Csevegő

DeletedUser

Vendég
Jó oké,megy a duma..de közbe a kezed is jár?

Gyártani kell az új e-mail címeket hogy tudjál regisztrálni.

Javaslom a számokat,pl redsnake0001,redsnake0002....stb mert egy idő után bele fogsz kavarodni:D
 

DeletedUser18465

Vendég
Hoppá , mi ez itt a tudatlanok tanácsa?:) egy halom értelmetlen ember :) röviden csak mindenkinek , ha valamihez hülye vagy ne szolj bele:)
Mar igen unalmas a csaholásotokat hallgatni és csak nevetni rajta :D
Night fogadd el régen elkellett volna , megbuktál mert egy senki vagy :) Mivel az életed unalmas nincs se kutyad se macskád , vissza jársz rontani a levegőt habar annyira hiányoztal itt barkinek , mint kecskének a kés .
Nyugodtan törődj bele , nem érdekelsz senkit :)
damas :D te legalább szorakoztato vagy:) ugyan az , nem tudod mi miért van ,akkor ne szolj bele. De azt tudod a dugó mire van nem? Akkor nyelj belőle egyet és inkább játszál:) Folytasd az olyan tamadasaidat amit eddig is. Ejszakaiba mindent ami van , vagy eppen napkozbe .. A lényeg nem változik . ott marad mindened.. Ne a fiokokkal foglalkozz hanem magaddal.;)
Még hogy kutyák witcher meg én , Night gyerek , te szánalom:) Van akkora pofád itt mint a bécsi kapu , de vajon csak itt?
Olvasók tudják?:O arra a 8-10emberre gondolsz? amibol 2-3 veréb, 5 azt se tudja minek van ezen a fórumon fenn mert köze nincs a dolgokhoz , meg vagyunk mi ;)
na csassz:)

Neked is van egy alpári stílusod az már szent :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Hoppá , mi ez itt a tudatlanok tanácsa?:) egy halom értelmetlen ember :) röviden csak mindenkinek , ha valamihez hülye vagy ne szolj bele:)
Mar igen unalmas a csaholásotokat hallgatni és csak nevetni rajta :D
Night fogadd el régen elkellett volna , megbuktál mert egy senki vagy :) Mivel az életed unalmas nincs se kutyad se macskád , vissza jársz rontani a levegőt habar annyira hiányoztal itt barkinek , mint kecskének a kés .
Nyugodtan törődj bele , nem érdekelsz senkit :)
damas :D te legalább szorakoztato vagy:) ugyan az , nem tudod mi miért van ,akkor ne szolj bele. De azt tudod a dugó mire van nem? Akkor nyelj belőle egyet és inkább játszál:) Folytasd az olyan tamadasaidat amit eddig is. Ejszakaiba mindent ami van , vagy eppen napkozbe .. A lényeg nem változik . ott marad mindened.. Ne a fiokokkal foglalkozz hanem magaddal.;)
Még hogy kutyák witcher meg én , Night gyerek , te szánalom:) Van akkora pofád itt mint a bécsi kapu , de vajon csak itt?
Olvasók tudják?:O arra a 8-10emberre gondolsz? amibol 2-3 veréb, 5 azt se tudja minek van ezen a fórumon fenn mert köze nincs a dolgokhoz , meg vagyunk mi ;)
na csassz:)

Jól mondtad, Ti :D Egyébként nem érzed egy kicsit öngólnak, hogy az első mondatodba tudatlanok tanácsának hívod a fórumot, majd jössz egy jó hosszú hsz-el? :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Eddig nem ismertem, de most rámírt :D Hát elég fura egy figura ez a redsnake :D (az egyenlő két E-s egyenlős)
 
A reakció pontszáma
1.189
Na idefigyelj! Ilyen stílusban és ilyen hangnemben tudod,hogy kivel beszéljél!?

Az egy dolog, hogy anno 1 hónapig helyettesítve voltam, mert nem külföldön voltam.

6 napig nyaraltam, kérdeztem, hogy vállalod-e a helyettesítést. Vállaltad. Erre visszajövök, és be akarok lépni, de sértő üzenet miatt véglegesen törölték a fiókom. Tehát az én nevemben csináltad. De mivel a részleteket nem tudom, ezért kérek magyarázatot. Írtam itt pm-et is, nem kell nyilvánosan, ha nem vállalod érte a felelősséget.

De ha ilyen szánalmas és gyáva vagy, akkor további jó szórakozást, ígérem nem felejtelek el...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Bonyolódik a szituáció uraim :D

Red ebből milyen szöveggel mászól ki? :O

Ide már nem elég a szimpla szitkozódás :D
 
Fent