Csevegő

A reakció pontszáma
1.189
Kimagyarázni ? Elvállaltam vittelek . Mikor vissza jöttél betudtál lépni , sőtt! Azt csinálhattál amit akartál semmi baja nem volt az accodnak. Amikor is utolso 2 napba nem tudtalak vinni . Vissza jössz és amiért kitiltottak tessék


Sir Antoán de la Főséfbá ma ekkor: 16:21
Ilyen egy fasszopó geci vagy, hogy szartál a helyettesítésemre? hogy lehetsz ekkora patkány , te nyomorult köcsög?


Sir Antoán de la Főséfbá ma ekkor: 16:27
látom, hogy mit írsz te buzi....
egyszerűen csak egy patkány köcsög vagy ennyi az egész nem mást tiszta szégyen vagy...


Gondolom azért zártak ki mert folyik a szar a szádon kifele te veréb:DDD Nincs aki meghallgasson elhiszem :)


Mi ez? Én ilyet biztos nem írtam, nem is voltam netközelben 6 napja. Ez érdekes...na majd utánajárok
 

DeletedUser

Vendég
Sajnálom ,amit írtam séf. Kiderülni látszik hogy feltörték a fiókját! Nem akartalak megbántani . A levelet átküldöm és segítek kideríteni hogy mi van . Elnézést még1x!


Remélem nem annak a keze van benne akire gondolok.. Mert annak tényleg nem lenne jó vége.:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
redsnake, az előbb írtad, hogy Antoánt feltörték. Megosztanád velünk, ez a váltás pár perc alatt honnan jött neked?
 

DeletedUser

Vendég
Olvastam mit kaptál, de te végkép írtál márt antival valaha is 3 mondatnál többet?

Mert ien primitiv szavakat nem hasznal.
Írtam és nem is ilyennek ismertem meg, ezért is volt fura a dolog. Meg hogy min kapta fel a vizet mikor a fiokjaval semmi gaz nem volt.
 

DeletedUser

Vendég
1. nem vagyok a barátod
2. nyilván véletlen tiltottak
3. olyan infót osztottál meg más kitiltásáról, ami szabálytalan tudtommal
4. nem mutattál semmi idézést, ergo egy kommentben Te g.ciztél, f.szoztál

Remélem érzed, mi lesz ennek a vége :D
Elmész aludni ?:D ideje már :)
 

DeletedUser

Vendég
Red,a többi társadat is feldobod ha valami olyat csinálnak? :O
 
Fent