Csevegő

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hát itt se ócó,de etyepetyélje meg.
162 Kimenő: 18.224 20.473 18.418
Osztán ez még az ócó kategória :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Mit tehetnék ha igy sajnálják a ppt :D
v38on kellett volna gyüjteni,egyemegaguta.
Jut eszembe,tegnap ott is összekaptam 400at :D :D
 

DeletedUser18739

Vendég
sokaknak fogalma sincs hogyan kell használni a tőzsdét, keverik a 3 betüs helyi kereskedelmi egységgel ( BÓT )...
pedig kis matematikával, aktivitással, nomeg legalább 17-18-as piaccal és raktárral napi ezer+ pp hasznot ki lehet termelni,
bármelyik kontin,
és nem nyafogni "hogynemakkovesznekamikorelakarokadni"
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Kihagytad azt a reszt, hogy egy PPzos fiokban, ahol ilyen szinten akarsz kitermelni, szinte ugyanugy ra kell fokuszalni, mint egy olyan vilagban levo fiokra, amit elesben nyomsz. Tehat az aktivitas meg eleg nagy resze annak, hogy valaki arasson a tozsden "napi ezer+ pp hasznot".
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
sokaknak fogalma sincs hogyan kell használni a tőzsdét, keverik a 3 betüs helyi kereskedelmi egységgel ( BÓT )...
pedig kis matematikával, aktivitással, nomeg legalább 17-18-as piaccal és raktárral napi ezer+ pp hasznot ki lehet termelni,
bármelyik kontin,
és nem nyafogni "hogynemakkovesznekamikorelakarokadni"

Okosat akartá mondani,demámosmá nemám.
Ugyebár akkor tudod kihozni belőle a maximumot ha egésznap sasolod a tőzsdét és darabonként adod el,nem nagy adagokban.
De bármit is csinálsz,a gyűjtés függ attól,hogy mennyit vesznek ki,mert ez határozza meg az árat.
Nézzük.
Namármost a 18as piacodban van 74 kereskedő,akik 1 nap maximum 6 kört tudnak megtenni (elméletileg,gyakorlatilag viszont 5öt)
Az átlagár 500 nyersi per pp (azt irja,ugyebár,de próbálj meg eladni 1 ppért,meglátod,hogy ott a vásárlási árat irja,az eladás rosszabb arányban megy khmkislopókkhm)
A szinpad a tiéd,hozzál ki belőle napi 1000 fölött. Nem tudsz,mert nem lehet.
Még ha 500nak számolnánk kereken (kicsit csalok a javadra) nos,74 kereskedő az 74000 nyersi. Osztva 500al,148. Ennyi ppt kapsz 1 körért.
Szorozzuk 6al (ismét a javadra csalok ám) 6x148=888.
888<1000 azaz,az elméletedet meghiúsitotta részeg Ejnstejn.
De okoskodni azt kell persze,azt mindig kell :D Matek? Nem kell ide matek,az kell,hogy vegyék a nyersit és így jobb áron tudj eladni,mert hiába matekozol és bambulod a tőzsdét mint egy elmebajos, ha fullon van nyersivel. BÁRMELY KONTIN.
Értem? Jóéjt Évike,puszilom a pocidat helóka
 

DeletedUser18739

Vendég
nem tudom melyik kontin vagy, de ha nálad 500 db/pp az átlagár folyamatosan, akkor valóban felejtős,
ez a csunya KH biztos csak téged rakott egyedül olyan szutyok kontira...

2 konti tőzsdéjét látom, nagyjából hasonlóak,most a változás naponta 200-tól 500-ig

54321.jpg


ez az elmult 7 nap átlagára, 500-at még csak nem is jelez a grafikon, kedves "Ánstán"...
s ha te 500-at látsz db/pp áron, az azt jelenti hogy kell léteznie a másik végletnek is (90-100), hogy kijöjjön a grafikonon lévő átlagár
igy akár meg 4-5x-özheted az 1 körben befektetett pp-t, ez 70-80 kereskedővel is rengeteg, nekem 138 kereskedőm van most

volt nap amikor csak 400 pp, volt amikor 1500 pp volt a tiszta nyereség, változó

számold ujra matekzseni!
a vásárláshoz nem kellenek a saját kereskedők, csak eladásnál,

eladni nem akkor kell amikor 500 az árfolyam, hanem amikor a másik véglet van, némi üzleti intelligenciával nem hivatkoznál és számolnál 500-al, de a te képességeidtől mit várjunk?

az eladásnál változóan, az elmult 1 heti átlag: 90-200 db/pp
ez átlagos nyereségben árfolyamtól függően 1 kör 100-350 pp tiszta nyereség,
s nem igényel +aktivitást, elég ha az éles szerver mellett intézed,
mellette tudni kell hogy melyik napszakban vásárolj és adj el, különben tényleg lehet bambulni a tőzsdét egész nap, ahogy te tennéd a nagy eszeddel

de te az a fajta buta vagy, aki csak okoskodik, a tényeket figyelmen kivül hagyja, pedig azok makacs dolgok, pláne ha staton, itt-ott utána lehet nézni pillanatok alatt,
biztos tudnál okosat is irni ha lenne némi tehetséged hozzá, de ne erőltesd a kis bucidat, még összekuszálódnak a tekervényeid:)

na csá
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18739

Vendég
vigyék is!
de a tőzsdéről!:)

amig léteznek ilyen agyatlan arc félék akiknek fogalmuk nincs a BÓT müködéséről, virágozni fog!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18553

Vendég
Sziasztok :)
Volna egy kérdésem, lehet buta vagyok azért nem értem
Három világban van fiókom
Az egyikbe : 37-en azt hittem eltévedtem
Tele a falum : cukorkával lufikkal és ajándék dobozokkal...
MIÉRT?
A többi falum "normális"
 

DeletedUser18477

Vendég
Sziasztok :)
Volna egy kérdésem, lehet buta vagyok azért nem értem
Három világban van fiókom
Az egyikbe : 37-en azt hittem eltévedtem
Tele a falum : cukorkával lufikkal és ajándék dobozokkal...
MIÉRT?
A többi falum "normális"

Szia!

A Klánháború (illetve én :p) így kíván Neked boldog születésnapot! :)
 

DeletedUser18553

Vendég
Nagyon köszönöm :)
Igen ő :D
A szánján voltam s már majdnem haza ért mikor eszébe jutottam s fordulhatott vissza velem..
 
Fent