Csevegő

DeletedUser18553

Vendég
Kedves drága supp tagjai
Karácsony közeledtével leadnám a kívánság listám
Nem kérek több Bot-ot
Esetleg kérek : mankót, tolókocsit, sífelszerelést, de szívesen ugranék ejtőernyővel repülőről vagy tengermélyi búvárkodás is igen feldobná a kedvem
Hálásan köszönöm a figyelmet amit jelentéktelen személyemnek szántok :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Én is-én is :D
Discogömböt, 3 strucot, 2 fialós kocát, 1 db répát a koca etetéséhez, ja én megnyugvást a v36-osoknak :D :D :D :D És előre is köszönjük a falvaikat :D
Köszönjük szépen :p
 

DeletedUser18618

Vendég
A sparta
Én is-én is :D
Discogömböt, 3 strucot, 2 fialós kocát, 1 db répát a koca etetéséhez, ja én megnyugvást a v36-osoknak :D :D :D :D És előre is köszönjük a falvaikat :D
Köszönjük szépen :p
Jó pofa gyereknek tartalak, de az, ahogy ki akarsz tűnni, már közel sem jó pofa. Szánalmas, így az! Nem te, hanem az, hogy nem tudsz túllépni, lealacsonyító, s te nem vagy hülye gyerek. Akkor sem, ha én sok vagyok néha...
Sajnálom, ha magadra veszed, s úgy érzed, hogy téged bántlak. Azt, amit csinálsz, mert az nem jó. Légy fair, nem szép alattomosnak lenni!
Sokáig (10-15 másodperc :)) gondolkoztam, hogy hagyjam-e figyelmen kívül a posztod, hiszen egy troll arra érzi magát keménynek, ha a figyelmet magára tudja vonni, ha foglalkoznak vele...

Tudsz játszani, s képes vagy jól is játszani, csak azt nem értem, hogy miért akarsz többnek látszani? Miért használsz olyan eszközt, amit, ha bevesznek az ellenfélnél, akkor valóban ostobák, s csak a kh-ra tévedt farmerá*ások lehetnek. Ahhoz, hogy valóban elismerjenek, ahhoz nem kell neked leírni az eredményeid, nem kell vele villogni, ismételni, mert nem vész el, ha hetente egyszer nem mondod ki.
Azt tudom tisztelni én is, aki nem veri itt a nyálát, s nem nézi le a veszteseket, hanem a kezét nyújtja!
Azt tudom tisztelni, aki képes megállni, hogy a földön fekvőbe még egyet belerúgjon!
Azt tudnám tisztelni, aki elköszön a faluit vesztő, búcsúzó ellenféltől, még akkor is, ha ezzel nem siet eldicsekedni. Az ilyet meghalljuk, s ez többet ér minden szervernyerésnél. Szemét egy játék a mienk, s mégis szeretjük játszani!
Nagyon nem szeretek hazudni, de volt már rá példa, hogy azt mondtam, hogy nehéz volt legyűrni őt, s köszönöm, hogy vele játszhattam. Jobban esett neki is, s nekm sem volt teher. Volt, hogy jót bszélgttünk, talán még nevetni is tudtunk. Ami fontos, hogy n gyűlölködj, mert az nagyon nem jó!

Nem igyekeztelek megbántani soha, s most megbántva érzed magad.
Remélem nem követsz el semmi hülyeséget? (bocs a vége, firka fricska)
 

DeletedUser18465

Vendég
ezek szerint 15 mpet elvettem az életedből illetve kb 10 percet még ezt leírtad.
napi teendők egyike: Pipa

Tudod amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten, lehet kiérdemelted mindezt amiket kaptok és kapni is fogtok(fogsz), túl sokat gondolkodsz, ártani fog neked még ez, nem éri meg ennyit agyalni ezen a játékon firka...

Én nem érzem megbántva magam, megakarsz bántani ? ne bánts meg :(

ja és hol írtam le az eredményeim ? Mert én nem találom, ez megint olyan mint a kémes históriád, beképzelsz nem létező dolgokat ?
 

DeletedUser

Vendég
Sok kecskehúst evett..nagy mennyiségben szenilitást okozhat..

Nekem valamiért nem válaszol..Aldi,megkérdezed kérlek firkát,hogy leszünk-e barátok?
 

DeletedUser18553

Vendég
Elkanyarodtunk...
Az én karácsonyi meglepimről volt szó
Vagy a már nagyon uncsi Bot-ról
Gyerekek ez játék, elvileg kikapcsolódást kéne okozzon
Mi a frincFrancnak veszitek úgy mintha az életetek múlna rajta
Mindenhol pfújogás leszólás más becsmérlése folyik
Döngetitek a melletek mint az a bizonyos gorilla az állatkertbe
No most jöhettek azzal mit p.. zik ez a semmi kis gizda tudatlan vénasszony...
 

DeletedUser18465

Vendég
Elkanyarodtunk...
Az én karácsonyi meglepimről volt szó
Vagy a már nagyon uncsi Bot-ról
Gyerekek ez játék, elvileg kikapcsolódást kéne okozzon
Mi a frincFrancnak veszitek úgy mintha az életetek múlna rajta
Mindenhol pfújogás leszólás más becsmérlése folyik
Döngetitek a melletek mint az a bizonyos gorilla az állatkertbe
No most jöhettek azzal mit p.. zik ez a semmi kis gizda tudatlan vénasszony...

Túl jólelkű "vénasszony vagy" :p így nem merlek leszólni :p Én is csak ajándékot kértem, és jött firka és elkezdett beszólni :( nem engedi nekem hogy kérjek a Jézuskától :(
 

DeletedUser

Vendég
Túl jólelkű "vénasszony vagy" :p így nem merlek leszólni :p Én is csak ajándékot kértem, és jött firka és elkezdett beszólni :( nem engedi nekem hogy kérjek a Jézuskától :(

dejót nevettem :D
Egyébként Dzsízüsz vagy Firka a hatalmasabb?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Miaz Aldi,hogy mész nemzetközire vagy junájtid kingdomos szeróra miket hallok.
Otthagyod miatta a farmeramat? Mihez kezdek nélküled? :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Miaz Aldi,hogy mész nemzetközire vagy junájtid kingdomos szeróra miket hallok.
Otthagyod miatta a farmeramat? Mihez kezdek nélküled? :D

kell a változatosság, de tervben van, igazából téged is hívni akartalak, de aztán rájöttem, hogy múltkor nem arattad le a zabot :( így örihari :p
 
Fent