Csevegő

DeletedUser16515

Vendég
Tisztelt Support!

Kaphatunk választ az általatok javasolt általánosan feltett kérdésre?
Megnyugtató lenne, ha a szabályok értelmezési hiányosságainkat hitelesen pótolnátok, hogy ne derült égből mennykőcsapásként érjen egy kizárás vagy valami túlméretezett makarenkói pofon? Mert ezek után a frász fog kitörni, ha belépéskor egy kedves levél fogad miszerint intsek búcsút szeretett világomnak és játékostársaimnak? Ok nélkül?
Hol a határ a szubjektivitás és objektivitás között? Mert a kettő erősen összemosottnak tűnik. Így egyetlen játékos sem lehet biztonságban, holott a szabályok adta keretben elvileg boldogan tapsikolva játszhatnánk és erőnket, tudásunkat összemérve egy tiszta helyzetben vívhatnák csatáinkat szintén becsületesen (!) játszó ellenfeleinkkel. Mindez csak utópia esetleg? Vagy netán itt már csak Mátyás király szellemét megidézve lehet igazságot tenni....avagy Iusticia szeméről ki veszi le a kendőt?

Válaszotokat várva, üdvözlettel:

Medusa
 

DeletedUser

Vendég
Válaszoltak!

Csak erőltetni kell.

Hirtelen érdekes szabályok jöttek,a válaszba.Mivel a párom jogász,mindent átnézett.A-tól..Z-ig.
Mosolygott az én harcomon.
Elmondta a szabályok,sem te sem a társad meg nem sértettétek.
Más dolog lehet a háttérbe a szupport válasza után.
Múltbeli sérelmek,elfogultság,stb.

Sajtmacskának lesz levele.(A legjobb Magyar játékosoktól,több világból)

Harcolok a Magyar KH fejlődéséért,hogy minél több játékos csatlakozzon(Rajtam kívül szerintem senki nem tesz és nem tett érte)Igaza volt Kozmopolnak Ki a legjobb barátom Ki a szlovákia Magyarok Politikai vezetője.
Ő mondta!
Míg gyerekek vannak,akik bírálnak s ítélnek...ne merülj bele szívvel a játékba.

Erre jön egy ilyen nevetséges megalázó dolog:(

Sajnálom Montekukoli-t,mert egy hihetetlen humánus középkorú srác,kit egy emlékeibe megbántott tag tönkre tett!De nyert világot,világot csapatként.Harcokkal!

Velem meg ne foglalkozzunk,gyere Temor alázz!!!

Szia Magyar KH!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Válaszoltak!

Csak erőltetni kell.

Hirtelen érdekes szabályok jöttek,a válaszba.Mivel a párom jogász,mindent átnézett.A-tól..Z-ig.
Mosolygott az én harcomon.
Elmondta a szabályok,sem te sem a társad meg nem sértettétek.
Más dolog lehet a háttérbe a szupport válasza után.
Múltbeli sérelmek,elfogultság,stb.

Sajtmacskának lesz levele.(A legjobb Magyar játékosoktól,több világból)

Harcolok a Magyar KH fejlődéséért,hogy minél több játékos csatlakozzon(Rajtam kívül szerintem senki nem tesz és nem tett érte)Igaza volt Kozmopolnak Ki a legjobb barátom Ki a szlovákia Magyarok Politikai vezetője.
Ő mondta!
Míg gyerekek vannak,akik bírálnak s ítélnek...ne merülj bele szívvel a játékba.

Erre jön egy ilyen nevetséges megalázó dolog:(

Sajnálom Montekukoli-t,mert egy hihetetlen humánus középkorú srác,kit egy emlékeibe megbántott tag tönkre tett!De nyert világot,világot csapatként.Harcokkal!

Velem meg ne foglalkozzunk,gyere Temor alázz!!!

Szia Magyar KH!



Mi a problémia "világ legjobbja"??? :(

..Isten nem ver bottal, ismerős? :)
Olyan nagy mosoly volt az arcotokon, mikor kizárták a fél klánom :/ Vissza nyal a fagyi akkor már nem olyan kellemes ugye? :) ..Nalátod, ilyen ez ;)

Csókoltatlak :*
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok!
Sok sikert nektek!
Akit kizártak...megérdemelte,(szerinted)de legfőképp téged és frostot kellett volna kizárni visszaélés miatt.
Nem történt meg:(
Mit mondjak még hogy megalázkodjak?
Ha nincs kezem és lábam,harcolni nem tudok,nem tudunk!
Azt is tudom,nagyon gonosz és szabályt be nem tartó vagy.
De nyertél:(

Roki
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Őszinte leszek, sokkal jobban örűlnék, ha sem tőletek, sem tőlünk nem lett volna senki kizárva, én hatalmas patáriát csaptam ez ügyben a supportal... Roki itt aki tud játszani, már biztos, hogy csal. :)
No de több hozzá fűzni valóm nincs ehhez a témához.
Szép estét

Ui..
Ha már módosítasz, hozzá tenném énis is, hogy nem tudom "ki" foglalta már úgy az első faluját, hogy klántára húzta fel neki roki... nem kell ez ide, tudjuk mi a valós, s mi nem az!

Temor!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12405

Vendég
Elég szomorú, h semmi fogékonyságot nem lát az ember, h kicsit másképp álljatok a szabályosdihoz..

Arról megy a duma, h ki csalt, ki nem csalt. Kit büntettek, kit nem, miért meg miért nem. Ki tartotta be a Szabálykódex 134. bekezdésének 5. cikkelyének 3. módosítását és ki nem. Aki komolyabban akar játszani, lassan már ideje lenne ügyvéd után is néznie, nem?

Úgy veszem ki, most Temor-ék kerültek ki jobban a dologból... bár ha jól emlékszem, pár hónapja még Darky-hoz vagy Roki-hoz hasonlóan ő is hadat akart üzenni a supportnak.
Biztos mindenki bolond... de ha egy rendszerben sok a bolond, akkor nem lehet, h a rendszerrel is baj van?

Mindenki bűnös, kedves Support? Nem hiszem el, h nem látjátok be, h komikus, de sokkal inkább ártalmas az egész :(
Játékról lassan már nincs is szó a fórumon (se). Csak a szabályokról meg a bűnösökről.
Sokkal lazább szabályozás kellene! Nem kell mindent elnézni, de h csettintésre szórjuk ki a játékosokat sorra, akiknek több havi melójuk van a dologban, ráadásul valami VALAHOL leírt apróbetűs szöveg miatt...

Belinkelem már mindenhova, de minek :)

Itt ez a 'nincs dual' szabály. Aki megkerüli, hogy bukhat le? Gondolom főleg úgy, ha elszólják magukat és valaki beköpi őket. Egy újabb szabály, ami kizárólag spicliskedés útján érvényesíthető, tehát generálja azt... nagyon rossz irány... sztem.
 

DeletedUser

Vendég
Engem nem érdekelnek ezek a szabályok értelmezések...engem az érdekel,hogy Vadvirágot is kizárjátok-e mert rohadtul iritál és sületlenségeket irogat levegő vétel nélkül..nagyon koncentrálva.
 

DeletedUser8560

Vendég
Jogos a kizárás e specifikáció alapján? :


Végleges kizárás szabálysértő magatartásért.
„Valaki” faluinak illegális osztása/befoglalása.

Alaphelyzet:
Átvett helyettesítést (már helyettestől)
Nem lépett be helyettesként, nem adott ki információt csapatokról, nem mozgatott csapatokat, nem hívta fel senki figyelmét hogy foglaljon, nem osztott falut, de tudott róla, hogy foglalni akarják passzivitás miatt.

Ez esetben jár a kizárás?

Abban az esetben jár a kizárás, ha azért veszed át a helyettesítést, hogy 24 óra elteltével a foglalni szándékozó foglalhasson.
A szabályzatban van egy olyan pont is, ami arról szól, hogy ha szabálytalanságról van tudomásod, akkor jelentened kell. Ha nem jelented, sőt, átveszed a fiókot, hogy a szabálytalanság folytatódhassék, akkor te is szabálytalanul jársz el.
 

DeletedUser17511

Vendég
Abban az esetben jár a kizárás, ha azért veszed át a helyettesítést, hogy 24 óra elteltével a foglalni szándékozó foglalhasson.
A szabályzatban van egy olyan pont is, ami arról szól, hogy ha szabálytalanságról van tudomásod, akkor jelentened kell. Ha nem jelented, sőt, átveszed a fiókot, hogy a szabálytalanság folytatódhassék, akkor te is szabálytalanul jársz el.

Életszerütlennek érzem mert a játék lényege mások falvainak foglalása. Ha valaki ráddobta a helyettesítést, hogy vidd egy ideig, de nem tér vissza, akkor őt az átvevő ezek szerint nem foglalhatja, és senki más sem a klánból, vagy mégis van olyan szituáció amikor foglalható?

Felvázolok egy helyzetet, több végkifejlettel, van köztük ami szabályos?

Tegyük fel, hogy aki eddig helyettesített, annak nincs több ideje a helyettesítésre, és aki átvette annak sincs, de a helyettesítendő passzivitása miatt kinézték célpontnak.

van egy időlimit ami után már foglalható ? ha igen mennyi idő ez?

vagy mondjuk ha kikerül a klánból, akkor már foglalható ?

üdv
M
 

DeletedUser8560

Vendég
Javaslom olvasd el a másik topicban leírtakat, és annak függvényében tedd fel kérlek ott a kérdéseid, és akkor egyben, ott megbeszéljük.
 

DeletedUser17498

Vendég
Sajnos semmi nem változott az elmúlt 3 évben amióta sajt elkezdte a pályafutását itt communiti managerként.
Persze neki is volt, hogy dühös volt mert megvezették, és rossza napja volt és másképp állt a játékosokhoz.
Ettől függetlenül neki ez a munkája.

Teljesen Mindegy mit erőlködünk itt, úgy gondolja (gondolod kedves Sajtmacska), hogy a belemagyarázott szavakkal mondatokkal, a le nem irt értelmezések magyarázatok majd megoldják a játékba a problémát, de sajnos nem.

Az itt hozzászóló, tőrzstagok, akik évek óta koptatják a játékot, költik a pénzüket egyszerüen szép lassan elpártolnak, még még visszajövünk. de már nem olyan hévvel lelkesedéssel.

Nekem nálam betelet a pohár, hogy napokig lógva hagytok nem válaszoltok, majd mondvacsinált válasszal nulla bizonyitekkal azt mondod , hogy oké.

Amikor, bizonyitékod van lásd a korábbi hozzászólásoknál, fogod és kiirod. Itt most mélyen halgattok mert tudjátok elcsesztétek és jobbra ballra magyaráztok.


A véleményem rólad, nagyon lesújtó. A munkádról szintén.
A kötelességed, hogy zárold a fiókomat, hogy a németek tudjanak bizonyitékokat találni, 2 kérés után se tetted meg, igy nem csak hanyag vagy hanem szándékosan megpróbálsz kicseszni velem és másokkal.

utolsó kommentem itt a témához. A polgári és a felügyeleti eljárást elinditottam ellened, és a cég ellen, igy remélem az utánam jövöknek nem kell majd megélnie ezen hozzá állásodat.


Budha világositsa meg az elmédet.

Ps: természetesen más nem klánháború forumon hanem az erre külön létrehozotton, az ügy minden dokumentumát közzé teszem, mások okulására.
 

DeletedUser

Vendég
Emberek ami itt van az mar nem vicces.. Hanem szanalmas..
Tenyleg itt a magyar kh tobb csalas, veszekedes, balhe, szidkolozas van, mint az osszes mas orszagon egybe veve...
A support a dolgat teszi. Ha nem azt tennek, mar nem ok lennenek itt!
Errol a szabalytalankodasrol - ennek a vitanak sose lesz vege, de attol mert meg itt errol van veszekedes, nem lesz hamarabb vege a viszgalatoknak, nem fognak hamarabb valaszolni.
Amugy a supportnak 24 oraja van valaszolni, nem pedig 1-2ora/perc :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Nem szívügyem a topicok zárolása, így kérném, hogy a beszélgetés ne a korábban abbamaradt témára térjen vissza. Máskülönben végleg zárva lesz a csevegő.[/COLOR]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17281

Vendég
Biztos nem bannoltak ki senkit mostanában, nincs ki kárörvendjen...
 
Fent