Csevegő

DeletedUser13263

Vendég
Igen, tulajdonképpen igazad is lehetne, ha a terület 80 százalékát kellene a győztes klánnak birtokolnia. :) De Te, aki a szabályzat és egyéb dolgok ismerőinek vallod magad, igazán tudhatnád, hogy a classik 2-es szerveren nem így van ez a dolog. :) Úgyhogy alapból vérzik a számításod, de nincs ezzel baj, megszoktuk már tőled, hogy okosnak látszó dolgok alapjaiban elvéreznek!

http://help.klanhaboru.hu/wiki/Classic_2

Hátbatámadás? Ugyan már! Mindenki nyerni jött a szerverre, nem pedig együtt könnyezni a világbékét! :)

Te elhagytad a klánod, és utána teljes erőbedobással harcoltál ellene, ahogy tetted ezt a classik 1-es szerveren is. Szerintem neked nem igazán kellene ilyen témákban megszólalni, mert hiteltelen minden szavad.

A Lazáknak is megvolt az 5 ellneségük, úgyhogy ők sem panaszkodhatnak, szerintem. Előttük is le a kalappal, mégha én éppenséggel nem állok a pártjukon.

Az rnn pedig még azért létezik, mert nincs, aki feloszlassa. :) Lassan minden tagja kért már valamelyik klántól meghívót, csak nem nagyon kaptak.

De én sem vitatkozni szeretnék, csak leírtam a véleményem. Tisztelj meg most az egyszer azzal, hogy nem önti el az agyad a szósz, és kezdesz el ocsmánykodni.

Köszi előre is!
 

DeletedUser

Vendég
1 ha 60% kell ok legyen 60% az se éri el a Top 20 játékos akkor sem ha a 5 klánból áll össze.
Minden másba igazam van.
Minimum 45 embert fogtok át verni SZK sok.
És lehet pont azt aki most teljesen ki áll meglettek.
A Laza klánt nem el hagytam.
Temorral nem egyeztem ki és ki dobot.Ezt pontosan tudja minden Riot tag.
Az más kérdés,hogy ezért a lépéséért inkább lehetek hálás mint haragos.
A Rnn klán nem boltot szövit a SZK val.
A SZK bontott szövi és üzent hadat a Rnn klánnak itt se mondtok igazat ,de ez is lényegtelen.

A lényeg az,hogy a 5 klánba van jelenleg 45 ember aki hiszi,hogy nyertes klánba lehet,pedig egészen pontosan 45 embert csak ki használ a SZK.
És mint írtam 60% terület nem jön össze 20 játékosból egyhamar akkor sem ha minket napi 10 támadtok 3 klánból is.:D

Ha a SZK nyerni akar akkor igen is kell neki harcolni még klánokkal.
Mert nem hiszem,hogy 2000 pontos barbikat fognak építeni ha egyszer a Rnn klánt le verik 5 magukkal.:D
 

DeletedUser17516

Vendég
Az a baj, hogy te senkivel sem jössz ki, nem csak Temorral.
A saját klánod tagjai az élő példák erre.
Provokációval akarsz minket egymás ellen fordítani??:D
nem fog menni, annál itt több gógyi van:)

Azt hogy hogyan rakjuk össze a nyertes klánt, nyugodtan bízd a nyertesekre.
Ne törd rajta a fejed feleslegesen:)
 

DeletedUser13263

Vendég
1 ha 60% kell ok legyen 60% az se éri el a Top 20 játékos akkor sem ha a 5 klánból áll össze.
Minden másba igazam van.
Minimum 45 embert fogtok át verni SZK sok.
És lehet pont azt aki most teljesen ki áll meglettek.
A Laza klánt nem el hagytam.
Temorral nem egyeztem ki és ki dobot.Ezt pontosan tudja minden Riot tag.
Az más kérdés,hogy ezért a lépéséért inkább lehetek hálás mint haragos.
A Rnn klán nem boltot szövit a SZK val.
A SZK bontott szövi és üzent hadat a Rnn klánnak itt se mondtok igazat ,de ez is lényegtelen.

A lényeg az,hogy a 5 klánba van jelenleg 45 ember aki hiszi,hogy nyertes klánba lehet,pedig egészen pontosan 45 embert csak ki használ a SZK.
És mint írtam 60% terület nem jön össze 20 játékosból egyhamar akkor sem ha minket napi 10 támadtok 3 klánból is.:D

Ha a SZK nyerni akar akkor igen is kell neki harcolni még klánokkal.
Mert nem hiszem,hogy 2000 pontos barbikat fognak építeni ha egyszer a Rnn klánt le verik 5 magukkal.:D

Nyilvánvalóan nem fér be 45 ember a 20-as klánlimitbe, ehhez nem kell született matekzseninek lenni, hogy ezt belássuk. Ha valaha lettél volna már szervernyertes, akkor tudhatnád (de látjuk, hogy nem tudod :)), hogy korrekt megoldás születik akkor is, ha valakinek csak a neve kerül ki klánprofilra. Én a magam részéről ezzel is ki lennék békülve, hiszen nem a 300 PP-ért harcolok a társaimmal együtt.

Ezzel pedig nem ver át senkit sem az SZK, sem más klán, aki a classikot, vagy más szervert megnyeri. Ez matematika, és logika, illetve gesztus kérdése. Ha nem a SZK lenne a TOP1, akkor ezt a kérdést fel lehetett volna tenni a néhai borának, vagy bármelyik másik klánnak is, ugyebár? Elméleti a dolog, de a bora be tudta volna tenni a 20-as klánba az akkor 80 embert?

Megjegyzés: barbifoglalással nem növel egyetlen klán sem százalékot, hiszen a barbárok nem tartoznak bele a területbe ilyen szempontból. Vagyis, amikor valaki elfoglal egy barbárt, akkor növeli ugyan a klán és a saját faluinak számát, de ezzel együtt növeli a területet is. Nem tudom, hogy ez számodra érthető-e, lehet nem, akkor majd leírom lassabban is, mégegyszer. :)
 

DeletedUser

Vendég
Az a baj, hogy te senkivel sem jössz ki, nem csak Temorral.
A saját klánod tagjai az élő példák erre.
Provokációval akarsz minket egymás ellen fordítani??:D
nem fog menni, annál itt több gógyi van:)

Azt hogy hogyan rakjuk össze a nyertes klánt, nyugodtan bízd a nyertesekre.
Ne törd rajta a fejed feleslegesen:)

Ja te is csak úgy véletlen léptél ki a saját klánodból párszor.:D
Na hagyjuk ezt már ki kit bír.
Pontosan tudom és egyszer a nagy szövetségeseid is meg tudják mit ér a te szavad.:D
Soha nem lettél volna sehol ha nem vagy szövibe a Bora klánnal meg a Rnn nel .
és ti támadtatok elsőre .
A had üzivel a támadások is el indultak.Jó előre leveleztétek le ellnel a szövetséget és készültetek fel a estleges vissza támadásra.
Még a saját klánjaitokat is fel áldozatok csak minél nagyobbak legyetek.
Alapból ti már többen vagytok mint 20 ember a 2 klánba.
Miről beszélsz te mikor engem fikázol,hogy így át álltam meg úgy.?
Át álltam. .Na és és ti mit csináltatok?
nem áltatok ár orvul?
Mosat is azon agyaltok,hogy össze szedjetek 20 játékos akikkel nyerni lehet,nem a saját embereitekkel akartok nyerni.
Még a saját tagjaitok is cserbe hagyjátok,ki használjátok.
Szép kis vezetés.:D
 

DeletedUser

Vendég
hyazinthe

3 x szerver nyertes vagyok csak úgy meg súgom neked.
És voltam Speed vb ben is amikor a magyarok 2 helyet érték el.:D
Lehet utána járni.
 

DeletedUser13263

Vendég
Háromszor szervernyertes? Akkor Te aztán igazán tudod, mi a dörgés. :)
Gratulálok, de komolyan. :) Leginkább a társaidnak, akik elviseltek, mert az nem lehetett egyszerű.

Amúgy, ha tükörbe nézel, akkor magaddal is össze szoktál veszni, vagy akkor elégedettséget érzel? :)

Ehhez a feszültségkeltéshez, amit produkálsz pedig innentől nincs mit hozzáfűzni. A kérdéseket szépen átugrod, és csak ontod az Ulti által kiválóan megfogalmazott szalmonellást. :)

Jó játékot most is, és a jövőben is. Az pedig úgy gondolom, legyen innentől mások dolga, hogyan áll össze a szervergyőztes klán. Egy biztos: téged ez a probléma nem érint. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én nem is értem miért álltok le egy ilyen emberkével vitatkozni. Régen az ilyen figurákat úgy nevezték, agent provokator... a mai világban viszont csak fekália kavarónak.
Tiszta sor, hogy csak savanyú a szőlő neki... és azt élvezi, azon élvezkedik, hogy összeveszítsen embereket. Tipikusan az az ember, aki reggel amikor felkel, már az ásításnál sem az igazságot mondja:)
Azt ír amit akar, nem kell vele foglalkozni..ha válaszoltok az ostoba, botor beírásaira, akkor csak a lovat adjátok alá.
 

DeletedUser17468

Vendég
Szó nincs erről!

Van olyan, hogy valaki felmegy az autópályára, majd miután mindenki szembe jön vele, el sem gondolkzik, hogy esetleg ő halad rossz irányba.
 

DeletedUser

Vendég
Le ragadtok a 20 limitnél.De nem ez a lényeg.Ép az,hogy ez édes kevés a 60 % hoz.
Tehát a SZK nak mindenképp kell harcolnia a jelenlegi szövetségesei közül akár 2 klánnal is és ezek tények.
Én nem is szeretnék abba a 20 emberbe lenni aki a SZK val tudna nyerni.
Sajnálni tudom csak ha valakinek az őszinteség fáj.
De inkább utáljanak,hogy meg mondom a véleményem,mint,hogy szeressenek mert képmutató vagyok.
A játék tudás meg nem az ha valakit folyamatosan le fikázunk mert ép nem egyezik meg a véleményünk.
Igazából egy cseppel se jobb a Szk egyetlen egy klánnál sem.
Sőt ha meg nézzünk ők még a saját tagjaikhoz se őszinték.
Hiába írják ki a profilba a neveket akik nem lesznek köztük a végén az egy nagy 0 semmi más.Mert az csak addig látszik még a szerver megy utána semmi lesz és a kutya se úgy fog rá emlékezni.
 

DeletedUser

Vendég
Ez tipikusan egy ki kerülő házzá állás mint amikor meg kérdeztük,hogy a SZK akkor ,hogy áll a új klánhoz vagy is a Riot-hoz.
Akkor is azt írták én milyen meg olyan vagyok mert ők így meg úgy.Na és mi lett belőle.Szövetség.
És pont olyan beszél nekem igazságról aki tárgyalta a szövit a saját akkori szövetségesei háta mögött.:D
Viccese ember nem mondom.
Akkor is hazudott most se lesz másképpen.
Nekem 8 de a végén akkor is nekem lesz igazam.
A szerver vége előtt a SZK legalább 2 mostani szövetséges klánt fog hátba támadni még.
Ép úgy mint a Bora vagy a Rnn klánnal csinálta.
 

DeletedUser13263

Vendég
Le ragadtok a 20 limitnél.De nem ez a lényeg.Ép az,hogy ez édes kevés a 60 % hoz.
Tehát a SZK nak mindenképp kell harcolnia a jelenlegi szövetségesei közül akár 2 klánnal is és ezek tények.
Én nem is szeretnék abba a 20 emberbe lenni aki a SZK val tudna nyerni.
Sajnálni tudom csak ha valakinek az őszinteség fáj.
De inkább utáljanak,hogy meg mondom a véleményem,mint,hogy szeressenek mert képmutató vagyok.
A játék tudás meg nem az ha valakit folyamatosan le fikázunk mert ép nem egyezik meg a véleményünk.
Igazából egy cseppel se jobb a Szk egyetlen egy klánnál sem.
Sőt ha meg nézzünk ők még a saját tagjaikhoz se őszinték.
Hiába írják ki a profilba a neveket akik nem lesznek köztük a végén az egy nagy 0 semmi más.Mert az csak addig látszik még a szerver megy utána semmi lesz és a kutya se úgy fog rá emlékezni.


Az a baj, hogy nem tudsz számolni. Kb. 6000 falu kell a 60 %-hoz. Szerinted az nincs meg? Mert szerintem megvan.

A másik probléma, hogy én még emlékszem a classik 1-re, amikoris a RCT-ben megcsináltad a bomlasztó nagybalhét, és amíg előtte kígyót, békát kiabáltál Rokira, meg a borára, azért csak odataláltál hozzájuk pár hét múlva. Hiszen ez volt a forgatókönyv, nem igaz? Te ezek után megbíznál egy olyan klánban, akinek tagja vagy? Szerintem fejezd be a ki kit támadott hátba dolgot. Én a magam részéről nem írok többet ide, ugyanis látható, hogy a csaták nem a külső fórumon dőlnek el. Akik itt az elején nagyon aktívak voltak, sehol nincsenek. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hol van meg 6000 falu az első 20 játékosnak?:D
ne viccelj már.
Ez itt Classic 2 nem 1
De már nem azért eleinte azt se tudtam ki Roki mivel nem azon a néven volt Classic1 ben az elején.
Más részt a RCT nem lett bomlasztva szerintem,egyszerűen nem voltak aktív tagok.
Nem volt hozzá szokva senki a gyors szerverhez.
Egyáltalán nem is ismersz ha butaságot mondasz.
Igen miután rá jöttem,hogy ki Roki és a nevet is meg változtatta akkor már el gondolkodtam és át álltam.
Semmi más bajom nem volt a RCT vel csak pl hogy szövik voltak a SZK val akiknek ott is nagyobb volt a szájuk mint a tehetségük.
És persze az,hogy több fiókba folyamatosa helyettesítések voltak.
A fele klán inaktív volt.
Az meg,hogy sok nagyon jó játékos nincs már a szerveren egy dolog sajnálom őket.
Ez is a SZK kavarásának köszönhető.
Ha eleinte nem lett volna boldog boldogtalannal szövi akkor sehol nem lettek volna.
Az,hogy más klánok árnyékában ki tudták nőni magukat nem a tudás jele.
De mint írtam már nem vitatkozni szeretem volna.
Pusztán le írtam a véleményem és ehhez tartom magam.
A SZK ha nem lépnek időben a szövetségeseik igen is képesek lesznek hátba támadni majd őket akkor mikor már úgy érzik nincs rájuk szükségük és ki bírnak velük.
Első lesz a Riot tuti.Utána jön m,ajd bzolaa klánja.
 

DeletedUser

Vendég
Jaj Ildikó.. fejezd már be:) vedd már észre hogy mindenki csak nevet az erőlködéseden és rajtad :D :D :D
Ugyan magyarázd már el, hogy miért játszol annyi névvel és miért irkálsz be ide ilyen sok név alatt :D :D :D Megmondjam? Mert komolytalan vagy :D :D és soha, egyetlen egy szerveren sem találtad meg a helyed :D
Tudod, ha téged olvaslak egy vicc jut az eszembe:

"A vadász elmegy az erdőbe medvét lőni... meglátja a medvét, rálő, eltéveszti..oda megy a medve és azt mondja neki: Nézd vadász, ha most érzékien kényeztetsz azzal a testrészeddel amivel étkezel, akkor elengedlek.. Mivel nem volt mit tenni, a vadász érzékien kényeztette a medvét... Másnap ugyanúgy kiment az erdőbe medvét lőni..de minden ugyanúgy történt mint előző nap... Na harmadnap a vadász már nagyon mérgesen újra kiment az erdőbe, hogy na most aztán ..huuu de nagyon aztán, csak lelövi azt a medvét.. csak hát, megint eltévesztette azt a szerencsétlen medvét.. A medve odament hozzá, vállára rakta a mancsát..és csak annyit suttogott: Vadász..Vadász.. Biztos hogy Te csak vadászni jársz ide?"

Szóval.. Ildikó..Ildikó.. Biztos hogy csak KH-ni jársz Te ide?
 

DeletedUser

Vendég
Ne tereljetek a fikázással.

65 ember van a 5 klánban.
20 fog be férni,de mint írtam a 20 ember nem lesz elég a szerver győzelemhez.

tehát melyik klánt fogjátok hátba támadni?
A saját embereitekből melyiket fogjátok semmibe venni és be foglalni?
Alapból a SZK és SZK2 több mint 20 ember.
meddig fogjátok a hülyeséget nyomni a szövetségeseiteknek?

Az neked játék,hogy fűvel fával szövit kötöttek csak,hogy ne nagyon támadjon rátok senki?:D


A fikázás helyet néznétek már magatokban,hogy milyen sumák módon vagytok ott ahol.
 

DeletedUser17516

Vendég
Tudod, kedves Ildikó, sohasem fogod megérteni a játék lényegét, amíg csak azt látod, hogy ki nyer.
Kicsit mögé kellene látni a dolgoknak, de gondolom a vörös köd, vagy az újabb vereség mindent eltakar a szemed elől.
És mint már említettem volt korábban, a győztes klán összetételét bízd azokra a klánokra, akik szövetségben vannak, foglalkozz inkább azzal, hogy emelt fővel távozhass a játékból mindenféle fröcsögés és sárdobálás nélkül.
 

DeletedUser

Vendég
Még ez is kicsit mellé beszélés.

A lényeget írnátok egyszer le,lennétek egyszer korrekt játékosok .
Én nem veszítettem most sem.
Olyan erő főlénnyel ellen tanya szabály stb nem lehet többet el érni.


De gondolkozón el minden szövetségesetek azon amit le írtam.
Mert igen is lesznek olyan áldozatok amiket ők maguk se tudnak még most.
Még a saját klánotokba is lesz olyan ember akit szépen hátba támadtok.

Ha a szervert ti nyeritek megint nem a tudás nyer ép úgy mint Classic 1 ben sem az nyert.
A képmutató ,sumákolás nyer.

Mint írtam azok gondolkoznak el ezen akikkel a SZK szöviben van,hogy érdemes e még ilyen klánnal szövibe lenni.
De a SZK tagok közül is gondolkozzon el mindenki milyen klánba van és valóban ő maga nem lesz e hátba támadva egy napon.

nem kell itt kertelni SZK vezetőség.
Igen is a 5 klánból több ember be akartok majd foglalni a szerver győzelem érdekében és ennyi.
A sok mocskolódás helyet inkább ezt vallanátok már be.
 
Fent