Csevegő!

DeletedUser16029

Vendég
Lehetséges, hogy csak egyszerű elírás. Ez is áltámadás határa akar lenni szerintem is. Tehát fakezhetünk amennyit csak akarunk :D
 

DeletedUser

Vendég
mely klánok lesznek fent?

top klánokba meghívó érdekelne
 

DeletedUser10079

Vendég
áltámadás határa = fake limit inaktív... ha jól tudom ez azt jelenti, hogy fake támadásba már küldhetsz akár 1 kost, vagy 1 lándzsást is.. aktív világokban ez (a sereg mennyisége) általában a falu pontjainak 1% volt.. (pl. 5k-s faluból 50 egység)... ergo 1 kos mellé kellett tenni még néhány gyalogot vagy lovat is, hogy elinduljon a fake sereg..
Ha nem jól írom, javítsatok ki.. :)

Igen,jól irtad.
 

DeletedUser

Vendég
...meg aztán.. előzőkben írták is itt, hogy több izom klán indul majd.. erre vártak.. és hát eldönteni, hogy hová álljon az ember... hmmmm... nem könnyű jól dönteni..
Olyanokkal szerettem tolni, mint a V1-es Skulls volt (az elején), felálltunk 60-an teljes harci díszben az ASAP ellen.. ami több frontot jelentett, szinte mindenki ellenünk volt, és Bala hátra nézet, majd így szólt hozzánk: "hová a p...ba fogjuk temetni ezt a sok hullát?" XDDDD - majd bele is fáradtunk a tetem hegyek látványába, és lekoccantunk a szeróról... LOL
Ilyen élmény után az ember nehezen áll be egy önjelölt istencsászárok.... által vezetett tömegklánba.. ahol pár hónap alatt felőrli az idegrendszeredet a zsibbadtság :)

azért a v4 se volt semmi egy ideig... bár nem jó emlékeid vannak tudom:(
 

DeletedUser

Vendég
A kezdeti NN jó volt.. A V4 jó tapasztalat volt.. nem mindenkibe érdemes időt fércelni,bárkit nem szabad megtanítani játszani, fegyvert adni a kezébe, mert első botlásodnál hátba szúr..
 

DeletedUser16098

Vendég
Valaki megtudná mondani ,mégis hogyan lesz itt a zászlósdi ?
Azokat használhatom fel amit v17-en nem helyeztem ki egy falvamba sem igaz ?
 

DeletedUser16098

Vendég
Tippeket kérek mikor indul a világ :D
Mert sajnos itt visszaszámlálás ,és pontosabb kiírások nincsenek :(
 

DeletedUser

Vendég
Jó brigád volt na... bírtam őket.. jó harcok voltak.. sokat röhögtünk.. De Skulls-osok csak 3 vagy 4-en voltunk a klánban.. de én valahol a felénél vissza mentem V1-re..
 

DeletedUser

Vendég
Azt nem mondtam hogy reggel 10-kor vagy este;)

10-12 között:p
 

DeletedUser9543

Vendég
A 10.00 az délelött! Okoska! Az este az 22.00 Te :) És te 10.00-át írtál :-D :-D :-D
 
Fent