Csevegő

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
ÁÁ,dehogy.
Ma még alig írt ide :(
És még Skype-on sem jelentkezett,de még csak egy levéllel sem dobott meg :(
Nagyon el vagyok hanyagolva :(
 

DeletedUser16021

Vendég
Látom Didlinek sikerült egy kizárt fióktól foglalni.:)
 

DeletedUser

Vendég
Kizárták Darkyt??? Ne már ennyi aljas ki volt??... úgy imádom ezt a hozzáállást... ha nem bírok vele hát kizáratom :( :S pfujjj
 

DeletedUser

Vendég
Deadly-t már régóta egy jellemtelen embernek tartottam pedig sok közöm nem volt hozzá szerencsére! Mikor még játszottam a 19-es világban 2 napig zaklatott engem és a klántársaimat, hogy csatlakozzunk hozzá pffff pffff pfff inkább befejeztem ezt a szerót! Mindennap hánytam volna tőle ha ő lett volna a vezérem....

Gratulálok Dudli remélem Cica elfenekel!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Eddyke! Ne beszélj ilyen csúnyán! Ez "csak" egy játééék!! :) emlékezz te is elhagytál egyszer... mégsem haragszom :)
 

DeletedUser14104

Vendég
Dudli egy senki. Fülpiszkával együtt. :D
Nem fenekelni, akasztani kell az ilyeneket.


Egyszer a CNN szoknyásai a Wikingesek akik szerinte férgek, majd aztán Darky pincsi kutyái szolgái a Wikingesek, ezek után gondolom mélyen tükörbe nézz amikor mély baráti leveleit írja azokhoz a tagokhoz akiket még pár hete ócsárolt, általánosan a Wikinget Darky személyéhez igazította, mert amilyen Darky nyilván olyanok a tagjai is, most hogy nincs Darky már hirtelen azt gondolja "Sedóó", a kutya farok nélkül mit ér és már mindenkit megpróbál begyűjteni a világméretű tervéhez(igaz a kutyából csak egy zsíros fület tudott átcsalni:) ), mert 8800 db faluval se tudják a CNN-t megfingatni, ez az igazi szégyen :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha már idejössz és elkezdesz kínaiul írkálni legalább vállald fel magad... ismeretlenül bátor az ember...
 

DeletedUser14104

Vendég
ami 286 játékos vagy a többi már nem számít, ja az RVII kimaradt, akkor 9300 faluval, a nagy szövetségetek! :)

amúgy meg veled minek kéne beszélnem? a szavad semmit se ér hót ziher hogy a te kezed van benne hogy Darky-t bannolták, a volt társaidat is semmibe nézed jó formán! :D
 
Fent