendég
Nana vigyázzatok mert a végén pp díjak lesznek. De vásárlásra ám :D ha már valaki elszórja a pp-t kapjon is díjat érte nem? :D arany fokozat: vegyél a tőzsdén nyersanyagot 10000 ppért :D
 
Fent