Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Hamarabb olvastam a fórumot nálad Erősróka. Pontosan emlékszem miket írt DJ és mire. Sőt azt is tudom milyen felfogásban szokott itt csevegni. Finoman szólva sem ő az, aki durva, sértő hangnemet használ. Itt is egy barátját vádolták meg trágár levél írásával, ami nyilvánvaló hazugság volt. Kiállt az ártatlan mellett - ennyi történt.

Arkhi, jól esik hogy kiálltál mellettem, de a pihenőm teljesen jogos volt :)
 

Xavia

Member
A reakció pontszáma
32
Hát ha már itt nem törődnek velem :p Amúgy tudtátok h k..va drága Hollandiába telefonálni? :D :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser12405

Vendég
Heroonal nem ment,ezert probalkozol kitalalni valamit.azert mert mas vagott be a vonat koze az nem azt jelenti hogy multi acc,de jelents fel minket azt megtudod hogy csak szavakkal dobalozol,hatter nelkul.
Csak, mint hivatásos hazudozó, megjegyezném, h a TheHeroo acc ki van tiltva, támadni se lehet. Waaat?

Amúgy valóban nagy a csend. Annyiból nem véletlen, h vagyunk annyira úriemberek, h nem vihorászunk nagyon a KL-en, hisz a tökös hadüzenetük óta úgy pofozgatjuk, mint unatkozó cica a gombolyagot ;)
 

DeletedUser18465

Vendég
Csak, mint hivatásos hazudozó, megjegyezném, h a TheHeroo acc ki van tiltva, támadni se lehet. Waaat?

Amúgy valóban nagy a csend. Annyiból nem véletlen, h vagyunk annyira úriemberek, h nem vihorászunk nagyon a KL-en, hisz a tökös hadüzenetük óta úgy pofozgatjuk, mint unatkozó cica a gombolyagot ;)

Meséljetek pls :D Láttam h top1 letttek, kíváncsi vagyok mi volt a nagy húzása a struccnak... (alias redsnake)
 

DeletedUser16820

Vendég
Csak, mint hivatásos hazudozó, megjegyezném, h a TheHeroo acc ki van tiltva, támadni se lehet. Waaat?

Amúgy valóban nagy a csend. Annyiból nem véletlen, h vagyunk annyira úriemberek, h nem vihorászunk nagyon a KL-en, hisz a tökös hadüzenetük óta úgy pofozgatjuk, mint unatkozó cica a gombolyagot ;)
Elismerem ,hogy jelenleg ti vagytok a nyeregben,és mint írtam már ,a tagjaitok jól is játszanak.
Egyszer fent,egyszer lent.
Gyorsan tudnak változni a dolgok ,de gondolom egy ilyen tapasztalt vezérnek nem kell ezt bemutatnom.
 

DeletedUser16135

Vendég
Aldaron:
3 szövetséges->pár kreált történet a bontásra,majd asszimiláció,a a maradék befoglalása->aztán hadüzenet nekünk->aztán már csak 1 szövetséges,aztán az az 1 szövinek is lett egy kreállt történet->ott is valamennyi tagfelvétel->hozzánk is került pár,és azóta is megy a harc...T.171 - KL.56 :D és még igy is állati hosszú lesz....ha csak össze nem omlik valahol a rendszer :D

na meg most van még egy szövi ellenünk,de ők jó helyen vannak,nem kell tartaniuk a hátbatámadástól :D nem tudom melyik húzás kitől származik,vagy rednek mi a szerepe bennük,de úgy alapajában véve lehet igy is világot nyerni....csak nem mindegy hogy ki az ellenfél,úgy tűnik :p

ezek a hirek,amióta nincs itt annyi aktivitás! :D
 

DeletedUser18627

Vendég
Szép napot.
Érdeklődnék főként a v35-ért felelős supportoktól,hogy a v35 ugyen dominanciára épül.
S nézegettük a világ dominanciát,de sehogy nem jön ki a dominancia,ha az eddigi világok dominanciára építését vesszük szemügyre.
Ugye a világ dominanciába csak a játékosok falvai számítanak,barbár falvak nem.
Szóval mondja meg valaki kérem,hogy ezen a világon a barbár falvai is beleszámítanak a dominanciába?
Mert csak úgy jönne ki a 100%.
Mondjuk megértem ha így van,mert igen kicsi a világ,de erről azért valami felvilágosítást igényelnénk.


Az előttem szoloknak annyi:
Temp a világ eleje óta itt van,köpködtek ránk sokan,mert diplomácia,alklán,s tömegek nélkül akartunk játszani,s élvezni a játékot.
KL a világ eleje óta csak negatívan állt hozzánk,de megértem,mert én is féltem volna a TEMP-től,tekintve,hogy kik alkotják,s kik alkották a világ eleje óta.
Azóta megerősödtünk,s bizony becsülettel harcolunk.
KL értesüléseim szerint már MNT-t is ajánlott annak a TSPx klánnak akikkel a világ eleje óta harcolnak,s mégsem tűntek el..
Az MNT még a TSPx-nek sem kellett,a KL hátba támadott mindenkit aki paktált velük.
Háború állása jelenleg a TEMP vs 2 KL klán:
Temp foglalt 171 falut a háború ideje alatt,több toppos játékost foglaltunk be az eddig túlerőben levő KL klántól.
(FLW-t nem számoljuk ide,mert velük időközben bontottak.)
KL 56 falut foglalt ezzel szemben tőlünk,s ebben voltak ráfoglalások.

Szóval a véleményem az,hogy bár nagyon sztárolták egyesek ezen a fórumon a KL-t,a KL statisztikákat,s köpködtek rám,s ránk a TEMP-re,hogy felvállaltuk véleményünk,hogy a KL csak 1 tömegklán.
Red vezetése alatt a KL bukásra van ítélve.
Hiába van ott pl Feri (Sasvitez,III.Ibrahim..stb) s Győző,ki már vezetett győzelemre csapatot.
Red bár beismerem mindent megtesz a csapata győzelméért,(s ez tiszteletre méltó) de az eszközei miatt fog bukni.
Röviden tömören ez a v35 jelenlegi helyzete.

Ui.Kérem a KL játékosai fejezzék be a menekülési kísérleteket,mert a TEMP már megtelt,hiába van 5-6-7 hely,vagy bármennyi,nem szándékozunk ellentől toborozni.

Köszönettel Witcher.

További sok sikert mindenkinek!
 
Fent