Csevegő

DeletedUser18672

Vendég
http://hu.twstats.com/hu35/index.php?page=player&id=1484625
Kedves redsnake , *RedSnake*, =RedSnake=, =RedSnakee=, meg a többi szeretném kérdezni, hogy volt már olyan világ ahol becsületes módon nyertél? Vagy csak áskálódás, más játékosok utáni kémkedés, beköpés megy?
V35 -Yu-Gi-Oh- még vezér volt, de már adta az infót az akciónkról, egyik nap még az "armát" szervezte ellenetek, másnap már lelépett be is védtétek előtte mint a beton.

janoka ugyszintén délelőtt még Yugira szervezte volna a támadást, délután már a szomszédját támadta.
valaki még mindig írogat fórumunkról nektek, de nem baj egyszer úgyis meglesz hogy ki az.
Na már most egy becsületes vezér az ilyen alakokat az első levélnél még elzavarja, másodiknál már tiltja. Láttam itt egy hozzászólást, hogy a DA nektek nem ellenfél... ok legyen így, DE mit gondolsz az ilyen napraforgó játékosok kitartanak majd a TEMP és FLW ellen is? Persze persze FLW szövi, de két dudás egy csárdában nem fér el. Meddig lesz elég nekik is a második hely?
Ahogy az első hozzászólásokból kivettem nem ez az első világ ahol így játszasz, vajon a KH neked való, még most is?
Arra lennék kiváncsi, hogy -Firemaster-t mivel eteted, hogy kitart még melletted?

Üdv egy mezei játékos!
 

DeletedUser18465

Vendég
Kedves redsnake , *RedSnake*, =RedSnake=, =RedSnakee=, meg a többi szeretném kérdezni, hogy volt már olyan világ ahol becsületes módon nyertél? Vagy csak áskálódás, más játékosok utáni kémkedés, beköpés megy?
V35 -Yu-Gi-Oh- még vezér volt, de már adta az infót az akciónkról, egyik nap még az "armát" szervezte ellenetek, másnap már lelépett be is védtétek előtte mint a beton.

janoka ugyszintén délelőtt még Yugira szervezte volna a támadást, délután már a szomszédját támadta.
valaki még mindig írogat fórumunkról nektek, de nem baj egyszer úgyis meglesz hogy ki az.
Na már most egy becsületes vezér az ilyen alakokat az első levélnél még elzavarja, másodiknál már tiltja. Láttam itt egy hozzászólást, hogy a DA nektek nem ellenfél... ok legyen így, DE mit gondolsz az ilyen napraforgó játékosok kitartanak majd a TEMP és FLW ellen is? Persze persze FLW szövi, de két dudás egy csárdában nem fér el. Meddig lesz elég nekik is a második hely?
Ahogy az első hozzászólásokból kivettem nem ez az első világ ahol így játszasz, vajon a KH neked való, még most is?
Arra lennék kiváncsi, hogy -Firemaster-t mivel eteted, hogy kitart még melletted?

Üdv egy mezei játékos!

Tipikus strucc élet... :D
Fejét a földbe dugja ha veszélyt érez :) szakadna bele egyszer :D
 

DeletedUser15106

Vendég
Kedves Aldaron, téged szüleid kiskorodba leraktak struccos filmeket/rajzfilmeket/természetfilmeket/dokumentumfilmeket nézni? Ja várj csak, a strucckomédiát kifelejtettem :D

Kezd unalmassá válni ez a struccosdi, akárcsak az unokaöcsém látnám (4 éves). Aki hall valami általa vélt értelmes dolgot, ami persze nagy hülyeség és folyamatosan azt hajtogatja. Unalmas és gyerekes!

Ugyanakkor Kedves Picolo elvtárs....csak egy dolog. Mindenki azért van még a csapatban, mert jó itt lenni, mert jól közre lehet működni és jó az összhang. Ami nálatok biztosan nincs meg, mert ha meglenne lojálisak lennének a tagok hozzátok, és nem szivárognának el, mindenki ahova éri. És mindenki arra távozik, amerre érdemesebb! Ahol érdemesebb harcolni! Ahol jobb közösség várja.

Tehát előre a saját portátokon takarítsatok ki, aztán majd lehet foglalkozni a mienkel!
 

DeletedUser18627

Vendég
Üdv mindenkinek.
Aki nem tudná Witcher vagyok.
Sokatok ismerem tehát szépen sorban.
Aldaron,bár ellenfél voltál v34-én szerintem eléggé hasonlítunk.
Arrogáns bunkók vagyunk,de diplomatikusan közöljük ezt mindenkivel..:D
Sok sikert neked s a spártának v36-on!
Jah,s üdvözlöm a spártásokat!

Night,veled voltam barát (V16) voltam ellenfél (V29) De nem értem itt miért is vagy?
Mire vered a melled?
Én sem szeretem Red-et,mert elszállt a top1 miatt,de ez mindünkkel előfordult régebben szerintem..:)
Te ugyan azon eszközökkel éltél mindig mint Red,mikor egymást fikázzátok,mintha tükörbe néznétek..Gondoljatok csak bele..

Red eslőre grat nektek a Védéshez.
Másodszor javaslom kerüld a külsőt..
Ez az alpári stílus nem méltó 1 vezetőhöz..
Játszunk s győzzön a jobb,itt úgy sem ver el senki senkit..

A valós életbeli fenyegetéseken meg szakadtam de komolyan..:DD
Engem sokan nem szeretnek de én pl Sosem fenyegettem senkit,s engem sem fenyegettek..:)
Elképzelem ahogy a bíróságon összevetve Aldaeon,Night,meg Red,s azt mondják a bírónak azért indult a balhé hogy megmutassák ki a jobb vezető..xD

Nem értelek titeket..
Mondjuk valahol féltékeny vagyok..
Bennem rég nincs ekkora tűz..:))
Hajrá mindenkinek v35-ön.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15106

Vendég
Szia Witcher.

nekünk ezt írta!

"sziasztok

elköszönök , holnap reggeltől nem Én vagyok a "helyemen".
Sok a dolog az új családtag érkezésével.
A Fiam veszi át a helyem , régi motoros a szakmában, ezért merem Rá bízni, ja és persze kocka és ugye itt a nyári szünet..
A klánból kilépve nem láthatja az esetleges akció terveket, védelem szervezéseket, ez így a tuti. A barátkéréseket is ezért törlöm, ne vegye senki sértésnek.
Eldönti mit akar majd, hogyan tovább, néha lehet Én is besegítek.

Köszönöm, hogy itt lehettem


Üdv Segal"

Tehát lehet gondolkodni! Ne szállj el annyira, hogy érkezett hozzátok egy nagy pontos játékos, mert messze nem az aki játszott eddig :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18627

Vendég
Én nem vagyok elszállva,csak ez oda illett..:)
Nem vagyok ellened,beszéltünk is régebben ha jól emlékszem.
Segal dolga miért lépett..
Csak ahogy ennyire mindig más portáján akartok takarítani azt mondjátok meg,miért jelentkezett ide 3 KL,s 9 FLW játékos a héten?
Mindenki foglalkozzon a saját dolgaival,s játszunk 1 jót..:)
 

DeletedUser15106

Vendég
Nos, igen, beszéltünk, de ahogy rémlik az még V29en volt, és akkor sem egy oldalon harcoltunk!

És akkor is ilyen arrogáns, hivalkodó személy voltál, amit én személy szerint egyáltalán nem szeretek! És félre ne értsd, nem csak rád szól, általánosságban beszélek!

Ami meg azokat a jelentkezéseket illeti, szerintem senki nem bánta volna, ha felveszitek őket. Mert leginkább azok akarnak menni akik nem tudnak összedolgozni a többiekkel, meg azok akiknek baja van a klánnal. És szerintem annak nincs értelme maradni, csak mert TOP1 vagyunk. Lehet váltani! Lehet menni kinek nem tetszik. Szerintem a vezetőség sem fogja marasztalni azt aki saját összeférhetetlensége miatt nem akar maradni.
 

DeletedUser18627

Vendég
Hmm,az előbb még minden faxa volt nálatok..:D
Most meg már összeférhetetlen tagokról beszélsz..:)
Hamar változik a világ..:)
S Az a sok menekült DA-s kik hozzátok menekültek kíváncsi leszek mikor akarnak majd ide menekülni..:D
Amúgy azért nem vesszük át őket,mert területileg nincsenek jó helyen,s arról nem beszélve,hogy a bomlasztást majd ők elvégzik,mikor majd mennek a támadóink,s szétsírják a fórumokat..:D
 

DeletedUser16820

Vendég
Hmm,az előbb még minden faxa volt nálatok..:D
Most meg már összeférhetetlen tagokról beszélsz..:)
Hamar változik a világ..:)
S Az a sok menekült DA-s kik hozzátok menekültek kíváncsi leszek mikor akarnak majd ide menekülni..:D
Amúgy azért nem vesszük át őket,mert területileg nincsenek jó helyen,s arról nem beszélve,hogy a bomlasztást majd ők elvégzik,mikor majd mennek a támadóink,s szétsírják a fórumokat..:D
Kedves Witcher!:)
Nos ha így játszotok nem lesz sírás ,csak mosolygás.Azthiszem te szóltál le ,hogy tanítsuk meg Barninak mi is az a Templom.Szerintem o fal és templom nélkül nem rakott be 10k talpast egy faluba sem.:)
Ajándék LET az ilyen.A másik pedig,miért kéne elhinnünk amit írsz?
Eddig 1-1 arma volt mindkét oldalon ,és ha valamelyiket sikeresebbnek kell mondanom az a mi armánk lenne.Igaz egy paraszthajszálnyival.:)
A másik pedig a -DA- ..
Nos,nem hiszem hogy magyarázni kell ezt az egészet.Nem tudom mi megy a háttérben,nem is izgat.Én teszem amit a vezetőség kér.Ha kell támadok,ha kell védekezek.
Amúgy igen Redet elvitte a hév,és lealacsonyodott a szintjükre pár fórumbetyárnak.:)
Ja és a Struccrol.Tudtad hogy a strucc a madárfajták közül az egyik legtöbb sérülést ,és támadást okozó madárfajta,amely lehet buta egy jószág de minden erejével a fészkét védi?Szerintem egy olyan állat amely az élete árán is a "családját,és otthonát" védi ,gúnynévként használva ,nem csak gyerekes,de tudatlanságra is utal.
 

DeletedUser18477

Vendég
Emberek!
Az az egy szerencsétek, hogy én már csak a vitátok végére értem ide, így mindenki levezethette a feszültséget, mielőtt beavatkozhattam volna. A fórum szabályzata egyértelműen leírja, hogy a trágár szavak használata illetve az egymással való személyeskedés TILOS. Ha még egyszer hasonló hozzászólásokat fogok találni, akkor meg fogtok ismerkedni a végleges bann fogalmával, mert ez az állapot tarthatatlan. Én örülök, hogy végre van élet a fórumon, de ne ilyen stílusba beszélgessetek, ha egy mód van rá.
Nem szeretek büntetni, mert tényleg örülök, hogy beszélgettek, de ennek így nem lesz jó vége.

Remélem elég érthetően fogalmaztam.

Üdvözlettel, Powerfox
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Kivülállóként mondom ezek után, naaa visszaolvasom ..Hát!:)

Semmilyen gázos dolgot nem találtam,simán vitáznak beszélgetnek társaink! XD
Így az EB után focinyelven szólva, a Bíró Support nem engedi a kemény játékot!:)

Sárga lap,esetleg piros lap bevezetését javaslom!
 

DeletedUser18465

Vendég
Üdv mindenkinek.
Aki nem tudná Witcher vagyok.
Sokatok ismerem tehát szépen sorban.
Aldaron,bár ellenfél voltál v34-én szerintem eléggé hasonlítunk.
Arrogáns bunkók vagyunk,de diplomatikusan közöljük ezt mindenkivel..:D
Sok sikert neked s a spártának v36-on!
Jah,s üdvözlöm a spártásokat!

:D :D Ez tetszett :D
Átadom mindenképp és köszi a jókívánságokat ! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Kivülállóként mondom ezek után, naaa visszaolvasom ..Hát!:)

Semmilyen gázos dolgot nem találtam,simán vitáznak beszélgetnek társaink! XD
Így az EB után focinyelven szólva, a Bíró Support nem engedi a kemény játékot!:)

Sárga lap,esetleg piros lap bevezetését javaslom!

Messi hiányzol a khból :p Hol s kikkel láthatunk legközelebb, ja és Csidejó hiányba szenvedek :D
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Szia pajti köszi!:)Klánnélküli vagyok! (illetve sok volt társam is)
Nézelődünk érdeklődünk! Azért Bátorság is kell beregezni komolyan egy világra!:)

Végjáték alatt nem adjuk!:)

Viszont jó a szabadság, élvezem játék nélkül is! Nincsen hajnali kelés,nincsen telefon pittyegés!:) Nincsenek vágások!:D
Jaaa.. és a Walikng deadet + a Spartacus sorozatot végre tudom nézni az elejétől!:) Zavarás nélkül!:)

De itt is vagyok, mert hazudnék ha nem hiányozna ez a közeg!:) tiv tivy ;) a Csidejót Bartus Doktor csinálja nekem is:)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18465

Vendég
Szia pajti köszi!:)Klánnélküli vagyok! (illetve sok volt társam is)
Nézelődünk érdeklődünk! Azért Bátorság is kell beregezni komolyan egy világra!:)

Végjáték alatt nem adjuk!:)

Viszont jó a szabadság, élvezem játék nélkül is! Nincsen hajnali kelés,nincsen telefon pittyegés!:) Nincsenek vágások!:D
Jaaa.. és a Walikng deadet + a Spartacus sorozatot végre tudom nézni az elejétől!:) Zavarás nélkül!:)

De itt is vagyok, mert hazudnék ha nem hiányozna ez a közeg!:) tiv tivy ;) a Csidejót Bartus Doktor csinálja nekem is:)

Jólenne látni minél előbb Téged :) Te hiányzol az E-e-ből a legjobban vagyis hiányoztál :) Remélem összefutunk még egy szerón ;)
A csidejók jöhetnének a te oldaladra is, persze ha csak lesz időd egyet megssinálni ;)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Csidejó nincsen egyelőre senkinek sem!:)

Érd be ezzel a képpel amit tegyél is ki ide fórum profilodra, ahelyett a homály homár helyett ami kint van:D
3505414072_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Szívesen! De huzogatnod kell mert nem látszik az N betü!:) jobbra-balra! illetve tologatni kell!
tehát feltöltés, és az egérrel tudod a képet mozgatni!:)
 
Fent