Csevegő

DeletedUser14104

Vendég
Azért milyen gáz már hogy a (feloszlott) Wiking klán NO1 védőjét "egy kezdő" szedi szét :)

Mi van öcsi a 400 tagból senki se segített neked? Tudtuk hogy ez lesz, CNN ellenes szövetség és az =MHC= ellenes szövetség ég és föld :) az egész szövetségetekből a HAT ér valamit :)
 

DeletedUser

Vendég
Nélkülem sehol nem lennétek...!
Egy átvett fiókból nem tudtál utolérni soha, pedig én 26 pontról kezdtem...nem más neve mögé bújok mint te! Béla89 = janku...= a w e s o m e n e s s

Legalább most húzhatsz pár ingyen falut mint eddig.
 

DeletedUser14104

Vendég
Persze-persze inkább Darky nélkül, a te kezed annyiba van benne hogy kitiltottad és 1000x-er megtennéd :D

Leeset hogy ki is vagyok, sose ismertél te mondtad...

A többire meg nem érdemes reagálni, de egy két szót megérdemel, te se emlékszel mikor is kezdted kinek a klánjába és kinek köszönhetően, segítség nélkül sehol se lennél, sokat köszönhetsz Darky-nak, ha megköszönted egyáltalán, de tény kaptam egy 1 falvas fiókot amibe max 30-40 nemes volt ez nagy érvágás, követelnem se kellett mert megkaptam az meg hogy belsőzés te ne tudnád mi az? én legalább támadtam Deathplayer-t is amíg te az alacsony morálos tagokra pazaroltad a seregeidet, salgo-ra is mentem 2 falut hoztam, addig te neked Balogh húzta be a falukat amiket átvettél, tigura meg nem is jöttél ne add az álszentet...én legalább ezzel a kis fiókkal is próbáltam részt venni a dolgokba.

Továbbiakba az én lelkiismeretem tiszta mert nem miattam ment gajra a Wiking, az hogy a CNN-be vagyunk azt csak kizárólag neked köszönhetjük, mert ki akar olyan játékossal együtt játszani, aki a saját vezérét feldobja?

Szóval sok sikert az életbe.....
 

DeletedUser17487

Vendég
2013.dec.09 02:11

Árulások tömege után..újra!


Mekkora komédia.
Az árulót elárulták
 

DeletedUser

Vendég
Mi újság fiatalok??? Mekkora lett a csend itt?? pár hónappal ezelőtt még ment a szájkaraté xD
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok :- ))

Már nem játszom ezen a játékon ,semmilyen formában.
De még felrakom ezt a filmet,hogy lássátok , vannak az életben szebb dolgok is ,mint itt görcsölni amiből semmilyen hasznod nem származik :p

[video=youtube;aiui2ZsJd84]http://www.youtube.com/watch?v=aiui2ZsJd84[/video]
 

DeletedUser

Vendég
Nem akartam a col fórumba írni, mivel láttam, hogy mojo hiányolja a statokat, itt egy egyhetes, bár tökre felesleges. ezek csak számok, nem 48 órást írtam az 1:0 lenne ide.. :D

Side 1:
Tribes: NOA
Side 2:
Tribes: CNN

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 36
Oldal 2: 908
Különbség: 872

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 7
Oldal 2: 29
Különbség: 22

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 201,711
Oldal 2: 7,544,546
Különbség: 7,342,835

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 67,597
Oldal 2: 286,824
Különbség: 219,227

chart


Viccet félretéve, grat a cnn-nek habár mi még játszunk páran, és próbálunk egy kis színt vinni a játékba, ne legyen olyan lefutott server ez a 19-es. Tudjuk, jól hogy egyszer ha megindultok sok esély nem marad, hiszen nektek 9000 nukotok van, nekünk 1000 falunk, nem kell hozzá nagy matek. Kár arról beszélni, mi lett volna ha, bár azért megnéztem volna, mi lett volna ha nem hajolnak meg itt keleten olyan könnyen az emberek.

Boxer
 

DeletedUser16021

Vendég
Nem volt azért olyan egyszerű kialakítani a jelenlegi állapotokat a szerveren, voltak nehéz pillanatok amik után ha nem így alakulnak a dolgok talán másképp nézne ki most a térkép. Persze a Col-nak akkor sem lett volna köze hozzá:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem volt azért olyan egyszerű kialakítani a jelenlegi állapotokat a szerveren, voltak nehéz pillanatok amik után ha nem így alakulnak a dolgok talán másképp nézne ki most a térkép. Persze a Col-nak akkor sem lett volna köze hozzá:)

Biztosan voltak nehéz pillanatok, de azt én tudom állítani, hogy a volt AWA-sok legalább fele bejövő nélkül, és a 80%-a pedig 100 kard alatt átszaladt hozzátok. mi utólag jöttünk a serverre, pár barátommal, mikor anno megkaptuk a the-indien accot, hogy nesztek védjetek nem is mentek egy ideig a faluk. na mindegy, a következő serverre már tanultunk ezt azt. :)

igen Erzsi, itt is találkozunk habár ha szólnál zolinak, hogy ha néha belépne a fiókjába védekezni, kevesebbet találkoznánk.
 
Fent