Csevegő

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Na szoval..Roberto Carlos elvette Luz Mariat amitol Esmeralda mely buskomorsagba esett es italba folytotta a banatat,ezt megtudva Alberto Gazember hamisan gyilkossagal vadolta meg minekutanna szegeny Esmeralda a kovetkezo 85 reszben bortonben lessz mert Del-Amerika a pancser nyomozok szulohazaja.Aztan a bortonben megszuli az ikergyerekeit rekordido alatt merthogy mas noknek ehez 9 honap kell, na meg egy ferfi.De mar innen is latszik hogy o kulonleges....Ezalatt az eddig rejtozkodo eletmodot folytato Stefano Alfredorol megtudjuk hogy titokban milliomos es Ecmeralda apja de titkolja mert igy szol a forgatokonyv .A bortonben kicserelik az ikreket csak ugy gonoszsagbol de nehany het mulva Esmeralda rajon a cserere mikor azt latja hogy a babakon Pampers van mikor o vilagosan emlekezett ra hogy o Liberot adott rajuk annak idejen ...folyt.kov.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser11708

Vendég
Sziasztok! Indulnék dualba ha van valaki szivesen várom jelentkezését.
 

DeletedUser17767

Vendég
Na szoval..Roberto Carlos elvette Luz Mariat amitol Esmeralda mely buskomorsagba esett es italba folytotta a banatat,ezt megtudva Alberto Gazember hamisan gyilkossagal vadolta meg minekutanna szegeny Esmeralda a kovetkezo 85 reszben bortonben lessz mert Del-Amerika a pancser nyomozok szulohazaja.Aztan a bortonben megszuli az ikergyerekeit rekordido alatt merthogy mas noknek ehez 9 honap kell, na meg egy ferfi.De mar innen is latszik hogy o kulonleges....Ezalatt az eddig rejtozkodo eletmodot folytato Stefano Alfredorol megtudjuk hogy titokban milliomos es Ecmeralda apja de titkolja mert igy szol a forgatokonyv .A bortonben kicserelik az ikreket csak ugy gonoszsagbol de nehany het mulva Esmeralda rajon a cserere mikor azt latja hogy a babakon Pampers van mikor o vilagosan emlekezett ra hogy o Liberot adott rajuk annak idejen ...folyt.kov.

:))))))))
 

DeletedUser17690

Vendég
Sziasztok

Na én azt hiszem valoban eljött az a pillanat,amikor azt kell mondanom,megundorodtam a KH-tol.

Sajnos a VHL csak annak köszönhetti az éllen maradását,hogy a klánrol-klánra menekülöket értem itt a R3HAB menekülö tagjait többek között:Allesylver,Nettyke1986;Úr Zsolesz;Reikohaduken;robone és a többi falvaikat a R3HAB-bol átmenekitették a Col-ban,most mikor a VHL támadja öket,na hát mi történik,átmenekülnek a falvaikkal a VHL-ben.

Hát ennyit a VHL nagy harci tudásárol is és kb.ennyit a jelenlegi V35-ös KH-rol,szégyelem magam,hogy felvetettem a pokora-nak,a társaimmal legyük a VHL 3-om és segitünk nekik a Col harcokban és sajnolom azt,hogy a VHL-t idáig letudta sülyeszteni.
Én inkább szivesen elbukom a faluim és büszén veszitek,mert én legalább odaállok és harcolva bukok és nem kell ezt szégyelnem,inkább bukjak mint azokat cserben hadjam akik megbiznak bennem,csak mert mentem a faluim klánrol-klánra,szégyen a VHL-nek,hog minden menekülöt befogad,olyan nagy harcosokat,akik az 500 pontos falumat nem tudták elvenni mikor már akadémiákkal rendelkeztek,a negyad R3HAB és Col kevés volt rá,na nézük a VHL-el támogatva eltudjátok-e venniGyáva nyuszikáim!!!!!!
 

DeletedUser18627

Vendég
Sziasztok

Na én azt hiszem valoban eljött az a pillanat,amikor azt kell mondanom,megundorodtam a KH-tol.

Sajnos a VHL csak annak köszönhetti az éllen maradását,hogy a klánrol-klánra menekülöket értem itt a R3HAB menekülö tagjait többek között:Allesylver,Nettyke1986;Úr Zsolesz;Reikohaduken;robone és a többi falvaikat a R3HAB-bol átmenekitették a Col-ban,most mikor a VHL támadja öket,na hát mi történik,átmenekülnek a falvaikkal a VHL-ben.

Hát ennyit a VHL nagy harci tudásárol is és kb.ennyit a jelenlegi V35-ös KH-rol,szégyelem magam,hogy felvetettem a pokora-nak,a társaimmal legyük a VHL 3-om és segitünk nekik a Col harcokban és sajnolom azt,hogy a VHL-t idáig letudta sülyeszteni.
Én inkább szivesen elbukom a faluim és büszén veszitek,mert én legalább odaállok és harcolva bukok és nem kell ezt szégyelnem,inkább bukjak mint azokat cserben hadjam akik megbiznak bennem,csak mert mentem a faluim klánrol-klánra,szégyen a VHL-nek,hog minden menekülöt befogad,olyan nagy harcosokat,akik az 500 pontos falumat nem tudták elvenni mikor már akadémiákkal rendelkeztek,a negyad R3HAB és Col kevés volt rá,na nézük a VHL-el támogatva eltudjátok-e venniGyáva nyuszikáim!!!!!!


Üdv.
Nem tudom de ha körbenézel a világon.
top1 VHL: olvasztotta a Cru-t,hogy első legyen,majd a ROSE több játékosát,sorra csak toboroz,hogy top1 maradjon..
=KL= ugyan ez,csak annyi különbséggel,a KL csak játékosokat toboroz.
DA ugyan az,mint a KL s mellé körbeveszi magát diplomáciai partnerekkel.
Hát érdekes világ,vajon mit érhetünk el itt a v35-ön 23fővel..;)
Igaz 23 fő,de spárta is 300 fővel verte szét a perzsa több 10.000-res seregeit..:)

THIS IS TEMP!!!

Sok siker mindenkinek!
 

DeletedUser16820

Vendég
Üdv.
Nem tudom de ha körbenézel a világon.
top1 VHL: olvasztotta a Cru-t,hogy első legyen,majd a ROSE több játékosát,sorra csak toboroz,hogy top1 maradjon..
=KL= ugyan ez,csak annyi különbséggel,a KL csak játékosokat toboroz.
DA ugyan az,mint a KL s mellé körbeveszi magát diplomáciai partnerekkel.
Hát érdekes világ,vajon mit érhetünk el itt a v35-ön 23fővel..;)
Igaz 23 fő,de spárta is 300 fővel verte szét a perzsa több 10.000-res seregeit..:)

THIS IS TEMP!!!

Sok siker mindenkinek!
Igen,csak a toborzás miatt első a klánunk LE-ben ,és a háborús statisztikákban is.:)))
 

DeletedUser18627

Vendég
:))

Igen,csak a toborzás miatt első a klánunk LE-ben ,és a háborús statisztikákban is.:)))


Először is Üdv.
(Illik köszönni,ha írsz valakinek.)
Másodszor. Mondj 1 olyan klánt akinek lenne esélye ellenetek? :)
Nem írlak le titeket,jó játékosok vannak nálatok,VHL is elmondhatja ezt.
Ellenben VHL kicsit összetartóbb klánok ellen harcol,veletek szemben..
Ti kb a megszokott stratégiával játszotok.
Fogjunk pár startert,tegyünk melléjük pár régi klántársat,így kapunk 1 összetartó magot,s 1 területet. (stimm)
Majd olvasszuk be a rivális klánt. (stimm)
Eztán a meglévő 150 emberből szűrjük ki azokat akik nem 100%ig aktívak,s a helyükre vegyük be az ellenféltől a játszani akarókat. (stimm)
Majd Verjük a mellünk hogy a megmaradt 10-20 tömegklánt hogy vertük szarrá..:D (stimm)

Lássuk a top5 klánt.
ROSE szövitek.
FLW 1 foglalás nem volt semelyik oldalról,gondolom velük is dipiben vagytok.
DA nem nagyon érintkeztek velük.
VHL velük meg szinte sehol..
Ha megnézzük a Statisztikáitok,több belső foglalásotok volt,mint amennyit a felsorolt 4 klánból foglaltatok.
Szóval majd ha igazi harcot vívtok,akkor lehet beszélni LET-ről,meg Háborús eredményekről..:)
Addig ti sem vagytok jobbak a VHL-nél..
Vagyis de,talán jobbak vagytok,mert ti egységesebben foglaltok,illetve a fél klánotok a volt v29-es RANDOM klánból van ott.
Vagyis van összetartás.
De kérdem én,ha annyira támadó játékosok,s háborús császárok vagytok,miért hívnátok minket (A 19 fős TEMP-et) illetve akartatok szövit velünk?
150 ember kevés 19 ember ellen?
Vagy mi ennek az oka? :)
Hisz ti vagytok a top1 klán,top1 LE,top1 háborús statisztika....:))
 

DeletedUser14687

Vendég
Nem, mert sophie egyedül legyőz minket, nélkületek is :D
 

DeletedUser16820

Vendég
Először is Üdv.
(Illik köszönni,ha írsz valakinek.)
Másodszor. Mondj 1 olyan klánt akinek lenne esélye ellenetek? :)
Nem írlak le titeket,jó játékosok vannak nálatok,VHL is elmondhatja ezt.
Ellenben VHL kicsit összetartóbb klánok ellen harcol,veletek szemben..
Ti kb a megszokott stratégiával játszotok.
Fogjunk pár startert,tegyünk melléjük pár régi klántársat,így kapunk 1 összetartó magot,s 1 területet. (stimm)
Majd olvasszuk be a rivális klánt. (stimm)
Eztán a meglévő 150 emberből szűrjük ki azokat akik nem 100%ig aktívak,s a helyükre vegyük be az ellenféltől a játszani akarókat. (stimm)
Majd Verjük a mellünk hogy a megmaradt 10-20 tömegklánt hogy vertük szarrá..:D (stimm)

Lássuk a top5 klánt.
ROSE szövitek.
FLW 1 foglalás nem volt semelyik oldalról,gondolom velük is dipiben vagytok.
DA nem nagyon érintkeztek velük.
VHL velük meg szinte sehol..
Ha megnézzük a Statisztikáitok,több belső foglalásotok volt,mint amennyit a felsorolt 4 klánból foglaltatok.
Szóval majd ha igazi harcot vívtok,akkor lehet beszélni LET-ről,meg Háborús eredményekről..:)
Addig ti sem vagytok jobbak a VHL-nél..
Vagyis de,talán jobbak vagytok,mert ti egységesebben foglaltok,illetve a fél klánotok a volt v29-es RANDOM klánból van ott.
Vagyis van összetartás.
De kérdem én,ha annyira támadó játékosok,s háborús császárok vagytok,miért hívnátok minket (A 19 fős TEMP-et) illetve akartatok szövit velünk?
150 ember kevés 19 ember ellen?
Vagy mi ennek az oka? :)
Hisz ti vagytok a top1 klán,top1 LE,top1 háborús statisztika....:))

Elnezest
Helloka:D
Nos 100% hogy van olyan klan a szerveren aki ellen megszenvednenk,es valo igaz jo volt a klan elhelyezkedese is.:)
Kit is olvasztottunk? Mert a Frontline (ahonnan en is jottem)
Fuzionalt a Kings-el es igy lett az ami most "lathato":)
En orulok hogy itt vagytok,mert nagyon sokra tartalak titeket.
A diplomaciai dolgokrol pedig nem tudok sok mindent irni.:))
 

DeletedUser18627

Vendég
Végre 1 kis élet a fórumon.:)
Igen,arra gondoltam,hogy már az első hetekben fusionáltatok.
Nem sértésként írom amit írok,sőt,remélem valóban jó klán vagytok,s ha harcra kerül a sor,jó kis csatákban lesz részünk..:)
Fire ismerjük egymást 1 ideje,s mindig 1 egész jó klánban voltál.
Remélni tudom,hogy a területi előnyötök,illetőleg az egész jó taglista mögött,van 1 jó vezetés,s 1 jó szervezés,mert láttunk már starter klánt,akik a kis klánok ellen nagyon jól szerepeltek,s pont ez lett a vesztük.
A játékosok megszokták a gyengébb ellenfeleket,elpuhultak,s mikor 1 szervezett ellenféllel kerültek szembe,akkor már nem bizonyultak olyan jónak..
Ismétlem,nem ellenetek akarok szólni.
Ti vagytok talán a jelenlegi top5-ben szereplő klánok közül az akikben a legnagyobb potenciát látom..:)
Csak arra kíváncsi vagyok hogy szerepeltek majd 1 összeszokottabb klán ellen.
(S most nem magunkra célzok,legyen pl az FLW,DA combó,kik középen elég szépen tömbösödnek,s a VHL ellen is elég jól állnak..Persze az sem utolsó,hogy a VHL ellen is minimum 6-7 klán fogott össze,s ebből azért némileg erősebb klánok,mint ellenetek..:) DA,FLW,ROSE,Col...stb... Ezen klánokban azért nagyobb játékosok,s erősebb szervezés van.)
Az idő mindent eldönt majd,de szívből kívánok sok sikert mindenkinek,s remélem megtudjuk mutatni a jelenlegi Magyar KH-nak gerinctelen hazugságok,s Árulások nélkül is lehet 1 jót játszani..:)
 

DeletedUser16820

Vendég
Végre 1 kis élet a fórumon.:)
Igen,arra gondoltam,hogy már az első hetekben fusionáltatok.
Nem sértésként írom amit írok,sőt,remélem valóban jó klán vagytok,s ha harcra kerül a sor,jó kis csatákban lesz részünk..:)
Fire ismerjük egymást 1 ideje,s mindig 1 egész jó klánban voltál.
Remélni tudom,hogy a területi előnyötök,illetőleg az egész jó taglista mögött,van 1 jó vezetés,s 1 jó szervezés,mert láttunk már starter klánt,akik a kis klánok ellen nagyon jól szerepeltek,s pont ez lett a vesztük.
A játékosok megszokták a gyengébb ellenfeleket,elpuhultak,s mikor 1 szervezett ellenféllel kerültek szembe,akkor már nem bizonyultak olyan jónak..
Ismétlem,nem ellenetek akarok szólni.
Ti vagytok talán a jelenlegi top5-ben szereplő klánok közül az akikben a legnagyobb potenciát látom..:)
Csak arra kíváncsi vagyok hogy szerepeltek majd 1 összeszokottabb klán ellen.
(S most nem magunkra célzok,legyen pl az FLW,DA combó,kik középen elég szépen tömbösödnek,s a VHL ellen is elég jól állnak..Persze az sem utolsó,hogy a VHL ellen is minimum 6-7 klán fogott össze,s ebből azért némileg erősebb klánok,mint ellenetek..:) DA,FLW,ROSE,Col...stb... Ezen klánokban azért nagyobb játékosok,s erősebb szervezés van.)
Az idő mindent eldönt majd,de szívből kívánok sok sikert mindenkinek,s remélem megtudjuk mutatni a jelenlegi Magyar KH-nak gerinctelen hazugságok,s Árulások nélkül is lehet 1 jót játszani..:)

A kisebb klanok is kuzdenek/kuzdottek derekasan,en szemely szerint pozitivat csalodtam bennuk.:)
Volt hogy vedekeznunk kellett.
Valo igaz a VHL-nek nehezebb a dolga mert eszakon azert voltak/vannak eros klanok ,es vezetok is akik mar bizonyitottak a ratermettseguket.:)
Ja es szerintem azert csendesebb pont a mi vilagunk foruma mert itt nem ment a kaki kavaras ,hanem mindenki jatszott.:D
Most is hogy ebredezik ,normalis eszmecseret folytatunk,nem pedig a masik klanjat kopkodjuk,ami szerintem peldamutato.:)
Ja es meg valami ,en szaz szazalekig bizom a vezetoimben,mert mar bizonyitottak nekunk hogy szamithatok rajuk,es a sok belsozest tudjuk be annak hogy van azert mindenhol a korai uj vilagnak koszonhetoen.
 

DeletedUser18627

Vendég
Ez most komoly? :d

Mivel sokan olvassátok a =KL= klánból a külsőt,megkérdezném.
MINDENKIT KIFOGTOK TENNI AKIT TÁMADUNK? :DDDD
Pacak4,Arthur95..stb
Mindent a statért mi? ;)
 

DeletedUser18594

Vendég
ez egy gaz szerver... profi jatekos be se teszi ide a labat, ilyen beallitasokkal :D
 

DeletedUser16820

Vendég
Mivel sokan olvassátok a =KL= klánból a külsőt,megkérdezném.
MINDENKIT KIFOGTOK TENNI AKIT TÁMADUNK? :DDDD
Pacak4,Arthur95..stb
Mindent a statért mi? ;)

Szia,
Latom nagyon szeretsz velunk foglalkozni:)
Lehet ezert red ad egy kis fejmosast de megsugok egy titkot.
A forumon nem volt vedelem keres a reszukrol szoval,nem epp az aktivknal volt vitezkedes,kiveve Barni,akinel elvittetek egy elszigetelt falut.:)
Ja es megvalami,most mit gondolsz,meg mindig olyan gonosz dolog a toborzas?:)))))
 

DeletedUser16820

Vendég
Szia!

Profi játékosnak teljesen mindegy, hogy milyenek a beállítások. Ő profi. Bárhol megállja a helyét.

S.

Kene lajk gomb a forumra:D
Amugy nem erdemes vele foglalkozni,mert a vegen a mi forumunk is vele lesz tele ,nem pedig a sajat vilagunkkal:)
 
Fent